نشانه های از دست رفته و مراحل را آهسته در مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ

Worshiping during COVID-19 Quarantines

AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دعا در طول عید پاک برکت رویداد با اسقف هری جکسون در دفتر بیضی شکل کاخ سفید سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

واشنگتن — در زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول صحبت علنی در مورد coronavirus آن در حال حاضر ممکن است خیلی دیر است.

مصاحبه در داووس یک گردهمایی جهانی نخبگان در رشته کوه های آلپ سوئیس رئیس جمهور در Jan. 22 بازی کردن تهدید ناشی از دستگاه تنفسی ویروس از چین که فقط رسیده سواحل آمریکا در قالب انفرادی بیمار در واشنگتن است.

“ما آن را کاملا تحت کنترل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در CNBC. “این یک نفر در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

در 11 هفته پس از آن مصاحبه coronavirus رسیده به هر گوشه ای از جهان. آن را نیز آلوده کرده است و بیش از 500,000 آمریکایی و کشته شدن حداقل 20,000. آن را بازنویسی کرده است قوانین از جامعه جدا شده و مردم در خانه های خود را بسته و مدارس ویران اقتصاد قرار داده و میلیون ها نفر از کار.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در سوئیس هفته ارزش از علائم هشدار دهنده در حال حاضر مطرح شده بود. در متعاقب آن در ماه قبل از رئیس جمهور برای اولین بار خطاب بحران از کاخ سفید مراحل کلیدی برای آماده سازی این کشور برای آینده همه گیر نمی شد گرفته شده است.

زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و نبود انبار. سفر تا حد زیادی ادامه دارد. حیاتی بهداشت عمومی داده ها از چین ارائه نشده یا غیرقابل اعتماد تلقی می شد. کاخ سفید riven توسط رقابت و گردش بود و به کندی عمل می کنند. فوری هشدارها نادیده گرفته شد توسط رئیس جمهور مصرف شده توسط خود را استیضاح محاکمه و قصد محافظت از یک اقتصاد قوی است که او به عنوان مرکزی برای خود شانس انتخاب مجدد.

بیست فعلی و سابق دولت مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید مورد مصاحبه قرار گرفتند برای این حساب در مورد بحرانی هفته قبل از از دست رئیس جمهور خطاب به ملت در فوریه. 26. بیشتر صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی.

‘مرموز پنومونی’

در آستانه سال جدید در چین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی از یک “مرموز شیوع پنومونی” پخش از طریق ووهان صنعتی شهرستان از 11 میلیون نفر است.

دولت را بسته است و غذاهای دریایی در بازار در مرکز شیوع نقل مکان کرد و در تمام بیماران مبتلا به این ویروس به ویژه تعیین شده بیمارستان و جمع آوری نمونه تست برای ارسال به آزمایشگاه های دولتی. پزشکان گفته شد برای آرام ماندن; کسی که با صدور اخطار آنلاین مجازات شد. او بعد از درگذشت ویروس.

پنتاگون برای اولین بار در مورد جدید کروناویروس در ماه دسامبر از منبع باز گزارش نشأت گرفته از چین است. در اوایل ماه ژانویه هشدار در مورد این ویروس تا به حال ساخته شده راه خود را به گزارش های اطلاعاتی گردش خون در سراسر دولت است. در Jan. 3 از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری, رابرت Redfield دریافت یک تماس از همتای چینی خود با هشدار رسمی.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داده شد به این ویروس در حدود همان زمان و در عرض دو هفته بود که ترس آن می تواند فاجعه جهانی است.

به سرعت اطلاعاتی ایالات متحده و مقامات بهداشت عمومی آغاز شد شک چین گزارش میزان عفونت و مرگ و میر. آنها فشرده چین اجازه می دهد در ایالات متحده اپیدیولوژی — هر دو برای کمک به این کشور در مقابله با گسترش و به دست آوردن بینش ارزشمندی است که می تواند کمک به خرید زمان برای ایالات متحده در پاسخ. مقامات ایالات متحده همچنین فشرده چین به ارسال نمونه از این ویروس به آمریکا labs برای مطالعه و برای واکسن و تست توسعه است.

در Jan. 11 چین مشترک این ویروس ژنتیکی توالی. که همان روز موسسه ملی بهداشت شروع به کار بر روی یک واکسن.

