اسکی بازده به تن. کچل رفت و آمد مکرر, آنچه در مورد کوه دیگر استراحتگاه ؟

 • Sadie نتیویدد به شدت به اجرا در پارکینگ تنها کسانی که با یک season pass و یا با رزرو می توانید وارد کنید Mt. کچل توچال در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. آن را بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صعود به کوه. کچل رفت و آمد مکرر یک عاشقانه یک جذب زوج به جلو و به سمت جاده و در نظر پنج شنبه, آوریل 23 سال 2020 است. رفت و آمد مکرر بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک تعداد انگشت شماری از اسکی بازان پایان در Mt. کچل رفت و آمد مکرر برای روز شنبه, مارس 23 سال 2020 است. آن را بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی. از روز شنبه شما نمی توانید مگر اینکه شما یک فصل پاس دارنده و یا رزرو. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Sadie نتیویدد امتداد با کلیپ بورد در دست به چک کردن افرادی که یا باید یک season pass و یا رزرو در Mt. کچل توچال در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. آن را بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی.(عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Mt. کچل مدیر کل رابی Ellingson گفت: Mt. کچل عامل در کمتر از 10 درصد از ظرفیت کامل خود وپیش در حال حاضر در تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل در آن 800 هکتار در پنج شنبه, آوریل 23 سال 2020 است. آن را بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • جاده به کوه. کچل رفت و آمد مکرر که دیروز برای محدود اسکی بازی پر پیچ و خم و زیبایی روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • محدودیت پارکینگ در حال اجرا شدت توسط دوستانه مسئولین در Mt. کچل توچال در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. آن را بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی, اما تنها کسانی که با یک season pass و یا با رزرو می توانید وارد کنید. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Mt. کچل توچال بازگشایی شد شنبه برای محدود اسکی. عکس روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Mt. کچل مدیر کل رابی Ellingson گفت: زمانی که زمین گلف بازگشایی Mt. کچل پس از نزدیک نظارت بر وضعیت در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. این یک تند پیچ خورده صعود به رفت و آمد مکرر. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

با 3 پا از برف باقی مانده از ماه آوریل طوفان, Mt. کچل توچال بازگشایی شد حدود 100 اسکی بازان و snowboarders های چهارشنبه. اما انتظار نداریم که به شروع یک روند; دیگر اسکی در این منطقه گزارش روز شنبه که آنها لازم نیست که هر برنامه فوری به دنبال کت و شلوار.

“هر کس سوپر پمپ” Mt. کچل مدیر کل رابی Ellingson گفت: با تلفن پنج روز پس از رفت و آمد مکرر خود را باز برای اولین بار پس از 20 مارس. “کارکنان ما واقعا هیجان زده و همه ما از اسکی بازان و snowboarders واقعا هیجان زده بودند. همه مضطرب به خارج.”

Ellingson گفت: Mt. کچل — که در حال حاضر عامل در کمتر از 10 درصد از ظرفیت کامل خود در تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل در آن 800 هکتار — زمان نشانه خود را از منطقه زمین های گلف است که در میان مناطق تفریحی که شروع به بازگشایی پس از بسته برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“اساسا برای ماه گذشته ما بسته شده است و تماشای آنچه که در” Ellingson گفت. “هنگامی که زمین های گلف شروع کرد به باز کردن دوباره آن زمان برای رفتن است.”

شبیه به این است که ورزش در فضای باز, Mt. کچل درمان مشتریان خود مانند گلف بازان اجازه می دهد حداکثر چهار نفر بر روی دامنه در یک زمان در 10 دقیقه فواصل.

تنها دارندگان season pass و کسانی که خریداری کرده اند یک روز آسانسور بلیط آنلاین خواهد کرد. اجاره مغازه و رستوران بسته باقی می ماند در ضمن و مهمانان ملزم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت و پارک اتومبیل خود را حداقل 20 فوت از هم جدا.

Juts دو صندلی آسانسور در حال اجرا هستند گفت: Ellingson اشاره کرد که او همچنان به نظارت بر COVID-19 وضعیت و این که “بدیهی است که اگر همه چیز تشدید دوباره ما فقط نزدیک به پایین.” به عنوان روز پنج 77 نفر مرده بود از رمان های کروناویروس و 1,608 باید آزمایش مثبت در San Bernardino County, مقامات بهداشت عمومی گفت.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مهم است که در این ظرفیت” Ellingson گفت. “بنابراین با کاهش ظرفیت خود را وجود اجتماعی خود را در فاصله. بیشتر مردم شما را بیشتر به شما افزایش شانس خود را از چیزی اتفاق می افتد.”

