ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


سیرا دره عمیق و باریک ضربه فیلم های پورنو کار, بوستون و Ziaire ویلیامز — هر دو پنج ستاره استخدام — در راهرو خارج اتاق قفل بودن در مصاحبه های استخدام تحلیلگران و خبرنگاران پس از تریل’ بازی در Hoophall کلاسیک در اسپرینگفیلد جرم است.

به عنوان بوستون و ویلیامز بودند بسته بندی خود را در مصاحبه ها 6-پا-7 نوجوان با شانه های پهن تضعیف خروج از رختکن با ضخامت سیرا دره عمیق و باریک ژاکت های زمستانی و یک hoodie پوشش سر خود را.

آن TCU مرتکب Terren فرانک, چهار ستاره استخدام رتبه در میان بهترین کشش به جلو در کشور است.

“من احساس نمی توانم نادیده گرفته, اما من نمی همان توجه به عنوان دیگر بازیکنان” فرانک گفت. “من نمی توانم اجازه دهید آن را من زحمت. فقط باید به کار نگه دارید.”

Terren فرانک در طول بسکتبال روز رسانه در سیرا کانیون دبیرستان پنجشنبه, 10 اکتبر 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

یکی از چیزهایی است که نمی تواند نادیده گرفته است فرانک رزومه. به عنوان او سر به فینال بسکتبال دبیرستان postseason های standout ارشد یک شانس برای برنده سه CIF دولت عناوین سه منطقه ای پلاک و سه جنوب بخش قهرمانی — ادعا حداقل یک قطعه از سخت افزار هر فصل.

“این یکی از اهداف من در این سال برای برنده شدن دوباره پس می توانم بگویم که من برنده چیزی هر فصل در دبیرستان من حرفه ای” گفت: فرانک.

فرانک برنده CIF جنوبی بخش تقسیم 1A قهرمانی خود را در سال اول دانشگاه هاروارد-Westlake قبل از پیروزی های منطقه ای و دولت باز بخش عناوین خود را در سال دوم با سیرا دره عمیق و باریک و برنده جنوبی بخش منطقه ای و باز کردن بخش دولتی تاج به عنوان یک تازه وارد در سال گذشته است.

اگر سیرا دره آسانسور سوم CIF دولت باز بخش عنوان این فصل فرانک رزومه می تواند رقیب که از سابق Mater Dei standout استنلی جانسون دو زمان CIF دولت بخش من قهرمان (2011-12) و دو زمان CIF دولت باز بخش قهرمان در 2013-14 برای اولین بار به سال باز بخش وجود دارد.

استنلی و قیمت بالا را اسکار ادواردز تنها بازیکنان به پیروزی چهار مستقیم دولت عنوان. ادواردز آن را از 2000-2003.

فرانک نمی خواهد که چهار دولت عنوان, اما او می تواند باید سه باز عنوان بخش خواهد بود که تا کنون بیشتر.

سیرا دره عمیق و باریک خواهد بود شماره 1-کشت تیم زمانی که جنوب بخش, اعلام, باز, بخش زمینه بعد از ظهر یکشنبه. هر چند Trailblazers به نظر می رسد مورد علاقه فرانک احساس می کند این دولت عنوان ممکن است سخت ترین برای به دست آوردن.

“در این سال بسیار شبیه به سال دوم, ما همه جدید” فرانک گفت: در مقایسه با او دانشجوی سال دوم سال که Cassius استنلی Scotty Pippen جونیور و KJ مارتین منتقل شده است. “این واقعا بزرگترین چالش اما بزرگترین تنظیم است.”

بوستون خجالتی Odom, Ziaire وید و دانشجوی سال اول Bronny James همه جدید به جنوب بخش حذفی سیستم (و مسابقه). ویلیامز با آن آشنا اما هرگز بیشتر از دور دوم پلی آف.

تجربه نهفته است با فرانک دوم عماری بیلی junior هارولد یو و پشتیبان گارد نقطه Tookey Wigington – همه returners از سال گذشته 32-3 تیم.

“من واقعا تنها بازیکن کهنه کار تیم می آید به رفتن را از طریق CIF پلی آف” فرانک گفت.

