نزول دندان های خود را به غذاهای آمریکایی در Searsucker در لاس وگاس

Category: لاس واگاس No comments

چه کسی دوست ندارد Americana? که, یکپارچهسازی با سیستمعامل, کسی که شام میخورد های کنار جاده ای احساس یک درخواست تجدید نظر جهانی و دلیل خوب: آن را به ما طول می کشد همه را به یک زمان ساده تر. در جهان امروز recapturing که احساس ارزش و وزن خود را در طلا. و شما پیدا کنید که احساس در Searsucker که در آن تخصص های کلاسیک آمریکایی غذاهای راحتی در یک محیط پر از Americana—درشت طناب لوستر نئون “خوردن” نشانه تاج خروس به شکل نور لامپ و روستایی چوب-و-میز مرمر.

شروع به تجربه خود را در اینجا با یک لیست کوکتل است که ویژگی های برخی از سرگرم کننده تاب—این ادویه ترشی مریم ویژگی های “michelada عشق” (آن را دریافت؟), لیمو و firewater bitters; مارگاریتا ویژگی های ترش, لیمو ترش و آگاو و مارتینی با بهره گیری از شکلات تیره و اسپرسو. سرب&J قدیمی از مد افتاده با استفاده از رستگاری بوربن fassionola شربت و توت فرنگی/نارنجی bitters.

وجود دارد مقدار زیادی از راحتی یافت می شود در منوی اما با شروع بوفالو به سبک مرغ آبنبات چوبی خدمت کرده با پنیر و سس رنچ. مزارع که منبع اصلی دروس عبارتند از صحرا شکوفه کیپ گریم و Verlasso. مهم نیست
آنچه شما در اینجا انتخاب کنید, کیفیت شگفت آور این که آیا آن را Verlasso ماهی قزل آلا خدمت با کبابی broccolini و chimichurri مریم مرغ و همراه با هویج وحشی سوپ ریشه سبزیجات و طبیعی jus یا 12 اونس علف خوار, کیپ گریم نیویورک نوار استیک خدمت با دودی و سیب زمینی انگشت و گیاه کره.

Caesars Palace, 702.866.1800

کلیک کنید اینجا برای شما رایگان برای به اشتراک هفتگی نسخه دیجیتال لاس وگاس, مجله راهنمای خود را به همه چیز را, شنیدن دیدن و تجربه در جنوب نوادا. به عنوان بخشی از اشتراک خود را در هر هفته از طریق ایمیل شما را دریافت خواهد کرد آخرین نسخه از لاس وگاس مجله پر از مطالب آموزنده مانند رستوران ها برای بازدید, کوکتل به sip و جاذبه های برای لذت بردن از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>