Shaina چوپان اجرای زنده در شهد آخر این هفته

And she has a new single that drops on July 17 from Freakout Records.

و او دارای یک تک که قطره در جولای 17 از Freakout سوابق. عکس از جیک هانسون/حسن نیت ارائه میدهد از Shaina چوپان

اگر شما به دنبال که در آن چهره و شما تعجب کنید که چگونه می توانم من می دانم ، این ممکن است به دلیل شگفت انگیز پیام به این شهر یک هفته پیش. یا شاید شما او را دیده ام گروه BEARAXE. یا شاید شما دیده می شود او در انجام شهد در فریمانت. “این اولین جایی است که من تا به حال یک نمایش انفرادی در تمام زندگی من,” او می گوید.

او را به انجام در شهد دوباره در روز شنبه در یک لایحه با نوید الیوت (هواپیما بر روی کاغذ) مت Gervais (سر و قلب) و دیگران.

سوال دیگر که ممکن است در ذهن شما این است: چه اتفاقی افتاد به Shaina است ، “من فقط برش موهای من که هر کسی در طول قرنطینه” Shaina می گوید خنده. “من استفاده می شود که بسیار طولانی سیاه و سفید ، من که مورخ ، من قرار است که مو را از طریق کالج. اما من از آن همه خاموش پس از جورج فلوید قتل و در تمام دیوانگی و هرج و مرج در سیاتل.”

او می رود “این هفته از ارزیابی نه تنها من سیاهی بلکه چگونه سیاهی متناسب با زندگی من در اینجا. من نمی خواهم به نمایندگی از غرب آرمان زیبایی و موهای بلند و سبک من بود و بخش بزرگی از آن است. من فقط می خواستم برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد. من می خواهم برای کشف کردن آنچه در رفتن با خودم و من زندگی کرده اید و این واقعا مینیمالیستی, شیوه زندگی برای چند ماه گذشته است.”

عکس در بالای این پست این است که هنر برای او جدید تک قطره که در تاریخ 17 ژوئیه از Freakout سوابق او برچسب جدید. آن را نیز نشانه یک حرکت بزرگ در حرفه موسیقی خود—رفتن از انجام یک هنرمند به یک هنرمند ضبط.

“من در یک گروه راک برای سال بوده است یک هنرمند انجام بیش از یک هنرمند ضبط و سپس با قرنطینه من حتی نمی تواند کار با گروه. بنابراین من زحمت کش در مورد گفتن شخصی من سفر را از طریق این زمان.”

او را از انجام بسیاری از livestreaming خارج از خانه او به تازگی, اما نشان می دهد در شهد متفاوت خواهد بود. او و دیگر هنرمندان را در واقع انجام در شهد مرحله با استفاده از شهد میکروفن را تحت شهد روشنایی دکل اما نشان می دهد خواهد بود livestreamed بنابراین شما لازم نیست که به صورت فیزیکی در شهد به تماشای.

Grab your ticket here.

“خود را با کیفیت افسانه است,” او می گوید: در مورد livestreams شهد قادر به تولید است. “آنها واقعا به رشد خود را در بازی. آنها واقعا یک کار بزرگ انجام گرفتن زندگی می کنند نشان می دهد و آن را بزرگ به دنبال و صدایی زیادی به عنوان مخالف به سکندری بلوک زمانی که شما در حال انجام آن را در خانه. من واقعا خوش شانس هستم. من احساس می کنم بسیار افتخار به بخشی از این لایحه را با شما صادق باشد. کاملا افتخار.”

شهد توضیح می دهد که در صفحه بلیط برای این کنسرت:

نگه داشتن هنرمندان و محدود خدمه امن است #1 اولویت و ما باید یک سری از قوانین زمین که نیاز به پایبندی به عنوان پیش نیاز برای اقدام با هر یک از این اجرای برنامه. ما با محدود کردن مردم در ساختمان را به حداقل مطلق ضروری نیروی کار تنها و اقدامات در محل برای ترویج اجتماعی فاصله قبل و بعد از اجرای برنامه. خود گزارش دهی و متوسط مصرف اجباری درخواست برای اطمینان از هیچ کس علامتی. نوازندگان را تشویق به پوشیدن ماسک در حالی که انجام نشده. ما فراموش پاکسازی تجهیزات پس از هر عملکرد و اجازه نمی دهد تا به اشتراک گذاری از میکروفن. ضد عفونی کننده دست در دسترس است در سراسر و البته ما را تشویق بهداشت دست در حالی که دلسرد هر/همه تماس بین افراد در صورت لمس کردن و غیره و منع تماس نزدیک بین خدمه و نوازندگان.

به علاوه Shaina می گوید: او می تواند پوشیدن یک گروه طراحی شده توسط یکی از دوستان او. “این یک آغوش ملانین و قهوه ای و کرم,” او می گوید. “من میخوام سعی کنید به نگاه زیبا. وجود دارد هیچ دلیلی برای ایستادن وجود دارد در یک تی شرت در هنگام drag queens در حال انجام در اتاق خواب خود را در حال حاضر. من قصد دارم به سعی کنید به بخشی از آن فرهنگ بصری مردم تهوع در من eleganza.”

آهنگ جدید رها در 17 بسیار هیجان انگیز است و چه کسی می داند که در آن زندگی حرفه ای او خواهد شد پس از آن. این خواهد بود که آخرین شانس خود را برای دیدن Shaina انجام قبل از آن.

“در شرایط زندگی می کنند نشان می دهد که من می توانم در آغوش گرفتن مردم در این است که بهترین آن gonna get” او می گوید.

پشتیبانی غریبه

صبر کنید این بدان معنا خواهد بود و با در آغوش گرفتن مردم ؟

“من نمی دانم. باید امن باشد,” او می گوید. “من احتمالا فقط عمدی تماس با چشم و می گویند من بغل کردن ذهن خود را در حال حاضر.”

اطلاعات بیشتر در مورد نشان می دهد—از جمله اطلاعات بلیط—مناسب است در اینجا.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de