این جمعه, ژوئن 12, سیاه زندگی توجه به Seattle-King County (BLMSKC) نام یک ایالت راهپیمایی سکوت و اعتصاب کردند. این اولین رویداد سازمان یافته توسط گروه محلی—به عنوان غنی اسمیت گزارش هفته گذشته BLMSKC تا به حال هیچ بخشی در برگزاری هر گونه تظاهرات علیه خشونت پلیس که گرفته اند در سراسر واشنگتن طی هشت روز. این BLMSKC سایت بیشتر یادداشت “ما فصل ساخته شده است آن را بسیار روشن است که ما نمی خواهیم برای قرار دادن افراد در معرض خطر در میان COVID-19 بیماری همه گیر.”

در نور که در روز جمعه این رویداد خواهد بود دو جانبه است. در علاوه بر این به یک راهپیمایی سکوت در بعد از ظهر (که اجرا خواهد شد از Judkins پارک به پارک Jefferson), BLMSKC تشویق مردم به روز کردن و صرف برخی از زمان آشنایی با مقامات منتخب. به عنوان وب سایت خود را, یادداشت ها “در روز جمعه, ژوئن 12, ما می خواهیم همه را برای صرف وقت و انرژی خود را در اقدام مستقیم برای پایدار تغییر ساختاری. اصلا به کار نمی کار از خانه. اگر شما نمی توانید اسفند را در این زمان به عنوان یک فرصت به خودتان آشنا خود را با محلی مقامات منتخب.”

بر این اساس بسیاری از سیاتل رستوران ها اعلام کرده اند که می توان آنها را در بسته این جمعه در حمایت از این رویداد است. تا کنون شنیده ایم که آنالوگ قهوه / B-Side غذاهای Artusi, کافه, Lago, شامپاین, کسی که شام میخورد چاک را Hop Shop, Fremont دم پر شیب بستنی کوه مقدس دم, لایه, ساندویچ Co., Macrina (بسته شدن در ظهر), عماد مقررات ریزه اندام Soif & Vif, Spinasse, Teku میخانه شهری خانواده دم و سرگردان غاز بسته خواهد شد در همبستگی. اگر ما از اضافی تعطیلی ما در این پست به روز رسانی.

شما همچنین می توانید اقامت در بالا از اضافی سیاتل تظاهرات و زندگی موضوع اهدای فرصت های اینجا.