Sisolak جزئیات مسیر رو به جلو به راه اندازی مجدد نوادا تحت عنوان ‘جدید’

Steve Sisolak Presser

تصویر

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی به آدرس بازگشایی دولت, دوشنبه, مارس 30 و 2020.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اذعان Nevadans’ اصرار به بازگشت به شیوه زندگی عادی است شل شدن برخی از محدودیت او در جای خود قرار داده و بیش از شش هفته پیش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در طول یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر Sisolak گفت: خاموش شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار — از جمله نوادا تفریحی و قمار را در محل باقی می ماند برای حداقل دو هفته آینده. اما فرماندار گفت: محدودیت در برخی از منظقه کسب و کار خرده فروشی و رانندگی-تا کلیسای خدمات, در حالی که همچنین اجازه می دهد دوره های گلف و تنیس برای بازگشایی شده است.

“من می دانم که چگونه بسیاری از Nevadans احساس در حال حاضر” Sisolak گفت. “مه احساس می کند مانند آن را پاکسازی دور و بسیاری از شما احتمالا پرسیدن که چرا شما در حال نشستن در خانه … چرا مدارس بسته ؟ چرا می تواند به شما گرفتن یک آبجو با افراد خود را و یا رفتن به یک بازی با خانواده خود را. من آن را دریافت کنید. چرا که ما یک کار خوب انجام داده تهدید COVID-19 احساس دور و انتزاعی — به بسیاری از آن را نمی ممکن است احساس به عنوان ترسناک دیگر.”

در عین حال coronavirus همچنان به عنوان یک تهدید به Nevadans و اقامت در خانه سفارشات را در محل باقی می ماند از طریق مارس 15 است که زمانی که دولت وارد “نبرد متولد آغاز” مرحله ای از این بیماری همه گیر بازیابی, همچنین شناخته شده به عنوان “فاز 1” Sisolak اعلام کرد.

“من تاسف مسئولیت به یاد همه ما که تهدید باقی می ماند واقعی,” او گفت:.

این اولیه دو تا سه هفته فاز شامل بازگشایی برخی از فضاهای باز و کسب و کارهای کوچک مانند مستقل مغازه های خرده فروشی اما تحت سخت اجتماعی فاصله احتیاطی Sisolak گفت. ناهار خوردن در رستوران ها و مراقبت های شخصی خدمات در نظر گرفته خواهد شد برای بازگشایی.

گردهمایی های اجتماعی هنوز هم در پوش 10 و پوشش صورت خواهد بود لازم برای داخل ساختمان تجارت است.

قمار کاباره ها و مراکز بسته باقی خواهد ماند در این مرحله بعدی و رویدادهای ورزشی و کنسرت و در شخص عابد را همچنان ممنوع است.

“من می دانم که همه ما به دنبال به جلو به این باز اما با توجه به تراکم و خطر ما خواهد بود قادر به انجام این کار در فاز یک” Sisolak گفت.

دولت را به حرکت به یک مرحله جدید هر دو تا سه هفته تا زمانی که وجود ندارد افزایش COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر Sisolak گفت. افزایش خواهد توقف روند بازگشت به “طبیعی است.”

Sisolak تصمیم به حرکت به اولین مرحله از بازیابی همزمان با افت coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان که به اوج خود رسید جمعه در نوادا; یک سیستم بیمارستان که پایدار افزایش; تلاش مداوم به سطح شیب دار تا تست و ردیابی و “پایدار توانایی برای محافظت از جمعیت های آسیب پذیر.”

به عنوان پنج شنبه, نوادا, پزشکی سیستم قابلیت تست تمام بیماران علامت دار به صورت رمان ویروس و Sisolak گفت: دولت و شرکای آن مشغول به کار بودند را افزایش می دهد که پوشش به افراد بدون علامت نیز هست.

این COVID-19 کشته شدگان روز شنبه در ایستاده بود 243 در نوادا و تایید عفونت های دو خجالتی 5000. زمانی که Sisolak دستور دولت shutdown در مارس 17, ویروس تا به حال به کشته شدن یک نفر و آلوده 78.

آن روشن نیست در چه مرحله نوادا صنعت بازی خواهد بود و مجاز به بازگشایی هر چند Sisolak قبلا گفته آن می تواند در سوم یا چهارم فاز.

که تصمیم گیری — و چگونه آن را ممکن است انجام شود — می افتد در دست نوادا, بازی, برد کنترل, که کار را با مراقبت های بهداشتی مقامات و کارشناسان پزشکی برای نظارت بر همه گیر Sisolak گفت.

زمانی که قمار فراموش بازگشایی, بازی, برد کنترل عوامل اختصاص داده خواهد شد به تفریحی برای مطمئن شویم که دستورالعمل های ایمنی که هنوز به تاسیس هستند که اطاعت ساندرا Douglas, Morgan هیئت مدیره رئیس گفت: این هفته است.

اپراتورها باید انتظار بیشتر دقیق تمیز کردن اقدامات و اعمال اجتماعی-فاصله پروتکل , او گفت:. کارمند آموزش و ممکن است مورد نیاز برای اجرای. بازی مجوز خواهد شد که برای ارسال بازگشایی قصد دارد حداقل یک هفته قبل از طرح آنها در باز کردن درهای خود را.

روز دوشنبه Sisolak اعلام کرد, نوادا, بود, پیوست, کشورهای غربی پیمان ائتلاف با کالیفرنیا و واشنگتن ایالت اورگون و کلرادو است که با تمرکز بر منظم بازگشایی اقتصاد و کاهش این بیماری همه گیر.

توافق میسازد اهداف از جمله گسترش, تست, تماس, تست ردیابی و جداسازی; دوباره پر کردن از بیمارستان منابع با خیال راحت و به اندازه کافی مبارزه با ويروس جديد و حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت و هدف برای بیمارستان ها به اندازه کافی منابع برای با خیال راحت و به اندازه کافی مبارزه با کروناویروس.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de