هفت مجازی سیاتل باشگاه کتاب برای کمک به حفظ خود را قرنطینه عادات مطالعه

خواندن و رفتن به خارج: دو چیز شما هنوز هم می توانید انجام دهید! شاتر

چند هفته پیش کریستوفر Frizzelle آغاز قرنطینه باشگاه کتاب در تقلا چون او نوشت: “اگر من آموخته ام یک چیز از میزبانی سکوت-خواندن حزب برای 11 سال گذشته این است که مردم لذت بردن از این فشار اجتماعی به عنوان خوانده شده. مردم نیاز به فشار اجتماعی به عنوان خوانده شده. همه ما می دانیم که ما باید خواندن کتاب های بزرگ, کلاسیک, کتاب, شکست نخوردگان شاهکارهای ادبیات آثار نابغه غنایم از روشنفکران و در عین حال… آن را بسیار آسان تر به عنوان خوانده شده توییتر و یا Facebook یا آتش تا Netflix بکشد و اجازه دهید رسانه های دیجیتال انجام این تفکر برای ما. اینترنت ما که منجر به عذاب ما مردم. ما نیاز به خواندن کتاب های بزرگ. COVID-19 ممکن است پاک کردن همنوعان اما اگر ما را صرف خود ما-قرنطینه زمان خواندن ما ممکن است به اندازه کافی خوش شانس برای زنده ماندن این چیزی که به عنوان باهوش تر گرد مردم.”

که باشگاه کتاب شامل آلبرت کامو’ طاعوناست نزدیک شدن به پایان آن (هر چند شما همیشه می توانید به عقب در بحث) اما خود نقطه باقی مانده است. اگر شما نیاز به انگیزه بیشتر برای خواندن در قرنطینه و یا شما می خواهید به احساس بیشتر متصل به همکار خود Seattleites و یا شاید شما نیاز به چیزی برای خواندن در یکی از آینده ما مجازی سکوت خواندن احزاب ما نشان می دهد چک کردن یکی از این مجازی باشگاه کتاب توسط سازمان های محلی در هفته های آینده در زوم و دیگر سیستم عامل های مجازی.

مارس 17–MAY 15
موزه فرهنگ پاپ
MoPOP اولین باشگاه کتاب را لگد کردن با ری بردبری را sci-fi کلاسیک مصور مردبه افتخار نویسنده پرکاری تولد 100. اما آن را نمی خواهد فقط یکی بود و معامله انجام می شود—سازمان انتخاب شده اند سه داستان کوتاه به تمرکز بر روی یک سری از همه سنین رویدادهای ماندگار و یک ماه تمام از جمله یک زندگی مجازی بحث یک ساعت یک مبارک توییتر, چت, و, یک فیلم ،

آوریل 20
King County Library System
KCLS’ ماهانه كوهنوردان باشگاه کتاب, رهبری کتابدار و كوهنوردان صعود رهبر Jenn Carter, خلاصه بازی ماجراجویی و کتابهای نوشته شده توسط زنان و POC. در این ماه آنها را عملا بحث تشنگی: 2600 مایل به صفحه اصلییک خاطره توسط هدر Anderson, زن دوم به پیاده روی “تاج سه گانه” از کوله پشتی: آپالاچی اقیانوس آرام تاج و قاره تقسیم مسیرهای پیاده روی.

مارس 20-29
مقام سوم کتاب
محترم محلی chainlet جریان است انواع مختلفی از خود را سورد پارک محل باشگاه کتاب. آینده و گزینه های عبارتند از: Booze & لیزر sci-fi گروه تلماسه بحث عدالت اجتماعی برنامه درسی’ من خودم را دوست دارم وقتی که من خنده… و سپس دوباره وقتی که من به دنبال معنی و قابل توجه: یک زورا نیل Liquid خوان بحث و عجیب و غریب روشن کتاب باشگاه دختر دیگر بحث. در نظر خرید انتخاب خود را انتخاب از طریق فروشگاه آنلاین خود را—آنها در حال ارائه حمل و نقل رایگان در سفارشات $25 یا بیشتر.

