سیرا دره بسکتبال در صدر ماده Dei دوم راست, باز, بخش عنوان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر.


لانگ بیچ >> Brandon بوستون جونیور کبوتر خارج از محدوده برای نجات سست توپ میل توپ را به بازی با یک پشت-بازگشت پاس به عماری بیلی تحت فشار قرار دادند که توپ روی زمین و گود آن را به Ziaire ویلیامز برای دو دست خیط و پیت کردن با بیش از دو دقیقه به بازی در بازی.

بعدی اختیار, ویلیامز ضربه جلو-بالا جهنده با یک مدافع بخور بیش از همه به او. آن را نگه داشته سیرا دره عمیق و باریک سرب در دو رقم هر چند در برابر آن احساس Trailblazers شد تا سه رقم با چه آسان آنها ساخته شده آن را در نگاه نهایی خود را 59-48 برنده بیش از Mater Dei خود را مستقیم دوم CIF جنوبی بخش باز بخش عنوان جمعه شب در Walter هرم در لانگ بیچ.

“این بود که ما بهترین اجرا برنامه بازی سال” ویلیامز که به ثمر رساند بازی-بالا 25 امتیاز گفت: از این پیروزی.

سیرا دره اول 10-نقطه منجر آمد با 5:09 چپ در سه ماهه سوم و آن را هرگز به کمتر از هفت برای بقیه ی بازی ها.

سیرا کانیون تحویل به موقع سبد که سردرگم پادشاهان. مادر Dei را ویلهلم Breidenbach ضربه عمیق 3-اشاره گر آورده است که پادشاهان در سه 29-26 در سه ماهه دوم اما ویلیامز در پاسخ با یک پیاده روی تا بلوز از فراتر از قوس آن را 32-26 – یک خنجر کوچک از انواع.

مادر Dei کار می کنند توپ در اطراف محیط به دنبال یک کیفیت شات اما Trailblazers خواهد پاسخ با لیآپ یا 3-اشاره گر در یک زن و شوهر عبور می کند – گاهی اوقات بدون عبور می کند در تمام.

با 3:31 چپ در بازی مادر Dei را Devin Askew شد خراب در 3 نقطه شات تلاش ساخته شده است اما تنها یک پرتاب آزاد ساخت کسری هشت به جای یک پتانسیل شش. چند نمایشنامه بعد بوستون کردم لیآپ به سیرا دره یکی دیگر از 10 نقطه برتری 2:36 به بازی.

بوستون به پایان رسید و با 16 امتیاز و نه ریباند

“هنگامی که یک قهرمانی است که بر روی خط و شما می خواهید برای ایجاد یک میراث, این بازی مهم,” سیرا دره مربی آندره Chevalier گفت. “این سخت بود برای دریافت این بچه ها متمرکز برای این بازی در برابر یک برنامه با کیفیت مانند مادر Dei.”

دانشجوی سال دوم گارد عماری بیلی افزایش یافته است به چالش دفاع از تیم مقابل بازیکن برتر این postseason. او محافظت Etiwanda را Jaylen کلارک در نیمه دوم سیرا دره عمیق و باریک گذشته باز تقسیم بندی استخر-بازی بازی و دفاع از گوشهء چشم شب جمعه. Askew متعهد به بازی در دانشگاه کنتاکی.

چپ چپ به پایان رسید و با 15 امتیاز به حال شش گردش و شات 6 18 از میدان.

“عماری است که همیشه برای چالش” شوالیه گفت. “او شده است در برخورد با آسیب های مچ پا بیش از حد. بنابراین برخورد با آن و هنوز هم دفاع در راه او – که خاص بود.”

سیرا دره را در کشتی سوار در تلاش خود را برای سومین مستقیم CIF دولت باز بخش عنوان روز چهارشنبه در دور اول از شیراز منطقه ای پلی آف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de