در نهایت ایالات متحده قادر به چین اجازه به ارسال دو نفر در این است که تیمی که به چین سفر کرده بعد از آن در ماه. اما پس از آن با ارزش هفته شده بود از دست داد و این ویروس تا به حال مسابقه در سراسر آسیا و آغاز شده بود برای فرار از این قاره است.

متعادل عمل

برای بسیاری از ژانویه مقامات دولت انجام شد یک تعادل ظریف عمل می کنند.

داخلی آنها بالا بردن آلارم مورد نیاز برای دریافت آمریکایی بر روی زمین در چین است. عموم آنها ارسال کلمات تشویق و ستایش امید پکن خواهد گرانت آمریکایی ها دسترسی داشته باشید.

متی Pottinger تهمت معاون مشاور امنیت ملی مصرانه خواست بیشتر اقدام تهاجمی در فراخوانی از چین و ارسال تیم وجود دارد.

اما در حالی که کلمه ویروس گنجانده شد در چندین رئیس جمهور هوش جلسات تهمت نیست به طور کامل در جریان این تهدید تا سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر به نام با یک به روز رسانی در Jan. 18 در حالی که رئیس جمهور بود در خصوصی Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف گفتگو مایل به بحث در مورد vaping; او با توجه به سیاست جدید محدود کردن استفاده از آن. مقامات کاخ سفید معتقدند که در حال حاضر تهمت نمی به طور کامل درک قدر از تهدید به ایالات متحده آمریکا, در بخشی به دلیل آذر بود که اختلافات با چند تن از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی انجام یک کار ضعیف برقراری ارتباط با آن.

آذر در تلاش بود به راه رفتن در یک خط خوب بین مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بین اظهارات و آماده شدن دولت برای آنچه که ممکن است پیش رو باشد. “آمریکا را در معرض خطر کم است در حال حاضر” او بعدها گفت: قانونگذاران مجلس. “است که می تواند به سرعت تغییر.”

علاوه بر این رئیس جمهور بود که در میانه سنا استیضاح محاکمه و متمرکز بر کوچک دیگری punctuating تقریبا هر کاخ سفید دیدار با شکایت در مورد دموکرات ها برای به دست آوردن او نارضایتی او ادامه خواهد داد تا در اواخر شب را بر روی تلفن خود را از محافل خصوصی.

تهمت هم کمی تمایل به فشار پکن و یا انتقاد خود را رئیس جمهور چین با آنها او می خواست برای تضمین همکاری در پایان دادن به یک yearlong جنگ تجاری قبل از انتخاب مجدد کمپین لگد به دنده بالا. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به میدان فرستاد اولین سوال در مورد این ویروس در داووس او با شوق و ذوق ستایش یازدهم پاسخ رفتن فراتر از کالیبره خطر پاداش پیام دستیاران خود را دلگرم کننده بود.

اختلافات

غرب بال شناور بود.

اواخر ژانویه اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney برگزار شد ارسال شده در نام تنها به عنوان شایعات swirled از قریب الوقوع خود پس از استیضاح خروج. او در اولیه coronavirus نیروی کار بود که گرفتار اختلافات. در همان زمان کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه شد و برخورد با آذر HHS بیش از پول برای مبارزه با ویروس.

HHS می خواستم برای ارسال یک ویژه coronavirus درخواست بودجه در کنگره آمریکا و کاخ سفید بودجه دفتر مقاومت برای هفته اصرار دارد که HHS باید به جای repurpose 250 میلیون دلار آن بودجه موجود برای تقویت ملی ذخایر با خرید تجهیزات حفاظتی. HHS ادعا کرد که بدون مجوز کنگره آن را نمی تواند خرید مقادیر مورد نیاز از ماسک ، روپوش و هواکش به سرعت در حال تقویت ملی ذخایر

در نهایت یک درخواست اولیه به کنگره رفت برای $2.5 میلیارد دلار در, ویروس, کمک, یک مقدار که قانونگذاران از هر دو حزب را رد کرد و به عنوان بیش از حد کم است. این لایحه که کنگره به سرعت گذشت و تهمت امضا — اول از سه دور شد برای 8 میلیارد دلار است.

حتی به عنوان دو سازمان مبارزه وجود نداشت و با نفوذ صدا در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار هل دادن او را به عمل به سرعت در همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال احاطه شده خود را با وفاداران و چند در دولت از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین قادر به هدایت رئیس جمهور ، در اواسط ژانویه جلسات برگزار می شد در کاخ سفید اما تمرکز بر گرفتن دولت ایالات متحده کارکنان بازگشت از چین بود که هنوز هم بازی کردن چگونه مسری ویروس بود.

