Skywatch: بهار آغاز می شود با سنگین آسمانی تراکم

زمستان است و بیش با این که پنج شنبه شب 19 مارس در 10:49 p. m. — حداقل نجومی است. که دقیق لحظه اعتدال بهاری که آغاز فصل بهار است. هنگامی که شما جوان بودند شما احتمالا آموخت که در اولین روز بهار روز و شب برابر 12 ساعت و پنجاه و از آن روز به روز تبدیل به طولانی تر از شب. خوب این درست نیست. روز در واقع تبدیل به طولانی تر از شب هر سال در روز سنت پاتریک! من می خواهم به فکر می کنم چون از شانس ایرلندی اما این فصل شکست که آن را ندارد.

زمین جوی پوسته خم های دریافتی اشعه خورشید در چنین راهی است که خورشید به نظر می رسد در آسمان بالاتر از آن واقع است. این خم شدن بیشتر شدید در نزدیکی افق پس از اتمسفر لایه ضخیم تر از ما دیدگاه. خم شدن نور خورشید بسیار شدید در نزدیکی افق است که زمانی که خورشید است که در واقع زیر افق آن را هنوز هم به نظر می رسد به ما به بالای افق است. اگر زمین ما نیست که در یک فضای ما را در واقع باید برابر با روز و شب در هر دو فصل بهار و پاییز اعتدال خرما. فصل, شکست, اما باعث می شود طلوع زودتر از آنها باید و غروب بعد از ساخت برای یک روز دیگر.

یکی دیگر از اسطوره من می خواهم برای برطرف کردن درباره اعتدال بهاری شامل تخم مرغ است. شما ممکن است شنیده ام که آن را آسان تر به تعادل تخم مرغ در پایان در طول اعتدال چون خورشید درخشان به طور مستقیم بر روی خط استوا. که کامل افسانه است. شانس خود را برای ایجاد توازن میان یک تخم مرغ در پایان یکسان هستند هر روز از سال!

حتی اگر زمستان در حال پایان یافتن است به طور رسمی روز شنبه, شب, آسمان هنوز هم متراکم با صور فلکی زمستان مانند اوریون برای برخی از زمان. آنچه من می خواهم به شما بگویم در مورد امروز تراکم جریان در پایین جنوب شرقی آسمان در نزدیکی افق در اوایل صبح حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه قبل از طلوع آفتاب.

اگر شما خودتان را در یک محل با نمایش unobstructed از جنوب شرقی افق شما باید قادر به دیدن چهار همکار سیارات در منظومه شمسی ما اندود شده تا تقریبا در یک خط راست است. از بالا سمت راست به پایین سمت چپ شما می توانید ببینید مریخ و مشتری و زحل bunched تا محکم با جیوه جدا از آنها را کمی به سمت چپ پایین تر و نزدیک به افق است. هر چهار سیاره هستند به راحتی قابل رویت با چشم غیر مسلح, اما آنها به نظر می رسد فازی از طریق یک تلسکوپ به دلیل ضخیم تر هوا در نزدیکی افق. شما واقعا نمی نیاز به یک دامنه برای لذت بردن از نشان می دهد به هر حال چه آن را نشان می دهد خواهد بود!

صبح روز چهارشنبه 18 مارس پایانی هلال ماه می پیوندد خط از سیارات است. در آن صبح ماه مریخ و مشتری تمام خواهد شد بسیار نزدیک به هم تشکیل فوق العاده تنگ مثلث. از آن خواهد شد کاملا دید! شما باید قادر به به راحتی همه جا سه نفر از آنها در همین زمینه با یک جفت دوربین شکاری.

در صبح روز پنج شنبه, مارس 19 نازک تر پایانی هلال ماه خواهد بود پارک شده فقط به سمت چپ پایین تر از زحل. در 20 مارس مریخ و مشتری خواهد شد در یک درجه از یکدیگر است. حالا که واقعا نزدیک آسمانی بغل کردن!

در صبح روز شنبه, مارس 21 جیوه خواهد پیوست بسیار ضعیف و نازک پایانی هلال ماه فقط در زیر و سمت راست سیاره به نام بعد از رسول خدایان است.

وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک در اوایل صبح این هفته! دعا برای پاک کردن اوایل صبح!

مایک لینچ یک ستاره شناس تازه کار و حرفه ای پخش هواشناس برای WCCO رادیو در مینیاپولیس و سنت پل. او همچنین نویسنده از “ستاره ها: ماه به ماه تور صور فلکی” منتشر شده توسط ماجراجویی نشریات و موجود در کتابفروشی ها و adventurepublications.net. مایک نیز در دسترس به صورت خصوصی ستاره احزاب است. شما می توانید با او تماس بگیرید در [email protected]

Starwatch برنامه های این هفته

  • دوشنبه, مارس 16, 7:30-9:30 بعد از ظهر, تپه مدرسه در ریچموند جدید, Wis. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تماس بگیرید 715-243-7421 و یا بازدید www.newrichmond.k12.wi.us/Page/21.
  • چهار شنبه, مارس 18 7:30-9:30 p. m., Eagle, نمایش مدرسه ابتدایی در شهرستان ایلکو جدید بازار, Minn. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تماس جدید پراگ جامعه آموزش و پرورش در 952-758-1700 و یا بازدید www.npaschools.org/community-education.
  • پنج شنبه, مارس 19, 7:30-9:30 p. m. در Afton مدرسه ابتدایی در Afton از طریق Stillwater جامعه آموزش و پرورش است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 651-351-8300 و یا بازدید stillwaterschools.org/community-education.
  • جمعه, مارس 20, 7:30-9:30 بعد از ظهر فریدلی مرکز جامعه در فریدلی. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تماس بگیرید یا 763-528-4517 www.fridley.k12.mn.us/page.cfm?p=2509.
  • روز شنبه, مارس 21 7:30-9:30 بعد از ظهر سارتل, Minn., جامعه آموزش و پرورش است. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تماس بگیرید 320-253-4036 و یا بازدید www.sartell.k12.mn.us/communityed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im