مرکز خرید غول سیمون بازگشایی 9 کالیفرنیای جنوبی مراکز

  • به تیخوانا بازار. (اورنج کانتی ثبت نام فایل عکس)

  • رسانه ها در پرتقال است. (حسن نیت ارائه میدهد از رسانه ها در نارنجی)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نمای هوایی از مغازه ها در میشن ویجو در Mission Viejo, California, روز پنج شنبه, مارس 11 2017. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • تورانس است Del Amo مد مرکز خالی از مشتریان پس از یک افزایش در COVID-19 موارد در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • یک فرد با یک ماسک از طریق پیاده روی تقریبا خالی انتاریو میلز بازار چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. پس از بسته شدن در مارس 19, محبوب مرکز خرید بازگشایی در روز شنبه, مارس 26. (فایل عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

بازار بزرگ صاحب سیمون خواص اعلام کرد که نه از آن کالیفرنیای جنوبی مراکز خرده فروشی باید بازگشایی شد.

در طول تعطیلات آخر هفته به کالیفرنیا کاسته آن stay-at-home سفارشات اجازه می دهد فروشندگان و مراکز بازگشایی با متعدد بهداشتی و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. سیمون اعلام کرد روز شنبه, مارس 26 بازگشایی چهار سنتی داخلی مراکز و پنج خروجی مراکز که ارائه بیشتر خرید وفروش.

اورنج کانتی: Brea بازار, مغازه در میشن ویجو و رسانه ها در پرتقال است.

Inland Empire: Ontario میلز و کویر تپه های رسانه های حق بیمه در Cabazon.

سن دیگو شهرستان: حفرههای Premium Outlets, Las Americas, رسانه های حق بیمه و مد دره.

شهرستان ونتورا: Camarillo رسانه های حق بیمه.

تنها سیمون Del Amo مد مرکز در تورانس باقی مانده بسته در منطقه است. در اوایل ماه مارس Simon خود را بسته 10 کالیفرنیای جنوبی مراکز به عنوان بخشی از یک ایالت در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سیمون که 204 خواص خرده فروشی در 37 متحده تولید شده اند 60 میلیارد دلار در فروش سالانه نیز اعلام کرد که بازگشایی پیسمو بیچ حق بیمه رسانه های Folsom رسانه های حق بیمه و ناپا رسانه های حق بیمه در بخش شمال کالیفرنیا.

این شرکت گفت: آن بازگشایی مراکز را افزایش تاکید بر پاکیزگی از جمله افزایش مایع و ضد عفونی; ساخت محافظ ماسک بهداشتی دستمال مرطوب و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های در دسترس برای خریداران. آن را نیز انجام پیشگیرانه سلامت کارکنان و قراضه نزدیک و یا پیکربندی مجدد مناطق پر ترافیک و اضافه کردن علامت های ارتقای اجتماعی فاصله

“اموال ما بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما نه تنها در شرایط خرید و ناهار خوری و سرگرمی, اما همچنین ایجاد شغل کسب و کار کوچک رشد و حمایت جامعه. ما نگاه به جلو به یک بار دیگر در خدمت نیازهای جامعه ما و انجام این کار در شیوه ای امن و مسئول,” مارک اسمیت مدیر کل در انتاریو میلز در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de