Sisolak: Pandemic درد است که تنها با شروع Nevadans دولت

0317_sun_SisolakVirusPresser2

استیو مارکوس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سایر ساختمان وزارت امور خارجه در لاس وگاس سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. Sisolak دستور monthlong بسته شدن قمار و غیر ضروری دیگر کسب و کار به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید (COVID-19).

حتی به عنوان موارد coronavirus شروع به سطح اینجا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak یک پیام جدی برای Nevadans در مورد نصب اقتصادی هزینه های همه گیر برای کسب و کار اپراتورها گذاشته و کارگران و خانواده و خزانه دولت.

“هر Nevadan در حال رفتن به مجبور به رفتن بدون چیزی به عنوان یک نتیجه از این” Sisolak گفت: در مصاحبه با خورشید “و این است که تنها راه آن است.”

با دولت هتلداری و صنعت گردشگری خاموش کردن چراغ در لاس وگاس پوشیده و صدها نفر از هزاران نفر از کارگران بیکار از شغل خود را به دلیل همه گیر دولت درآمد تصویر است که یک بار گلگون است در حال حاضر تلخ.

ماه گذشته Sisolak دستور سازمان های دولتی برای تهیه بودجه برای سال مالی آغاز می شود که 1 جولای با کاهش 4 ٪ به پرداخت هزینه برای از دست دادن درآمد حاصل از این بیماری همه گیر کسب و کار مرتبط با بسته شدن. علاوه بر این او خواسته سازمان ها برای تهیه بودجه با کاهش از 4 درصد به 16 درصد برای سال بعد. در حال حاضر Sisolak می گوید: عمیق تر کاهش ممکن است نیاز به توان ساخته شده است.

در گسترده مصاحبه جمعه Sisolak گفت: کسانی که بودجه پارامترهای بودند بر اساس آنچه او و مشاوران مالی می دانستند و در آن زمان است.

“آنچه آغاز شده زمانی که من ساخته شده آن درخواست … ما نیست در هر نقطه در نزدیکی به عنوان بد شکل که ما امروز” او گفت:. “و ما در حال رفتن به در شکل بدتر از یک ماه از شرکت (درآمد-حکیم).”

در میان بزرگترین ضربات به بودجه دولت است که حدود 2 میلیون دلار در روز است که می رود به شهرستان کرسن سیتی از بازی های مربوط به مالیات است.

یک تجزیه و تحلیل توسط جرمی Aguero اصلی لاس وگاس مبتنی بر تجزیه و تحلیل اقتصادی شرکت تجزیه و تحلیل نشان می دهد نوادا صنعت گردشگری می تواند از دست دادن $39 میلیارد دلار طی 12 تا 18 ماه تحت تاثیر قرار بیش از 320,000 کارکنان. دولت های محلی در حال طرح ریزی یک 20% به 40% کاهش در درآمد مورد نیاز برای پشتیبانی از خدمات شهری از جمله امنیت عمومی.

دولت تا به حال ساخته شده است تا یک صندوق روز بارانی در بیش از 400 میلیون دلار است که فرماندار گفت می تواند کمک به جلوگیری از برخی از آینده بودجه درد. او همچنین امیدوار است دولت فدرال کمک خواهد کرد با ایران coronavirus مربوط به ضرر و زیان مالی. اما او هنوز انتظار دارد که بزرگ کاهش خدمات دولت است.

“چقدر عمیق و چقدر سخت کاهش می رویم به نظر من باقی مانده است دیده می شود” Sisolak گفت. “بسیاری از مردم هستند که بسیار دقیق تر از من — مالی مردم در حال اجرا هستند مدل و تجزیه و تحلیل و ما در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق تمام کسانی که همه چیز و امیدوارم ما قادر خواهید بود برای انجام بهترین ما می توانیم.”

فرماندار حکومت در سراسر-هیئت مدیره کاهش و اذعان کرد که برخی از سازمان های دولتی قادر خواهد بود به قطع بیش از دیگران است. همه آنها گفت: احتمالا با کمبود بودجه روبرو است اما هیچ کدام خواهد بود امان بودجه چاقو.

“ایده این است که کسی باید معاف, من فکر می کنم ناعادلانه است به تمام سازمان های که در حال رفتن به مجبور به فداکاری و از تمام شهروندان که در حال رفتن به فداکاری” Sisolak گفت.

دفتر والی نگه داشتن قانونی رهبران در حلقه در دولت, عکس های مالی و دیگر بیماری همه گیر مسائل مربوط Sisolak گفت. در حال حاضر او نمی نیاز به تماس با یک جلسه ویژه از نوادا قوه مقننه.