مارس 30, مارس 28 & ژوئن 26
شمال غربی آفریقا آمریکا موزه
NAAM آغاز شده جدید “سیاه مثل ما” ماهانه باشگاه کتاب با تمرکز بر روایات شخصی نوشته شده توسط سیاه و نویسندگان و سازندگان “با هدف تسریع یک reimagined ایده از سنت های شفاهی.” برای اولین تکرار آنها بحث خواهیم کرد Ntozake Shange را کلاسیک, Obie برنده جایزه سال 1976 تئاتر قطعه Ntozake Shange: برای رنگی دختران که باید در نظر گرفته خودکشی / وقتی رنگین کمان است Enuf. آنها همچنان در مه با تونی موریسون سولا, به دنبال Octavia ساقی را برزگر در ماه ژوئن.

ممکن است 16-17
سیاتل کتابخانه های عمومی
هر سال SPL قرار می دهد در سیاتل می خواند برنامه که از طریق آن کل شهر را دعوت به خواندن و بحث در مورد یک کتاب دارد و همراه با حوادث و صحبت از نویسنده برجسته. در این سال آنها را انتخاب کرده ایم تامی نارنجی را وجود دارد وجود داردبا رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه مه 16-17 اما ما دریافت نکرده تایید که که هنوز این طرح در این کروناویروس مبتلا جهان است. بدون در نظر گرفتن این کتاب کاملا ارزش خواندن و ما در حال برگزاری برخی برای مجازی, برنامه نویسی, اگر به عنوان نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد ما هنوز هم در مستند در اواسط ماه مه. حداقل, شما باید قادر به استفاده از این کتاب برای یکی از مربع خود را در تابستان کتاب کارت یکنوع بازی شبیه لوتو است که راه اندازی خواهد شد در اوایل این سال در آغاز ماه مه.

در حال حاضر از طریق آوریل 1
سیاتل مجموعه تئاتر
تونی برنده جایزه تئاتر مجبور به انصراف از بقیه خود را 2019/2020 فصل اما آنها در حال آماده سازی خود برای حتی بهتر 2020/2021 فصل از جمله کیت Hamill-سرپرست تولید اما بعد ژانویه و فوریه. در صورتی که شما به هیجان می آورد—باید آن را!—پیوستن خود را مجازی اما باشگاه کتاب که جلد اصلی جین آستن کلاسیک. سیاتل هرزه کارگردانی کارآموز Annika Perez-Krikorian منجر هفتگی زوم بحث در طول ناهار (در صورتی که هنوز یک چیز) در روزهای جمعه. اولین جلسه در حال حاضر اتفاق افتاده است اما ما در حال شرط بندی آن به احتمال زیاد شما در حال حاضر خواندن کتاب و یا حداقل دیده Cluelessبنابراین باید آن را آسان به گرفتن.

در حال حاضر از طریق آوریل 17
غریبه
ما در حال حاضر ذکر شده در بالا اما در مورد شما گذاشتم این پست, شما باید بدانید که بسیار خود ما کریستوفر Frizzelle شده است در حال اجرا یک “قرنطینه باشگاه” در تقلا برای آخرین ماه های کامو را بسیار به موقع نوبل, برنده جایزه, طاعون. او شده است به نوشتن هفتگی تقلا پست با بحث و گفتگو و سوالات در مورد کتاب و تعدیل پاسخ از طریق بخش نظرات. آخرین نسخه این است که میله میله به بیرون آمدن این هفته, اما اگر شما دیر به حزب, به دریافت یک کپی از این کتاب در حال حاضر و به سرعت خودتان را از طریق خود را در حال حاضر منتشر شده و پوشش آن را می خواهم بزرگ مواد خواندن برای ما در حال حاضر-هفتگی مجازی سکوت خواندن احزاب است. برای اطلاعات بیشتر نیش اندازه ارائه چک کردن غنی اسمیت “نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر” مجموعه ای از تقلا کردن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de