یک Jan. 29 یادداشت از مقامات ارشد کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو با دقت پیش بینی برخی از چالش های مواجه شده توسط ایالات متحده از آنچه که تبدیل به یک بیماری همه گیر هر چند او به سختی برای اولین بار به صدای زنگ. اما او مانند Pottinger شد توسط دیگران مشاهده شده در کاخ سفید به عنوان “چین هاوک” و نگرانی های خود را رد شدند توسط دیگران در این دولت که آنها را به رئیس جمهور.

در Jan. 30 اعلام کرد که این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در حالی که تهمت برگزار شد بسته بندی شده, کمپین تجمع در آیووا. بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع ورود به ایالات متحده آمریکا توسط اتباع خارجی که به چین سفر کرده در گذشته 14 روز به استثنای اعضای خانواده از شهروندان آمریکایی یا مقیم دائم.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدل دهید آن را به عنوان اقدام جسورانه اما در ادامه به صحبت کردن به شدت تهدید. با وجود ممنوعیت نزدیک به 40 ، 000 نفر رسیده اند و در ایالات متحده آمریکا با پرواز مستقیم از چین از آن تاریخ با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز.

کاخ سفید رد شد که در آن به کندی عمل می کنند.

“در حالی که رسانه ها و دموکرات ها حاضر به اذعان به طور جدی این ویروس در ماه های ژانویه و فوریه” در این رابطه گفت: Judd Deere. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام جسورانه برای محافظت از آمریکایی ها و از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش این ویروس گسترش آزمایش ظرفیت و تسریع در تولید واکسن هنگامی که ما تا به حال هیچ ایده درست سطح انتقال و یا بدون علامت گسترش یافته است.”

بسیار بسیار آماده”

در فوریه. 10 تهمت ایستاده بود قبل از اینکه هزاران نفر از حامیان بسته بندی شده به نیوهمپشایر تجمع و اعلام کرد: “با مارس, شما می دانید, در نظریه, هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود.”

جمعیت roared تصویب آن در مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای اثبات نشده. سنا بود تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح اتهامات و رئیس جمهور منتقل تمرکز خود را نسبت به انتخاب مجدد حتی به دیگران در دولت کوک در ویروس.

مقامات فدرال قرار داده CDC تنها مسئول از در حال توسعه یک آزمون برای ویروس و چپ کردن منافع خصوصی یک انتخاب است که هزینه و وقت با ارزش که حاصل CDC آزمون ثابت معیوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چند هفته برروی آن بکشید مسئولیت برای رهبری دولت او در پاسخ به بحران است. او را آذر مسئول دولت ویروس نیروی کار قبل از جایگزین کردن او با معاون رئیس جمهور مایک پنس در اواخر فوریه. حتی به عنوان ویروس در سراسر جهان غالب صدای در کاخ سفید از جمله مشاور ارشد Jared کوشنر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خواست رئیس جمهور برای جلوگیری از گام های بزرگ است که می تواند roil بازارهای مالی است.

رئیس جمهور تا به حال محکم مرتبط سرنوشت خود را به دیوار خیابان و از آن زمان به جست و خیز کردن توسط بازار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به چرخ ضامن دار تا پاسخ خود را. در اواخر ماه فوریه در حالی که تهمت بود در سفر به هند داو جونز کاهش یافت 1 ، 000 امتیاز در بحبوحه افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن خورشتی مورد سقوط در فوریه. 26 پرواز به واشنگتن به شدت انتقاد کرد و در بیش از دستیاران نظرات بالا CDC رسمی دکتر نانسی r. schultze ، در طول یک جلسه قبل از روز هنگامی که او هشدار داد آمریکایی ها است که آنها را به آماده شدن برای نسبتا شدید اجتماعی فاصله.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق می افتد,” او گفت:.

کاخ سفید اعلام کرد که پنس را مختصر رسانه ها در مورد پاسخ آن شب. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تریبون به جای آن است و نه واگذار مرحله بسیار از belatedly ساخت خود را از نبرد در برابر ویروس.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار در زمان تریبون در اتاق جلسه کاخ سفید به صحبت در مورد این ویروس در ایالات متحده تا به حال 15 coronavirus بیماران.

“ما در آن در سطح بسیار پایین و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما بسیار آماده برای این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im