کلانتر معاون اخراج 6 عکس در Andres Guardado در حادثه نزدیک Gardena شواهد تصویری پی

لس آنجلس کلانتر معاون اخراج شش عکس در 18 سال سن آندرس Guardado زیر یک پا تعقیب و کشتن او را در نزدیکی یک خودرو مربوط به کسب و کار در نزدیکی Gardena که در آن او آویزان و داوطلب وقت خود را برای جلوگیری از پتانسیل برچسب زن, مقامات روز شنبه گفت.

اما کلانتر محققان گفت: آنها به دست آمده هر گونه شواهد تصویری از حادثه و اگر آنها گفت: Guardado مسلح شد, آن را هنوز هم ناشناخته, آیا Guardado اشاره کرد که سلاح در نمایندگان هنگامی که او مواجه شد و در عقب از کسب و کار در 420 غرب ردندو بیچ بلوار در unincorporated لس آنجلس در نزدیکی بندر دروازه در چهار شنبه, ژوئن 18, سروان. کنت Wegener گفت.

کلانتر مقامات مشترک چند جزئیات بیشتری از این رویارویی منجر به مرگ در طول یک کنفرانس خبری در روز شنبه یک روز پس از خانواده و دوستان در یک کنفرانس مطبوعاتی در صحنه تیراندازی خواستار عدالت است.

Guardado خانواده خواسته است تا برای تحقیقات مستقل به تیراندازی. در بیانیه روز شنبه, شهرستان, سرپرست مارک ریدلی-توماس نیز نامیده می شود به صورت یک “فوری و مستقل تحقیق” توسط دفتر بازرس کل.

اما کلانتر الکس بیانوبا گفت: در حالی که او همیشه مایل به تماس در بازرس کل آن را زودرس داده شده در این بخش بود که هنوز هم در مراحل اولیه تحقیقات خود را.

او گفت: این حادثه نشان می دهد اهمیت بدن فرسوده دوربین که آژانس ندارد.

“تا به حال هیئت ناظران در این عمل زمانی که من برای اولین بار در دفتر … این خواهد بود که اخبار آن مورد نیاز است را امروز به این دلیل که نمایندگان را به حال آنها و ما را به حال شواهد بیشتری را به منظور جلب از” بییانوئبا گفت.

Wegener گفت که این گروه در حال کار برای به دست آوردن مبتنی بر وب تصویری از یک فروشنده شخص ثالث به عنوان یک زنگ هشدار شرکت است که فراهم می کند خدمات به صحنه است.

مدت کوتاهی قبل از 6 بعد از ظهر روز شنبه دو کامپتون ایستگاه نمایندگان بودند در گشت زمانی که آنها را مشاهده Guardado لس آنجلس ساکن صحبت کردن به کسی که در یک ماشین که مسدود کردن جلوی خانه به کسب و کار Wegener گفت.

به عنوان آنها را متوقف موازی به ماشین Guardado گزارش نگاه نمایندگان تولید یک تفنگ دستی و زد عازم جنوب پایین جلوی خانه بین کسب و کار. نمایندگان به Guardado در پایان از ساختمان و زمانی که یکی از آنها از کار اخراج شش عکس در او Wegener گفت.

آن را فاش آنچه که به طور خاص باعث معاون به آتش و یا چگونه بسیاری از کسانی که عکس های زده Guardado که فوت در صحنه است. کالبد شکافی شد, انتظار, مقامات گفت.

تفنگ بود .40 کالیبر نیمه تپانچه با یک پلیمر قاب که تا به حال هیچ نشانه و یا شماره سریال Wegener گفت. تفنگ تغییر داده شده است با ممنوع, تمدید 15-مجله دور با 13 گلوله لود شده او گفت:.

که سلاح شد و مورد تجزیه و تحلیل Wegener گفت.

پرداختن به گزارش Guardado یک گارد امنیتی, مقامات گفت که او در امنیت یا امنیتی لباس و نه او با پوشیدن هر نوع اسلحه کمربند. او نه در اختیار داشتن دستبند فوق العاده مجلات و یا یک جلد چرمی قرار دادن Wegener گفت. سن مورد نیاز برای مسلح گارد امنیتی در کالیفرنیا 21 است او اضافه شده است.

محققان شد و در ادامه به انجام مصاحبه با افراد درگیر. آنها حذف شش یا هفت دوربین از خود مانت بر روی سطح خارجی ساختمان را به دیدن اگر آنها هر پردازنده کارت حافظه اما هیچ پیدا نیست Wegener گفت.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود در این مورد که حتی آغاز شده است” گفت: Wegener.

خانواده و دوستان از Guardado ادعا او مسلح هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد و متهم کلانتر از پوشش آن را در طول یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در صحنه است.

او به عنوان یک سخت کار نوجوان برگزار شد که دو شغل که عاشق رفتن به سالن ورزش. او به دنبال بازگشت به مدرسه, اعضای خانواده, گفت:.

“او یک حرفه ای بزرگ و یک خانواده” خواهر جنیفر Guardado, 22. روز جمعه گفت. “او هرگز به تجربه ای که. آنها که دور از او. من هرگز به خداحافظی.”

اندرو هانی کارمند در ركوع عملکرد در محل گفت: Guardado حلق آویز شده بود در حدود پنج تا شش ماه و به طور داوطلبانه برای نگه داشتن یک چشم را برای پتانسیل برچسب زن.

حدود 100 نفر جمع شده بودند در صحنه اعتراض به خشونت پلیس در Guardado حافظه جمعه شب.

اما بیانوبا همچنین متهم مردم گسترش اطلاعات غلط از طریق رسانه های اجتماعی و خواست کسانی که مردم را به توقف تا زمانی که حقایق شناخته شده بودند.

“آن را مضر نمی کند آن را در خدمت جامعه به خوبی آن را نمی کند, خدمت به خانواده, خوب,” او گفت:. “این غیر مسئولانه و مردم نیاز به نگه داشتن خود را به یک استاندارد بالاتر از آن است.”

به عنوان صورت بدن فرسوده دوربین Cmdr. کریس مارکس گفت که این گروه نزدیک به چیدن یک شرکت از طریق یک درخواست-برای-پیشنهاد روند که در ماه اکتبر آغاز شد. هنگامی که شرکت انتخاب شده است و یک قرارداد مذاکره آن را به هیئت ناظران برای تصویب و بودجه گفت.

“ما یک سیاست و طرح توجیهی آماده, ما فقط نیاز به بودجه برای حرکت به جلو و قرارداد تایید شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de