Gov. Sisolak Covid-19 Presser

یوتیوب تصویر زندگی می کنند

نوادا رژیم صهیونیستی است. Sisolak فراهم می کند به روز رسانی در مورد covid-19 همه گیر در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اشاره در بیشتر اجراي اجتماعی فاصله اقدامات به منظور مبارزه با گسترش coronavirus هشدار روز دوشنبه که او را “سفت کردن شیر آب” اگر Nevadans همچنان به نادیده گرفتن پروتکل های.

هیچ مجازات برای ساکنان جسارت از خانه های خود برای عروق کرونر از دلایل. Sisolak مبهم هنگامی که بحث در مورد آنچه در آینده گفت: “اگر ما به این بعد در این هفته شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اجرای سختگیرانه تر به نظر می رسد.”

Sisolak ادامه داد: به استرس نیاز به اجتماعی دورى از جمله در آینده تعطیلات عید پاک است. او را تشویق Nevadans به اشاره مودبانه وقتی که دیگران در حال نقض اجتماعی فاصله پروتکل های.

“من و همسرم دعوت شده اند به چند عید پاک شام و من مانند” خدای شما نمی توانید به شام عید پاک, مردمی,'” Sisolak گفت. “این زمان را به یک شام عید پاک از 23 نفر در خانواده خود است که شما را دیده اند پس از کریسمس است.”

شده اند وجود دارد 1,953 فتح کند گرفته شد تست مثبت و 58 مرگ و میر در سراسر کشور. Sisolak گفت که او تا به حال دیده می شود پیش بینی های مختلف در زمانی که اوج عفونت ممکن است ضربه از 10-12 آوریل تا اواسط ماه ژوئن. او گفت که او نمی خواهد پیش بینی زمانی که فلات خواهد رسید.

“نگرانی من این است که به حداقل رساندن اوج و نگه داشتن به عنوان بسیاری از Nevadans زنده که ما احتمالا می تواند” Sisolak گفت.

Sisolak شده است یک منتقد دولت فدرال توزیع تست کیت و مواد دیگر در طول بیماری همه گیر. دولت فدرال فرستاده است 3,000 معرف کیت و 4000 تست سواب به دولت برای, تاریخ, او گفت:.

“در حالی که ما هر چه قدر تست قطعات ما از دولت فدرال در این زمان معرف سواب تقریبا حجم لازم را برای ما به انجام مقدار مورد نظر از تست که ما می خواهیم و ما از شهروندان می خواهیم” Sisolak گفت.

نوادا اقتصاد متکی به آن است در گردشگری شده است به خصوص سخت ضربه خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار. تعداد مدعیان بیکاری در سراسر کشور و در نوادا سر به فلک کشید, ترک وزارت امور خارجه استخدام, آموزش و توانبخشی غرق.

“ما باید این ساختار در محل, من می توانم به شما اطمینان می دهم از این به روند این نوع از حجم” Sisolak گفت. “این گروه هرگز موفق به دریافت کمک های مالی است که باید آن را دریافت کرده اند. شما هرگز نمی تواند انتظار می رود افزایش در ادعا می کند چیزی شبیه به آنچه که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر.”

Sisolak گفت: اشتغال, دفتر گسترش ساعت و افزود: کارکنان و به دنبال در بیشتر راه حل. او را تشویق کسانی که با داشتن مسائل را به ادامه به دنبال منافع است.

فرماندار هم در وضعیت هیدروکسی کلروکین و کلروکين, داروهای ضد مالاریا که او ممنوع از تجویز شده برای coronavirus مگر اینکه توسط یک پزشک در یک بیمارستان است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا این دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19 بدون اجماع علمی از آن استفاده کرد.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus وظیفه نیروی ابراز شک و تردید از این دارو استفاده برای ویروس.

Sisolak گفت که او با گوش دادن به متخصصان پزشکی و هیئت دولت به داروخانه و تصمیم به جلوگیری از احتکار دارو بنابراین مردم می توانند دسترسی به آن برای هدف اصلی خود.

“من نمی دانم که من تا به حال بسیاری از مردم که در حال ابراز نگرانی بزرگ است که یک عضو خانواده که مبتلا به لوپوس (و) این تنها دارویی است که کمک می کند تا آنها را” Sisolak گفت. “آنها با داشتن مشکل گرفتن که مواد مخدر به دلیل برخی از مردم احتکار آن و استفاده از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de