شما باید پوشش صورت خود را به خنثی کردن coronavirus? پاسخ متفاوت به عنوان محلی مقامات بهداشت mull بیش از گزینه های

Bandanas. روسری. خانه پارچه ماسک.

کسانی که برخی از موارد مردم در پوشیدن برای پوشش چهره خود را در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. اما آنها باید آن را انجام?

که سوال این گزارش تحت بررسی توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات. CDC در حال حاضر هدایت متحده که تنها افرادی که بیمار نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در اطراف افراد دیگر و یا قبل از ورود به یک ارائه دهنده سلامت با توجه به وب سایت آژانس.

اما در لوس آنجلس و رودخانه, شهرستان, مقامات این هفته توصیه می شود عموم مردم باید پوشش چهره خود را. مشاوره که پس از تحقیقات جدید نشان داد حتی در افراد بدون علامت می تواند گسترش COVID-19 لس آنجلس سلامت مدیر باربارا فرر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

“ممکن است سود به عنوان CDC شده است اشاره کرد فقط در مکالمات بیش از چند روز,” او گفت:. “برای بقیه از ما به استفاده از ماسک هایی که در خانه — این می تواند یک روسری یک دستمال یا یک ماسک ساخته شده از پارچه است.”

برخی از شرکت ها و مردم شروع به انتخاب کردن برای دوختن خود را در ماسک.

اما مردمی نباید خرید N95 ماسک فرر گفت که باید اختصاص داده شده به بهداشت و درمان کارگران است.

کسانی که از مواد دیگر می تواند در پیشگیری یا کاهش تعداد قطرات بیرون آمدن از افراد دهان و گسترش به دیگران با توجه به فرر. اما مردم هنوز هم نیاز به اقدامات احتیاطی دیگر از جمله اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست خود را, او گفت:.

Riverside County مقامات همچنین توصیه می شود مشابه جایگزین.

“منطق برای پوشش یک چهره می آید از این باور است که انتقال رخ می دهد در درجه اول از طریق قطرات از فرد آلوده که پارچه به راحتی می توانید فیلتر” ریورساید مسئولان شهرستان گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای.

تصمیم گیری توصیه می شود که پوشش چهره خود را به عنوان Riverside County مقامات بهداشتی گزارش دادند که تعداد مثبت COVID-19 مورد افزایش یافته است. شده اند وجود دارد 429 موارد مثبت COVID-19, 13, مرگ و میر در این شهرستان که از روز شنبه بعد از ظهر.

کسانی که شرایط جدید به نام برای یک استراتژی جدید گفت: دکتر کامرون قیصر, Riverside County, بهداشت عمومی, افسر, در بیانیه ای.

دیگر منطقه سازمان بهداشت و درمان, اما هنوز هم به دنبال این مسئله است.

San Bernardino County مقامات وزن گزینه های خود را در مورد اینکه آیا به توصیه عموم مردم باید پوشش چهره خود آژانس سخنگوی دیوید ورت گفت.

“شهرستان است که با توجه به اینکه یک تماس برای هر کس به پوشش چهره خود می تواند تاثیر در دسترس بودن دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی و دیگر اولین پاسخ دهندگان” ورت گفت: در چهارشنبه, ایمیل “است که آن را نیز ممکن است سیگنال است که دیگر لازم به اقدامات دیگر برای کنترل گسترش تا زمانی که صورت خود را پوشانده است.”

کلید مشاوره پوشش صورت, او گفت:, موثر است, پیام است که کمک می کند تا جلوگیری از عواقب ناخواسته.

اورنج کانتی مقامات بهداشت گفت: آنها به دنبال CDC راهنمایی که فقط افراد بیمار نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها در اطراف افراد دیگر از جمله قبل از ورود به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ،

جنیفر Salas, 34, ارواین گفت که او امیدوار است که در اورنج کانتی به دنبال خواهد داشت کنار رودخانه منجر شود.

“هر کس برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و همه از این مکان های دیگر آنها را برای رفتن به اما اگر کسی سرفه?” او گفت:. “اگر ما در حفظ و رفتن راه ما هستند و من احساس می کنم (تعداد موارد) است که فقط به خاطر بالا رفتن سرسام آور.”

نویسنده کارکنان ساندرا امرسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de