دریاچه نقره ای خانواده تبدیل می شود خانه های خود را به نقاشی دیواری با یک پیام در حالی که خانه تحت cornavirus سفارشات

در حالی که لس آنجلس صادر کرده و در آن اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس یک دریاچه نقره ای خانواده است که با استفاده از وقت آزاد خود را به نوبه خود خانه خود را به یک غول بوم.

برای جلب توجه به sexual assault awareness month, علی Ferber پیترز و دخترش امیلیا و زو در حال نقاشی یک نقاشی دیواری از پنج زنان از اهمیت. نقاشی دیواری با پیام همچنین ویژگی های خطوط از کامیل Rainville شعر “یک بانوی گفتند.”

نقاشی دیواری را مجسم اموزش Bader Ginsburg, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, اسکندریه, Ocasio-Cortez, گرتا Thunberg و اپرا وینفری — همه با پوشیدن ماسک, موجب, توسط COVID-19 شیوع شامل خطوط از Rainville شعر.

“در این ماه این است که آگاهی درباره ماه و ما می خواهیم به انجام چیزی برای افتخار که” زو, 16 گفت. “من می خواهم مردم بدانند که آنها پشتیبانی می شوند و آن را OK به بحث در مورد داستان های خود را.”

ایده برای رنگ نقاشی دیواری به ذهن آمد حدود دو هفته پیش پس از خانواده به تماشای فیلم های بازیگر Cynthia Nixon خواندن Rainville شعر با یک لیست از خواسته های غیر واقعی به زنان گفته میشود که به دنبال.

“آیا نمی شود بیش از حد چربی” نیکسون می خواند در این ویدئو. “آیا نمی شود بیش از حد نازک است. نمی شود بیش از حد بزرگ است. نمی شود بیش از حد کوچک است. غذا خوردن. باریک کردن. جلوگیری از خوردن بسیار. نمی خوردن بیش از حد سریع است. سفارش یک سالاد. نمی خوردن کربوهیدرات. دسر جست و خیز. شما نیاز به از دست دادن وزن است. جا به آن لباس. رفتن در یک رژیم غذایی. تماشای آنچه که می خورید. خوردن کرفس. جویدن آدامس. نوشیدن مقدار زیادی آب است. شما را مجبور به جا به کسانی که شلوار جین. خدا شما مانند یک اسکلت. چرا شما فقط نمی خورید؟”

این ویدئو هزاران نفر از نمایش ها پس از آن منتشر شده است در اوایل این سال است.

“دختران من و من هر واکنش به یک خط از شعر” گفت: Ferber پیترز 52. “آن دانه از ایده است.”

حدود یک پنجم زنان شده است تجاوز جنسی و یا با تجربه اقدام به تجاوز به عنف در برخی از نقطه در حالی که یکی از چهار گزارش داد که مورد ضرب و شتم توسط شریک صمیمی با توجه به نظرسنجی های اخیر دولت و تاکید کرد که خشونت علیه باقی مانده است همه گیر در ایالات متحده آمریکا

Ferber پطرس گفت که او تا به حال شده فکر کردن در مورد زنانی که مجبور به ماندن در خانه که در آن آنها احساس نمی امن در طول شیوع ویروس.

او افزود که در طول زمان از یک جلسه در یک تجاوز جنسی اتهام علیه قاضی برت M. Kavanaugh در سال 2018 او دوست مادام العمر به نام او و گفت که به آنها تجاوز شده.

“آنها هرگز به اشتراک گذاشته است که با من و قبل از آن منفجر ذهن من,” او گفت:. “من متوجه شدم از تجربه خود و نیز از بسیاری دیگر از زنان جوان که من ملاقات کرد که حمله به تغییر مسیر زندگی یک فرد است. وجود دارد بسیار شرم اطراف آن است. و ما باور داریم که از طریق گفتگو و نور درخشان که چگونه یک حرکت رو به جلو است.”

با خواهر امی Ferber, Ferber پیترز ایجاد یک کسب و کار در سال گذشته او مرغک با ایمنی شخصی زنگ طراحی شده برای محافظت از زنان است.

  • مایک مارشال دوربین رو از لس آنجلس داجرز است تبریک با هم تیمی های فرانکلین Stubbs چپ و میکی هچر که او سوار با خود سه-اجرای سوم زمین باز یافته هومر Oct. 16, 1988 در لس آنجلس. داوری Duirwood Merrell است در پس زمینه. مارشال آمار آمد و در بازی دوم از سری جهانی در مقابل اوکلند را در ورزشگاه طفره زن. (AP PHOTO/لنوکس MCLENDON)

  • Los Angeles Dodgers Orel Hershiser hurls مقابل اوکلند را در اولین ورود اکشن از بازی دوم از سری جهانی در ورزشگاه طفره زن, یکشنبه, اکتبر. 16, 1988. (AP Photo/لنی Ignelzi)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Los Angeles Dodgers مایک مارشال متصل برای اجرای سومین دور اجرای خانه مقابل اوکلند در بازی دوم از سری جهانی در ورزشگاه طفره زن, یکشنبه, اکتبر. 16, 1988 در لس آنجلس. تماشای بازی هستند را گیر ران Hassey و داوری Durwood مریل. (AP Photo/جان Swart)

  • Baker oil tools Corp. است بر اهل لس آنجلس داجرز, 1988 ملی در لیگ قهرمانان تبدیل به یک مخزن ذخیره سازی در پالایشگاه خود را در لس آنجلس به 66-پا-بالا بیس بال, Oct. 18, 1988. (AP Photo/Nick Ut)

  • اوکلند در این خوزه Canseco پرتاب خفاش خود را در نا امیدی پس از قابل توجه در ششمین دور از بازی سوم از سری جهانی در برابر لس آنجلس داجرز و در اوکلند بزرگ, سه شنبه, اکتبر. 18, 1988. (AP Photo/لنی Ignelzi)

  • توپ پرش بر روی سر از لس آنجلس داجرز shortstop آلفردو گریفین به عنوان اوکلند گلن هوبارد اسلاید با خیال راحت به دوم با سرقت پایگاه در دومین دور از سومین بازی از سری جهانی در اوکلند بزرگ, سه شنبه, اکتبر. 18, 1988. هوبارد پیشرفته به سوم مایک Scioscia پرتاب خطا و پس از آن به ثمر رساند. (AP Photo/اریک Risberg)

امیلیا, 18 گفت: داشتن یک خانواده پروژه در میان همه گیر است و به او کمک کرد برای ارتباط با همسایگان خود که اغلب توسط خانه خود را به گرفتن عکس از نقاشی دیواری و ارائه کمک.

خانواده برنامه ریزی شده به پایان پروژه های خود را توسط چهار شنبه.

و در حالی که آن را یک چالش بوده است در خانه بمانند و قادر به بیرون رفتن Ferber پطرس گفت: در حال جدا ایجاد فرصتی برای همکاری با دخترش.

“گاهی اوقات احساس می کنم مثل من نمی تواند حل و فصل, من نمی تواند بیرون رفتن و راه رفتن در اطراف دریاچه اما از آنجایی که ما شروع این پروژه هم من در حال حاضر دلتنگ مورد این دوره که بیش از” Ferber پطرس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im