 • Terren فرانک #15 سیرا دره درایو به سبد خرید در برابر Ribet آکادمی در نیمه اول دامین کلاسیک مسابقات بسکتبال در دامین دبیرستان در روز پنج شنبه, دسامبر 26 2019. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

 • سیرا دره عمیق و باریک Terren فرانک #15 میسازد تا توپ به عنوان سانتا کلاریتا مسیحی Kaleb Lowery #33 دفاع در طول بازی بسکتبال در سی سان چهار شنبه, 4 دسامبر 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Terren فرانک چپ و عماری بیلی در طول بسکتبال روز رسانه در سیرا کانیون دبیرستان پنجشنبه, 10 اکتبر 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Terren فرانک در طول بسکتبال روز رسانه در سیرا کانیون دبیرستان پنجشنبه, 10 اکتبر 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Terren فرانک #15 سیرا دره عمیق و باریک دفاع در برابر مارکوس بیگلی #23 از شلدون در نیمه اول یک CIF دولت باز بخش پسران مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی در طلایی 1 مرکز در پنج شنبه, 09 مارس 2019 در ساکرامنتو ، (عکس از لیبی Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

 • Terren فرانک #15 سیرا دره شاخه علیه شلدون در نیمه اول یک CIF دولت باز بخش پسران مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی در طلایی 1 مرکز در پنج شنبه, 09 مارس 2019 در ساکرامنتو ، (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

 • سیرا دره عمیق و باریک Terren فرانک شاخه های خود را در طول بازی حذفی برابر گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در کالاباساس دبیرستان جمعه, فوریه 15, 2019. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Terren فرانک #15 سیرا دره واکنش نشان می دهد برای داشتن یک ناپاک به نام او در نیمه اول یک CIF دولت باز بخش پسران مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی در طلایی 1 مرکز در پنج شنبه, 09 مارس 2019 در ساکرامنتو ، (عکس از لیبی Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

 • Torrey سنبه#21 براندون فرشته پاسداران سیرا Canyon#15 Terren فرانک در نیمه اول. سیرا دره پسران بسکتبال میزبان Torrey سنبه. باز کردن بخش دولتی آف در دور اول در چتسورث در 27 فوریه 2019. (عکس از جان McCoy, کمک عکاس)

 • سیرا دره بازیکن #15 Terren فرانک طول می کشد یک شات در برابر اسقف مونتگمری در طول CIF جنوبی بخش باز بخش نهایی در روز شنبه 23 فوریه 2019. (عکس توسط فرانک پرز عکاس)

 • ژانویه 5, 2018-عکس تریسی روم
  سیرا دره عمیق و باریک Terren فرانک می رود تا برای ضربه به عنوان پیشگامان در اسقف مونتگمری در پرواز چالش جمعه شب در کریتوس ،

 • سیرا دره عمیق و باریک رو به جلو Terren فرانک (15) طول می کشد شات پرش در برابر رانچو مسیحی در دور اول CIF جنوبی بخش باز بخش پسران بسکتبال پلی آف در Temecula Valley در کالیفرنیا چهار شنبه, فوریه 16 سال 2018 است. فرانک BELLINO, برای تصدی مطبوعات/SCNG

 • سیرا دره عمیق و باریک Terren فرانک سعی می کند برای رسیدن به حلقه در برابر کوهپایه مسیحی در طول باز کردن بخش دور اول CIF دولت منطقه ای عمل مارس 9, 2018 در چتسورث.(اندی Holzman/Los Angeles Daily News)

 • سیرا دره عمیق و باریک Terren فرانک قرار می دهد تا یک شات در برابر کوهپایه مسیحی در طول باز کردن بخش دور اول CIF دولت منطقه ای عمل مارس 9, 2018 در چتسورث.(اندی Holzman/Los Angeles Daily News)

فرانک است که به طور متوسط 11 امتیاز و هفت ریباند در هر بازی در این فصل است.

شماره آیا پرش نمی کردن صفحه اما نقش خود را بسیار شبیه به جلو Draymond سبز از NBA رزمندگان طلایی امور خارجه – مقایسه فرانک را دوست دارد. مانند سبز, فرانک را بازی فیزیکی است محوری در هنگام بازی تیم با حضور در داخل. فرانک است که اغلب دیده می شود گرفتن مقدار مورد نیاز دوباره بجای اول برگشتن و یا امنیت تیم مقابل بهترین مهاجم پایین کشش از بازی های بزرگ.

“من دوست دارم که, مقایسه, اگر چه من فکر می کنم من بیشتر ماهر و می توانید آن را کمی بهتر (در این مرحله از زندگی حرفه ای من),” فرانک گفت. “من قطعا برقراری ارتباط با هم تیمی های من و بازی سختی دفاع مانند Draymond.”

سیرا دره میزبان اولین بازی حذفی روز جمعه, فوریه. 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im