“اگر ما به تماس با یک جلسه ویژه من به وضوح انجام یک جلسه ویژه,” او گفت:. “شما می دانید من در اینجا (در شهرستان کرسن سیتی). این چیزی است که ما به دنبال در (اما) آن را به شما بستگی دارد که چه بیرون می آید و بدیهی است که با دولت فدرال و امیدوارم آنها سرعت عمل” در یک طرح محرک اقتصادی برای ایالات متحده.

در حالی که دولت همچنان به تا حد زیادی تکیه بر درآمد حاصل از مالیات تولید شده توسط مهمان نوازی و صنایع بازی در جنوب نوادا به عنوان یک عمده عوامل Sisolak نیست سرزنش دولت عدم متنوع تر اقتصاد برای وضعیت فعلی.

“من صحبت کردن به فرمانداران است که باید یک گرایش گیاهان گوشت در حال حاضر و گفتند: خدای ما رو برای تنوع و دور از پردازش گوشت چون ما فقط گرفتن نابود شده است.’ بنابراین همه در خود موضوع است.

“ما وابسته به مهمان نوازی و گردشگری و کنوانسیون. که همیشه به من فکر می کنم نخست وزیر صنعت و درآمد ژنراتور از دولت است. ما سعی به انجام این کار بیشتر به عنوان ما می توانیم نظر (جذب و در حال رشد) و تولید و توزیع محصول است.

در عین حال تنوع بخشیدن به اقتصاد است آسان تر از انجام گفت.

“درک آن چیزی است که ما نادیده گرفته” Sisolak گفت. “هر دولتی که مردم این را تا — هر دولت این است که رقابت برای همین است.”

این رقابت منجر به شرکت های بازی متحده در برابر یکدیگر برای بهترین معامله آنها می توانند زمین از نظر مالیاتی abatements و انگیزه هایی که منجر به اضافه بار در خزانه.

“هر دلار است که شما را در شرایط یک جلو گیری و یا انگیزه ای یک دلار است که به حساب نمی کند برای دولت, خدمات,” او گفت:.

او گفت: نوادا همچنان به رقابت بپردازند.

“ما نیاز به انجام یک کار بهتر از نظر توضیح چگونگی بزرگ نوادا است و آنچه ما باید ارائه دهد در شرایط کم مالیات در اقتصاد از نظر آب و هوا بزرگ از نظر امکانات ما در اینجا, و فروش آن به کسب و کار” Sisolak گفت.

این گفتگوها مانند بسیاری از همه چیز در حال گرفتن صندلی عقب به عنوان همه گیر همچنان به تسلط توجه است.

Sisolak گفت: عمق بحران بی نظیر بود در نوادا تاریخ اما او همچنان به حفظ که مسائل اقتصادی ثانویه به صرفه جویی در زندگی.

“ویروس ایجاد می شود (اقتصادی) مشکلات و … استرس در مکان هایی که ما هرگز تصور,” او گفت:. “اما در کل این چیزی که تمرکز اصلی من در تمام طول شده است که اول من باید برای محافظت از سلامت و رفاه Nevadans و پس از آن ما باید به این اقتصاد در حال حرکت دوباره. و ما در حال رفتن به آن را دریافت کند در حال حرکت است.”

او گفت که او متوجه تصمیمات خود را دریافت کرده بود واکنش های مختلفی از Nevadans.

“منظورم این است که من نمی توانم همه را خوشحال و من از تلاش و کوشش,” او گفت:.

به جای Sisolak گفت که او تا به حال سعی در انجام بهترین او می تواند با کارت های او رسیدگی شد. بسیاری از که شامل قصه های Nevadans’ سختی.

“سخن من با افرادی است که عزیزانشان را از دست داده. صحبت من با افرادی است که نمی توانید به یک خانه سالمندان برای خداحافظی به مادر بزرگ یا پدر بزرگ و یا مردمی خود را به دلیل ملاقات محدودیت. یک زن تولد می دهد به یک فرزند و همسر نمی تواند با آنها,” او گفت:.

“وقتی که شما شنیدن این داستان آنها قلب شکستن. به عنوان داستان از افرادی که سرمایه گذاری پس انداز زندگی خود را به یک کسب و کار, و آنها در حال از دست دادن آن افرادی که تا به حال مشکلات از طریق گرفتن به بیکاری و نمی تواند از پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی خود و مردمی که در یک خط غذایی برای دو ساعت.”

داستان Sisolak گفت: در حال جدی و وزن در اقدامات خود.

“من سعی کردم به گوش دادن و درک موقعیت مردم و اطمینان آنها را که من می دانم که آنها در حال درد و رنج” او گفت:. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن درد و رنج است که هر کس با آن مواجه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de