با اینحال نه برف دره کوه رفت و آمد مکرر در حال اجرا چشمه و نه خرس بزرگ کوه رفت و آمد مکرر که در عمل قله برف و خرس کوه در دریاچه خرس بزرگ است قصد دارد به اجازه حتی تعداد محدودی از اسکی بازان و یا اسکی را بر روی دامنه خود را در کوتاه مدت. کوه بالا نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر هر چند وب سایت خود را نشان می دهد Wrightwood رفت و آمد مکرر است که بسته به فصل.

“در حالی که ما دوست داریم به بازگشایی ما نیاز به ادامه به دنبال فرماندار سفارشات در حالی که همچنین در حال احترام به جامعه ما” برف دره کوه توچال معاون رئیس جمهور و جنرال موتورز کوین Somes نوشت: در یک ایمیل. “حتی اگر ما قادر به بازگشایی تجربه خواهد شد تا ما برف دره استانداردهای خدمات به عملیات خواهد بود بسیار محدود است.”

خرس کوه نیز بسته باقی خواهد ماند و در کوتاه مدت خود را به عنوان کارکنان خود را نگه می دارد امید برای فصل تابستان بازگشایی.

“در حالی که ما درک Mt. کچل تصمیم به بازگشایی در ظرفیت محدود و آنها آرزوی بهترین ها را در خود تلاش ما پیش بینی نشده است و تلاش برای بازگشایی این فصل” نوشته جاستین Kanton, خرس کوه تبلیغات و مدیر روابط عمومی در یک ایمیل. “(ما) به طور کامل تمرکز بر آماده شدن برای تابستان اگر عملیات/زمانی که ما دریافت تایید برای انجام این کار است.”

Kanton گفت که خرس در کوه کارکنان همچنان به انجام تعمیر و نگهداری ضروری در خواص آن در آماده سازی برای آن احتمالی بازگشایی.

“بهترین حالت ما قادر به کار در ظرفیت کامل بدون وقفه,” او گفت:. “بدترین حالت ما مجاز به باز کردن برای تابستان در همه وسط زمین در حال عملیاتی طرح است که اجازه می دهد تا در تابستان ملاقات در یک اصلاح ظرفیت در حالی که پیوستن به شهرستان و دولت دستورالعمل.”

Somes گفت که او همچنان امیدوار است که برف دره مانند Mt. کچل قادر خواهد بود برای باز کردن درب های خود را قبل از تابستان به فشار چند روز بیشتر از چه آغاز شده به عنوان یک بخشنده فصل اسکی.

“اگر چه برف در حال ذوب شدن فوق العاده سریع اگر وضعیت تغییر بودند و ما دریافت خواهید کرد قابل توجه بارش برف در ماه مه وجود دارد می تواند یک فرصت برای بازگشایی همانطور که در گذشته اتفاق افتاده است” گفت: Somes اشاره کرد که رفت و آمد مکرر ترکیب هر دولتی مقرر و همچنین سلامت و ایمنی از مهمانان خود کارکنان و جامعه محلی قبل از ساخت یک اراده است.

“این قطعا آسان نیست تصمیم را,” او گفت:. “اگر آن مقدار زیادی برف در, ممکن است ما را در نظر بازگشایی. آن را قبل از اتفاق افتاده است… اگر نه ما به جلو حرکت خواهد کرد, به عنوان مناسب با برف دره کوه رفت و آمد مکرر در تابستان عملیات – منظره صندلی سواری, پیاده روی و دوچرخه سواری در کوهستان.”

Ellingson گفت: Mt. کچل است فکر کردن به آینده هم, و, که بخشی از آنچه آگاهانه تصمیم خود به بازگشایی در حال حاضر.

“ما چهار فصل توچال,” او گفت:. “بنابراین یکی از نیروهای اصلی به صورت (بازگشایی) است که ما باید در حفظ و خدمه ما در حال کار و آماده به تلنگر از کوه. به عنوان به زودی به عنوان برف رفته ما شروع به آماده شدن برای چادر کمپینگ کابین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de