روز ولنتاین در حال آمدن است. عشق است در هوا و آسمان شب! در این سال سماوی زمان است که تقریبا درست است. من می گویم “تقریبا” به این دلیل که ماه کامل این ماه است آخر این هفته اما نه در روز جمعه برای روز ولنتاین. که اضافه کردن به عاشقانه اما شاید شما می توانید ولنتاین خود را جشن رفتن کمی در اوایل این سال و یا حداقل آن را شروع به سر.

تمام ماه کامل باید نام کاربری که یا بومی آمریکا استعماری آمریکایی یا اروپایی در مبدا. شایع ترین و شناخته شده نام برای یک ماه کامل در ماه فوریه است که “برف ماه” برای خیلی دلایل آشکار است. این Wishram قبیله ای در شمال غربی اقیانوس آرام یک نام برای بهمن ماه کامل است که من فکر می کنم مناسب تر است برای ولنتاین. آنها را از آن تماس بگیرید “شانه به شانه در اطراف آتش Moon.” من فکر می کنم snuggling در اطراف آتش اردو با یک ماه کامل بالای سر صدا خیلی خوب است تا زمانی که وجود ندارد بیش از حد باد خنک.

علاوه بر ماه کامل نشانه های بسیاری وجود دارد عشق و عاشقانه در آسمان پرستاره و در این سال ما یک جایزه. این سیاره ونوس به نام بعد از روم الهه عشق. چگونه است که برای شروع یک شب عاشقانه از خیال پرستی? زهره میآید به نمایش در جنوب غربی آسمان در شب, گرگ و میش, و شما می توانید آن را از دست ندهید. این ستاره درخشان مانند شی در اوایل شب و آسمان است. الهه عشق است برخی از شرکت های این ماه است. من نمی دانم که آیا این عشق و علاقه اما این سیاره عطارد شده است نزدیک زهره در شب در طول چند هفته گذشته. در حال حاضر آن را درخشان کمی زیر و به حق از ونوس. جیوه به نظر می رسد به عنوان یک نسبتا ستاره درخشان نزدیک به افق جنوب غربی. شما به راحتی می توانید آن را با تنها چشم خود را. مطمئن شوید که شما زل زل نگاه کردن در سیاره دوست داشتنی زن و شوهر به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید در شب گرگ و میش قبل از جیوه ورقه زیر افق.

در جنوب آسمان شب, شکوه, صورت فلکی جبار شکارچی است که با افتخار برگزاری دادگاه است. بدون تخیل بیش از حد شما می توانید ببینید که این صورت فلکی به تشریح تنه توانا شکارچی. سه ستاره روشن در یک ردیف را تشکیل می دهند کمربند جبار. به سمت چپ بالای کمربند بیشتر ستاره درخشان من می خواهم به تماس “ستاره عشق.” من صحبت کردن در مورد Betelgeuse دوم-درخشان ترین ستاره در اوریون. چرا من آن ستاره از عشق ؟ اول از همه, شما به راحتی می توانید آن را مشاهده کنید و مجزا نارنجی و قرمز رنگ است که آن را می دهد که ولنتاین نگاه کنید. ثانیا Betelgeuse رفتار مانند یک قلب تپنده تنها یک کندتر است. Betelgeuse pulsates در اندازه در حدود شش سال چرخه. در آن زمان آن را می رود از حدود یک و نیم میلیون مایل در قطر به تقریبا یک میلیارد مایل! حتی در کوچکترین شما مناسب می تواند بیش از 160 میلیون ستاره به عنوان بزرگ به عنوان خورشید ما در داخل آن!

وجود دارد دو جفت از صور فلکی در آسمان شمال در نظر گرفته است که عاشقانه است. اولین جفت الکرسی و Cepheus, ملکه و پادشاه باستانی اتیوپی. این زوج سلطنتی بود یک مثال عالی از این نظریه که جذب مخالف خود. آنها بسیار بسیار در عشق با یکدیگر اما چه تفاوت در شخصیت! Cepheus شد یک مرد فروتن و واقعا پسر خوب که واقعا نمی مراقبت از همه که خیلی در مورد اینکه شاه. Cassiopeia از سوی دیگر بود که بیهوده و تشنه قدرت به عنوان آنها می آیند. او به طور مداوم با به رخ کشیدن زیبایی او. یک روز او راه رفت, راه بیش از حد. او ادعا کرد که او زیبا تر از هرا ملکه خدایان است. هرا رفت و در خشم زمانی که او شنیده ام این و پاره کردن از کوه المپ در مقدونیه. او حق را به الکرسی را به صورت برده و او را در تاج و تخت و پرت او را به آسمان بالا. ذاتالکرسی است که هنوز هم در در او تاج و تخت در آسمانها در W شکل صورت فلکی که ما در آسمان شب است. Cepheus پریشان زمانی که او شنیده ام چه اتفاقی افتاده است. او التماس زئوس پادشاه خدایان به پرتاب او را به آسمانها در کنار همسر خود را به طوری که آنها را می توان با هم برای همیشه لطفا برای. Cepheus صورت فلکی است که ضعیف تر از الکرسی و شبیه به یک خانه با سقف شیب دار.

فقط بالای صورت فلکی ذاتالکرسی است لذت آسمانی است که کاملا شگفت انگیز برای مشاهده با تلسکوپ کوچک و یا حتی یک جفت دوربین شکاری. این Perseus دو خوشه یک جفت جوان خوشه های ستاره بیش از 7000 سال نوری دور است. این یکی از زیباترین چیزهایی که شما همیشه خواهید دید. فقط در یک سال نوری برابر است با تقریبا 6 تریلیون مایل!

یکی دیگر از جفت های عاشقانه از صور فلکی است Perseus و آندرومدا. پرواز در راه بازگشت از کشتن هیولای وحشتناک Medusa, Perseus دیدم یک خانم زیبا و جوان بر روی یک ساحل. یک هیولای دریا نزدیک بود آندرومدا با تمایل زیادی به او ناهار خود را. Perseus سرعت پرواز را برداشت آندرومدا و پرواز خود را به ایمنی. او سپس متوجه شدم که آندرومدا خانم و دختر Cepheus و Cassiopeia. آنها عمیقا در عشق و ازدواج. غم مدت کوتاهی پس از ماه عسل خود او کشته شد در یک barroom swordfight. من آرزو می کنم که داستان تا به حال شادتر پایان

من مطمئن امیدواریم که اتفاق نمی افتد به یار خود را! من امیدوارم که شما صرف بسیاری از شاد شب با هم در زیر ستاره ها!

مایک لینچ یک ستاره شناس تازه کار و حرفه ای پخش هواشناس برای WCCO رادیو در مینیاپولیس و سنت پل. او همچنین نویسنده از “ستاره ها: ماه به ماه تور صور فلکی” منتشر شده توسط ماجراجویی نشریات و موجود در کتابفروشی ها و adventurepublications.net. مایک نیز در دسترس به صورت خصوصی ستاره احزاب است. شما می توانید با او تماس بگیرید در mikewlynch@comcast.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de