باید ترس از رکود نگه داشتن شما از خرید یک خانه ؟

با کلی Anne Smith and R. H. Bierck, Bankrate.com

ماه گذشته برخی از اقتصاددانان بودند پیش بینی احتمال رکود اقتصادی تا سال 2021. اما در حال حاضر که coronavirus است بکسل هزینه های مصرف کننده بسته شدن کسب و کار متوقف دستمزد و فرستادن کارگران به خانه برخی از اقتصاددانان می گویند که اقتصاد رو به رکود اقتصادی در حال حاضر.

رکود معمولا شناسایی با مشاهده داده است که به طور کامل وارد شده بنابراین با این تعریف این است که یک نگاه به عقب. بر اساس اثرات اقتصادی از covid-19 ویروس که نصب روزانه بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که این دیدگاه در این آینه دید عقب نخواهد بود قشنگ هنگامی که ما بیشتر پایین جاده و یک نگاه.

برای بسیاری از تاثیر ماندگار از رکود بزرگ 2007-2009 اتحاد چپ خاطرات از دست دادن خانه یا تماشای یکی از همسایگان و یا پدر و مادر ایشان را از دست بدهند. این به خودی خود ممکن است به اندازه کافی به شما دوم-حدس خرید خانه در زمان اقتصادی نامشخص. اما در حال حاضر که اثرات coronavirus در حال حمله پی در پی اقتصاد بیشتر با گذشت هر روز این ترس است که بدون شک اوج برای بسیاری از.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده در طول رکود اقتصادی گذشته

در سال قبل از رکود بزرگ, subprime وام مسکن ساخته شده مالکیت خانه در دسترس برای تقریبا هر کسی از جمله بسیاری از کسانی که نمی تواند به استطاعت آن را.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد رونق در مالکیت خانه توسط خریداران که تا به حال قرار داده کمی و یا بدون پول پایین. به عنوان قیمت املاک و مستغلات به طور چشمگیری کاهش یافته است بسیاری از مالکان به سرعت در بر داشت خود را “زیر آب” در وام مسکن خود را: آنها بدهکار بیش از این خانه به ارزش بودند.

تلاش برای نگه دارید تا با پرداخت آنها نمی تواند استطاعت در میان اخراج گسترده و بازار سهام, سقوط میلیون ها نفر از آمریکایی ها قصور در وام مسکن خود را. حدود 9.3 میلیون صاحب خانه خود را از دست داده و خانه های بسیاری از طریق سلب حق اقامه دعوی.

می تواند که دوباره اتفاق می افتد اگر این ویروس به ارمغان می آورد اقتصاد متوقف?

از سال 2009 تاکنون استانداردهای اختصاصی باید سخت و مقررات حاکم بر وام دهندگان به مراتب سختگیرانه تر. و در حال حاضر coronavirus هل دادن نرخ بهره پایین–یک روند است که معمولا افزایش تقاضا است. در عین حال کسب و کار وقفه و تعطیلی کل صنایع کاهش درآمد برای بسیاری از کارگران و تخمگذار کردن دیگران, کاهش توانایی خود را برای خرید خانه. بدون شک پول های ذخیره شده به صورت پایین پرداخت خواهد شد نسبت به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی.

گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate می گوید که این مهم را به یک نظر. “با وجود ترس و عدم اطمینان سرمایه گذاران باید به فکر آینده فراتر از اقتصادی مکث و هنگامی که کسب و کار و زندگی رزومه ظاهر ، کوتاه مدت اختلال بی سابقه است اما در دراز مدت زنده ماندن از اقتصاد است,” او می افزاید.

یک خانه است که نه تنها یک سرمایه گذاری, اما یک مکان به مکان زندگی می کنند. و با فوق العاده کم نرخ وام مسکن و معاملات بهتر است به مذاکره با فروشندگان این ممکن است زمان خوبی برای خرید است.

امنیت شغلی–در پایین آن برای افراد از کار یک دسته که روزانه در حال رشد–تاثیر می گذارد نه تنها به تقاضا و توانایی برای واجد شرایط برای وام مسکن وام. بنابراین بسیاری از خریداران خواهد بود که به دنبال در خانه در حال حاضر احتمالا برگزاری انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با درآمد خود را.

آن را خیلی زود به بگویید که چه اثر coronavirus را در مسکن و املاک و مستغلات. در چین این ویروس تا به حال تاثیر شدید با فروش خانه و ساخت و ساز خانه کردن 30 تا 50 درصد در دو ماه اول از سال است.

جوانب مثبت از خرید یک خانه در طول رکود اقتصادی

برای کسانی که با اعتماد به نفس در آینده درآمد با وجود تاج-addled اقتصاد–برای مثال کسانی که در بخش های کسب و کار که در آن مصرف کنندگان هنوز هم پول خرج کردن–این دوره تاریخی سنگ پایین نرخ بهره ممکن است زمان زیادی برای خرید. هر روز آن را تبدیل شدن به بیشتر از بازار خریدار هر چند این می تواند سطح با نرخ عفونت احتمالا در چند ماه. در این میان تاثیر اقتصادی می تواند سرکوب تقاضا و کاهش قیمت ها.

