Skywatch: تغییر از ستارگان گارد

این مارس آغاز می شود با برجسته نشان می دهد در اوایل شب کاهش غربی آسمان! از مارس 1-5 روشن سیاره زهره و ستاره درخشان مانند شی در آسمان شب در حال رفتن به سفر از غرب به شرق در سراسر پروین, بهترین و درخشان ترین خوشه ستاره ای در آسمان است. به چشم پروین شبیه به یک کوچک دب اکبر. در آوریل 3, زهره حق را در ضخامت از خوشه گاهی اوقات به عنوان هفت خواهران کوچک اعراض از خدا Atlas. آن چیزی است که شما نمی خواهید به دست! شما قطعا می توانید ببینید این با چشم غیر مسلح اما دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک می توانید آن را فوق العاده شیرین! شما خواهید دید بسیاری از ضعیف ستاره ها در خوشه پروین و زهره ظاهر خواهد شد در شکل یک نیم ماه. زهره خواهد بود کمتر از 53 میلیون مایل دور اما پروین بیش از 400 سال نوری دور است. فقط یک نور برابر است با تقریبا 6 تریلیون مایل!

مه شب ها کمی راحت تر برای stargazers دارد اما در مبادلات. بعد غروب آن را نیز بعد از آن شروع به خیال پرستی خود را. یکی دیگر از معاوضه است که زمستان فلکی بهترین و درخشان ترین در نظر من در حال رفتن برای سماوی خروجی. به عنوان آوریل پیشرفت توانا صورت فلکی جبار شکارچی و باند خود را از روشن فلکی شروع شب های پایین تر و پایین تر در آسمان غربی. در نهایت آنها را به ناپدید می شوند به طور کامل از آسمان شب را تا اواخر پاییز آینده.

بهار صور فلکی را به عنوان زرق و برق دار, اما آنها دارای بسیاری از گنجینه های آسمانی. شما فقط باید به حفاری کمی عمیق تر برای آنها. در جنوب شرقی آسمان به دنبال یک عقب علامت سوال است که به تشریح سر و قفسه سینه از صورت فلکی لئو شیر. نسبتا روشن ستاره Regulus نشانه “دوره” از علامت سوال. به سمت چپ پایین تر از Regulus کوچک است اما مشخص مثلث است که باعث می شود تا شیر عقب و دم. بسیار پایین تر در جنوب شرقی آسمان است کوچک اما مجزا صورت فلکی کلاغ کلاغ. نگاه کج الماس معلق در هوا در بالای افق است. به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک کلاغ, اما آن را هنوز هم یکی از مورد علاقه من صور فلکی.

از دب اکبر صعود بالاتر و بالاتر در شمال شرقی آسمان در این ماه و نیز به تدریج تبدیل وارونه است. از دب اکبر است و نه یک مقام رسمی صورت فلکی اما آنچه به نام یک asterism که به تشریح عقب پایان و دم صورت فلکی دب اکبر بزرگ خرس. از دب اکبر است که درخشان ترین بخش وحش.

با استفاده از دو “اشاره گر ستاره” را تشکیل می دهند که طرف دب اکبر را از گلدان در مقابل دسته برای پیدا کردن ستاره قطبی شمال ، ستاره قطبی است که در مورد سه مشت عرض در طول بازو به پایین و به سمت چپ از اشاره گر ستاره. Polaris دارای دادگاه در پایان رسیدگی کوچک دب اکبر در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Ursa Minor, خرس کوچک است.

در پایین آسمان شرق وجود دارد یک وری بادبادک در حال افزایش است. این صورت فلکی داد bootes که با توجه به اساطیر یونانی قرار است به یک کشاورز شکار کردن همسایه Ursa Major, این خرس بزرگ. در دم بادبادک فوق العاده روشن ستاره نگهبان شمال با متمایز از رنگ نارنجی به آن است. اگر شما گسترش قوس ساخته شده توسط دب اکبر را رسیدگی فراتر از پایان رسیدگی شما راست اجرا به Arcturus. فقط به یاد داشته باشید گفت: “Arc به Arcturus.”

Skywatch برای 3/29/20

در اوایل صبح predawn جنوب شرقی آسمان وجود دارد سرگرم کننده سیاره نشان می دهد جریان های مریخ و مشتری و زحل. مشتری درخشان از سه نفر. در مارس 1 و 2 فقط قبل از گرگ و میش و زحل و مریخ خواهد بود و عملا “دست زدن” با مشتری در سمت راست بالای آنها است.

آن را از دست ندهید!

مایک لینچ یک ستاره شناس تازه کار و حرفه ای پخش هواشناس برای WCCO رادیو در مینیاپولیس و سنت پل. او همچنین نویسنده از “ستاره ها: ماه به ماه تور صور فلکی” منتشر شده توسط ماجراجویی نشریات و موجود در کتابفروشی ها و adventurepublications.net. مایک نیز در دسترس به صورت خصوصی ستاره احزاب است. شما می توانید با او تماس بگیرید در [email protected]

 • برچسب ها:
 • Skywatch

به نظر شما لطفا احترام دیگر نظر و ديدگاه. هدف ما با مقاله نظرات است که به ارائه یک فضای مدنی و آموزنده و سازنده مکالمات. ما حق حذف هر گونه نظر ما خیال می تواند توهین آمیز, بی ادب توهین به دیگران نفرت انگیز, خارج از موضوع و یا بی پروا به جامعه است. ببینید ما شرایط کامل استفاده نمائید.

مشاهده نظرات

نظرات وبلاگ و طراحی شده توسط Disqus یا Disqus

بیشتر در خارج از منزل

 • Coronavirus concerns prompt Minnesota DNR to close state campgrounds

  ادامه مطلب

 • Can I golf? Gov. Tim Walz is still figuring that out

  ادامه مطلب

 • Walking metro area parks is one way to relieve coronavirus stress, just maintain social distance

  ادامه مطلب

 • Skywatch: The hounds of heaven

  ادامه مطلب

 • Stillwater Lift Bridge to be raised for St. Croix River boaters starting March 27

  ادامه مطلب

 • Judge in Washington backs Twin Metals in copper-nickel mining lease dispute

  ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im