Sisolak می گوید نوادا شاخص های برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد

Gov. Sisolak Covid-19 Presser

تصویر

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak صحبت می کند در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است.

به روز شده در 43 دقیقه پیش

مقامات در حال کار بر روی برنامه ای برای بازگشایی نوادا پس از بیش از یک ماه از یک ایالت بسته شدن از نگرانی برای coronavirus رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: پنج شنبه.

در حالی که یک برنامه در حال ابداع Sisolak گفت: نبود اطلاعات کافی برای اعلام یک تاریخ خاص برای کسب و کارهای غیر ضروری را باز کنید. حداقل بسته شدن آغاز شد که 17 مارس گذشته از طریق پایان ماه آوریل است. او نیز بارها و بارها تاکید کرد که بازگشایی کسب و کار برابر نیست به یک اقدام فوری و بازگشت به حالت عادی.

“خود را به عنوان فرماندار من به شما اطمینان دهم که ما در حال کار بر روی قوی ترین برنامه ممکن است برای بازگشایی کسب و کار ما و جوامع ما است که تمرکز بر قرار دادن سلامت و ایمنی Nevadans اول و مجموعه ما برای قوی اقتصادی” Sisolak گفت.

چندین معیار در نظر گرفته می شوند در حال توسعه یک طرح از جمله بهداشت و درمان ارزیابی ریسک و بررسی تست ظرفیت Sisolak گفت. یک گزارش صبح روز پنج شنبه نشان داد کازینو شرکت ها در نظر داشتن جدول-بازی نمایندگی پوشیدن ماسک و پرسنل بررسی مراجعان’ درجه حرارت قبل از آنها وارد یک ملک.

شرکت های طولانی گفت: آنها به دنبال Sisolak راهنمایی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

“اگر ما بازگشایی و ما با بهترین طرح ممکن است همه کار باور نکردنی انجام داده اید را هدر شده و اجرا خواهد شد و خطر صدمه زدن به اقتصاد ما و حتی بیشتر” Sisolak گفت. “ما به محض نهایی ما دولت طرح خاص برای بازگشایی, من خواهد بود در اینجا گفتن شما دقیقا چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

بسته شدن باعث شده است که قابل توجه به مشکلات مالی بسیاری از بخش ها به عنوان یک رکورد 300,000 Nevadans زمینه برای مزایای بیکاری و دولت از دست داده است حدود 2.2 میلیون نفر روزانه در gaming-مالیات بر درآمد. که مجبور Sisolak به درخواست سازمان های دولتی به پیشنهاد کاهش بودجه خود را.

“هیچ کس می خواهد به عقب بر گردیم به کسب و کار بیشتر از من انجام دهد” Sisolak گفت. “ما یک افتخار دولت ما سختکوش دولت است.”

علامت Pandori مدیر ایالتی نوادا عمومی آزمایشگاه بهداشت گفت: آزمون خواهد بود مهم تر به عنوان موارد کاهش به تعیین چقدر خطر هنوز هم وجود دارد و برای جمع آوری اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم بودند و یا آلوده می شوند.

“ما در حال حاضر به آدرس … بهداشت عمومی از عملکرد تست,” او گفت:. “این است که در مورد جمع آوری اطلاعات. این است که در مورد پیدا کردن که در آن دشمن است.”

در هفته های آینده Pandori گفت: بسیاری از عمومی و خصوصی labs را شروع تست خودکار. آنتی بادی آزمون, او گفت:, و نیز در دسترس خواهد بود در نهایت. این تست قادر خواهید بود برای تعیین اینکه آیا یک فرد توسعه آنتی بادی برای coronavirus از طریق نمونه خون که تعیین خواهد کرد اگر فرد شده است در معرض ویروس.

“آزمون یک واقعیت و آنها را در راه خود را,” Pandori گفت.

Sisolak اعلام کردند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ارائه شده ملت فرمانداران “یک مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به بازگرداندن فعالیت های طبیعی در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 موارد است.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران بعد از ظهر پنجشنبه در یک کنفرانس تلفنی با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما است.”

این دستورالعمل با هدف کاهش محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان. آنها را روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید. آنها تا حد زیادی تقویت برنامه در حال حاضر تحت توسعه توسط فرمانداران که مسئولیت اصلی برای بهداشت عمومی در کشورهای خود را.

“ما در حال شروع زندگی ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره.”

Sisolak را خاموش سفارشات آورده اند ثابت انتقاد از لاس وگاس شهردار کارولین گودمن که علنا شکسته با قریب به اتفاق شواهد علمی که گفت: خاموش شدن ناگهانی سهولت بار در کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و حفظ جمعیت های آسیب پذیر امن است.

Sisolak گفت: “نمی دانم که در آن گودمن بود و گرفتن مشاوره خود را اما که او را “پشته” دولت کارشناسان پزشکی در برابر دیگران.

“برخی از مردم بیشتر در رابطه با کسب و کار در کنار این از تلفات انسانی است که این ویروس در حال شکل گرفتن است. انسان عوارض مهم تر است برای من” Sisolak گفت. “من گوش دادن به … کارشناسان پزشکی به کارشناسان علمی و تعیین چیزی است که در بهترین منافع در این جامعه است.”

شده اند وجود دارد 3,321 موارد مثبت coronavirus در نوادا از 35,504 آزمون انجام شده است. این بیماری موجب شده است تا 142 مرگ و میر در سطح ایالت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de