به طور کلی برای مردم مبارزه مالی به فروش خانه خود را ممکن است یک گزینه آخر رو قبل از سلب حق اقامه دعوی. از آنجا که این چرخش در خرید خانه می تواند سریع — و به طور بالقوه در یک قیمت خوب برای خریدار. “اکثر مالکان ترجیح تجارت سهام خود را در خانه خود را به فروش به سرعت از طریق سلب حق اقامه دعوی و خراب کردن اعتبار خود را برای هفت سال می گوید:” شاون Breyer صاحب Breyer خریداران خانه در آتلانتا. “با این ذهن در حل مشکلات مردم اجازه می دهد تا شما برای به دست آوردن خانه های برای کاهش مقدار پول در طول رکود اقتصادی است.”

منفی از خرید یک خانه در طول رکود اقتصادی

شما ممکن است مجبور به صبر طولانی برای قدردانی در یک خانه خریداری شده در طول رکود اقتصادی است. اگر شما خرید یک کوتاه-فروش یا وام خانه شما ممکن است یک معامله اما اضافی وجود دارد معایب:

کمتر برای مذاکره

جسیکا Whiffen مجوز مسکن با برتر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول در ناپل فلوریدا می گوید خرید در طول رکود اقتصادی می تواند این فرصت را به گیر یک معامله بزرگ — اما هشدار می دهد که آن را نیز به ارمغان می آورد خطرات مالی. یکی کمتر اتاق تکان دادن با مذاکره است.

“شما در یک سنتی مذاکره وضعیت که در آن خریدار است در یک طرف میز و فروشنده دیگر می گوید:” Whiffen. “این بیشتر شبیه به یک مثلث است که در آن فروشنده است و مرد متوسط و بسیار ندارد می گویند. شما اساسا تنها مذاکره با بانک.”

Whiffen توصیه شما انجام تحقیقات خود را قبل — مقایسه قیمت خانه به سایر اخیر خرید و فروش در محله می تواند شاخص خوبی از ارزش ملک.

طول کوتاه-فروش و یا سلب حق اقامه دعوی Whiffen می گوید: بیشتر بانک ها در حال فروش خواص “را به عنوان است” به معنی آنها بعید است که به ارائه اعتبارات اضافی و یا تعمیرات را برای مشکلاتی که ممکن است بوجود می آیند در طول بازرسی.

“بسیار به ندرت خواهد شد موسسه مالی است که تحریم های کوتاه-فروش یا که تسهیل سلب حق اقامه دعوی شما هر گونه کمک و وقتی که می آید به مادی اقلام معیوب,” Whiffen می گوید. “خریداران همیشه در خارج وجود دارد, خواص هستند.”

زمان سخت تر تامین مالی

هنگامی که بار اقتصادی دشوار می توان آن را سخت تر برای به دست آوردن یک وام مسکن. وام دهندگان ممکن است الزامات سختگیرانه تر برای تصویب چنین به عنوان نمره های اعتباری بالاتر مورد نیاز و یا بزرگتر کردن پرداخت.

پیدا کردن چقدر شما می توانید استطاعت و با Bankrate صفحه اصلی قیمت ماشین حساب.

رقابت با سرمایه گذاران

در بازار کاهش بیشتر سرمایه گذاران به خرید خانه ها و استفاده از آنها به عنوان اجاره ملک امیدوار به فروش زمانی که قیمت ها بهبود می یابند. Breyer یادداشت که آن را سخت به رقابت با این سرمایه گذاران زیرا آنها معمولا به صورت نقدی پرداخت کند.

“صاحبخانه می دانم که به کسی که نیاز به وام دهنده موافقت می تواند ماه ها طول بکشد در حالی که فروش به یک سرمایه گذار برای پول نقد می تواند آنها را از اموال در هفته می گوید:” Breyer. “می دانم که همیشه در مورد پول است. بحث به عامل فروش و ببینید اگر شما می توانید ارائه هر گونه شرایط دیگر است که فروشندگان خود را در نظر بگیرید ارائه بیش از یک سرمایه گذار.”

شما ممکن است فکر کردن در حال حاضر می تواند در یک لحظه مناسب به خرید یک خانه و اجاره آن به صورت منفعل درآمد. مک براید هشدار می دهد که آن را نمی خواهد بود آسان است.

اجاره را می توان “سرمایه بر” به معنی آنها نیاز به پول نقد برای هزینه های معامله, پایین, پرداخت, مالیات, بیمه, ارتقاء, تعمیرات و نگهداری و اجازه می دهد برای گاه به گاه جای خالی. اگر شما لازم نیست که آن پول در دست آن را سخت به حفظ سرمایه گذاری خود را.

که سود بیشتر خرید خانه در طول رکود اقتصادی

مک براید اشاره می کند که خرید یک خانه در طول رکود اقتصادی بستگی دارد خطر چقدر شما مایل به گرفتن.

“در آن طول می کشد اعصاب از فولاد به ثبت نام برای بزرگترین تعهد مالی شما تا کنون به حال در زمانی که چشم انداز اقتصادی تلخ است, بیکاری در حال افزایش است و ترس و بدبینی شایع می گوید:” مک براید.

البته کسانی که کار در صنایع است که بیشترین آسیب پذیر اقتصادی به مرکز شهر باید فکر می کنم دو بار قبل از خرید یک خانه در طول رکود اقتصادی است. گذاشته شدن و قادر به پرداخت هزینه ماهانه وام مسکن خدشه دار آینده مالی خود را.

اگر شما امنیت شغلی صبر و پس انداز و به طور کلی سلامت مالی و اقتصادی ضعیف بار اجازه ندهید که بعد از رکود اقتصادی (و یا ترس از یک) آمده بین شما و مسکن شما نیاز دارد.

بازدید Bankrate آنلاین در http://www.bankrate.com

©2020 Bankrate.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im