Sisolak: همه مشفق دستور به توقف در طول COVID-19 اضطراری

0317_sun_SisolakVirusPresser2

استیو مارکوس

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سایر ساختمان وزارت امور خارجه در لاس وگاس سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. Sisolak دستور monthlong بسته شدن قمار و غیر ضروری دیگر کسب و کار به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید (COVID-19).

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امضا بخشنامه برای قرار دادن یک مهلت قانونی برای همه مشفق در نوادا از طریق پایان از ایالت اضطراری در مبارزه با کروناویروس بیماری او اعلام کرد در این شب ،

با بسیاری از مردم در مواجهه با مشکلات اقتصادی به دلیل از 30 روز یا بیشتر خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار, توقف برطرف فشار بر کسانی رو اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی. دولت منع lockouts اعلامیه به ترک و یا پرداخت و یا اخراج براده در وضعیت اضطراری Sisolak گفت.

“این زمان برای قرار دادن مردم در خیابان” او گفت:. “این است که هم زمان به اخراج صاحبان کسب و کار کوچک که ضربه سخت اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.”

بخشنامه نیز حکم می کند که هزینه های متعلقه در طول اضطراری دوره لغو خواهد شد. پس از اورژانس برداشته است صاحبخانه و مستاجر باید با هم کار کنند در یک طرح بازپرداخت Sisolak گفت. همچنین مدیران املاک دستور به ادامه ارائه مناسب نگهداری برای اجاره.

“ما در حال حاضر رسیده نقطه که ما سر به آوریل 1 که در آن ده ها هزار نفر از Nevadans تعجب که چگونه آنها در حال رفتن به اجاره و یا پرداخت وام مسکن خود را,” Sisolak گفت. “این خوب سخت کار افرادی که فقط به دنبال یکی از اساسی ترین و ضروری ضرورت: سقف بیش از سر خود را.”

رهبران دولت نیز در حال همکاری با بانک ها به تاخیر در پرداخت وام مسکن برای صاحبخانه است. بسیاری از وام دهندگان وام مسکن به توافق فشار پرداخت های برنامه ریزی شده در طول اضطراری به پایان وام, دولت خزانه دار ژاک Conine گفت.

“اگر شما بد افتاده یا در حال مراقبت از کسی که بیمار گذاشته شده و یا به حال خود ساعت کاهش می یابد و شما می توانید اقامت در خانه خود را اگر شما در رسیدن به وام دهنده خود را برای کمک” Conine گفت. “هیچ کس نباید در زندگی ترس از اخراج و یا داشتن خانه خود را foreclosed چرا که آنها از دست داده و نمی تواند پرداخت در جهانی همه گیر.”

بخشنامه اگر چه تلقی نمی رایگان اجاره و یا وام مسکن Sisolak تاکید کرد. او گفت: صاحبخانه نیز به پرداخت صورتحساب.

“شما هنوز هم باید پایبند به شرایط قرارداد خود را با صاحبخانه خود, اموال, مدیر و یا وام دهنده و تشویق به کار با آنها برای تعیین مناسب قطعنامه در مورد هر گونه برجسته پرداخت” Sisolak گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de