سسا رکورد جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک موسیقی متن فیلم به فتنه انگیزی و یا یک مجرا به آرامش است. گابریل بسیل

So خیلی موسیقی برزیل از 1960s و 70s کست اغوا کننده طلسم آسانسور ارواح خود را با یک بی sen-suousness. گوش دادن به آن است مانند در اختیار داشتن سر خود را نوازش با پر و بال. بسیاری از لذت است که با ذاتی آهنگی از زبان پرتغالی و بارها تسکین دهنده صوتی timbres از برزیل نوازندگان—یک نوع از جهان خسته و در عین حال عاشقانه آه. برخی از مهمترین dulcet, جوشان و سودا راک تا کنون ثبت شده بوجود آمده از آن بزرگ آمریکای جنوبی.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

اکثر کلود در آمریکایی شمالی در مورد کوتاه اما تاثیر گذار Tropicália جنبش که ادغام موسیقی نوآورانه با اراذل و اوباش-محرک, سیاسی چپ نمایش است که گاهی اوقات جلب خشم از برزیل دولت نظامی. هنرمندان مانند Jorge Ben Caetano Veloso, Os Mutantes نو کاستاریکا و Gilberto Gil ثابت کرد که این نوع می تواند نه تنها ترجمه به افراد دیگر در سراسر جهان, اما تحریک جهنم از آنها در دهه های پس از آن halcyon دوران گذشت.

Sessa انبوه موهای خواننده/ترانه سرا/گیتاریست از سائو پائولو است که در سنت از آن نوابغ و او را آماده به آینده بزرگترین چیزی که از برزیل پس از Seu Jorge. سسا را 2019 اولین آلبوم Grandezaنمی کند صدای بسیار شبیه به فعالیت های اخیر خود در سابق Monotonix گیتاریست يونتان Gat گروه و یا برروی گاراژ راک Garotas Suecas. (ضمنا شما باید بررسی کنید هر دو از آن واحد است.) در عوض, Grandeza—که به معنی “عظمت”—فراوان با placidly نواختند, رشته نایلون گیتار به آرامی نورد, دست سازهای کوبه ای, شیکر و زبانه دار خواننده پشتوانه توسط پنج زن گروه کر.

آزادی مطبوعات برای Grandeza با دقت اشاره می کند به عنوان عمده تحت تاثیر قرار لئونارد کوهن, Devendra Banhart, Caetano Veloso و معنوی جاز, اما کسانی که غرق در موسیقی برزیل نیز ممکن است تشخیص پیچیده و در عین حال آرام بخش songcraft از قهرمانان فرقه مانند آرتور Verocai و ساتوا. وجود ندارد ورزشها در کل LP اما “Tesão مرکزی” برجسته—و نه فقط به این دلیل که عنوان ترجمه به “شیدا مرکزی.” عمیقا تشدید شده و bongos, congas, pitter-تند تند زیر خوانندگان عاشقانه آواز کلمات من نمی توانند درک کنند اما این ورودی مانند آمریکای جنوبی تفسیر “بید آهنگ” از ترکه یا چوب کوتاه مرد موسیقی متن فیلم. سازهای کوبه ای و جلوه های صوتی راه اندازی این آهنگ به روانگردان ابهام است.

در ایمیل از من خواسته سسا اگر او ساخته شده Grandeza با هر صریح هدف در ذهن—شاید به عنوان یک موسیقی متن فیلم به فتنه انگیزی و یا به عنوان یک مجرا برای آرامش ؟ او گفت که او نوشت: این آلبوم بیش از سه سال span او به عنوان سفر و بازی در پروژه های دیگر به طوری که او می خواهم برش آهنگ ها بین تورهای. بنابراین, Grandeza “حمل مقدار زیادی از زمان و زندگی در آن 30 دقیقه از موسیقی” سسا توضیح می دهد. “این سخت است برای گفتن که من تا به حال صریح و روشن هدف دیگر از به قرار دادن همه چیز من دوست دارم در موسیقی هم شکل دادن به آن خوشحال و من اگر چه” یک مجرا برای آرامش برای تلفن های موبایل بسیار خوب است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سسا تصمیم به آواز خواندن در پرتغالی مخاطره آمیز به نظر می رسد اگر او می خواهد برای موفقیت در انگلیس و موسیقی آمریکا و جهان است واقعا نگرانی او. همه از آهنگ های او شده اند در پرتغالی. “من احساس می کنم بسیار خوشحال با چه زبان برای تلفن های موبایل و برای من آن را کامل موضوع برای بیان است. من فکر می کنم آن را یک لحظه خوبی برای موسیقی است که به زبان انگلیسی در ایالات متحده است.”

سسا گروه برای این تور شامل خواهد شد از خوانندگان سابینه, Holler, Monique Maion و Talita Cabral, ضربی Cem Misirlioglu و مرد خود را به آواز خواندن و بازی خود را ارزشمند نایلون-string guitar. سیاتل تاریخ رخ می دهد و یک هفته قبل از روز ولنتاین اما سسا موسیقی خواهد استوک کسانی که عاشقانه اوباما به اندازه کافی بلند به گذشته به تعطیلات—و سپس برخی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im