COVID-19 است که به طور معمول نشانه های سه علائم: تب مصر سرفه و تنگی نفس. اما افراد مسن — گروه سنی بیشتر در معرض خطر عوارض شدید یا مرگ ناشی از این بیماری ممکن است هیچ یک از این ویژگی ها.

در عوض سالمندان ممکن است به نظر می رسد “خاموش” — نه بازیگری مانند خود ― در اوایل پس از آلوده بودن coronavirus. آنها ممکن است خواب بیشتر از حد معمول و یا توقف غذا خوردن. آنها ممکن است به نظر می رسد غیر منتظره ای بی تفاوت یا اشتباه از دست دادن گرایش به محیط اطراف خود. آنها ممکن است تبدیل به سرگیجه و سقوط. گاهی سالمندان توقف صحبت کردن و یا به سادگی سقوط.

“با بسیاری از شرایط افراد مسن نمی در حال حاضر در یک راه معمول و ما شاهد این هستیم که با COVID-19 نیز گفت:” دکتر کامیل Vaughan ارشد بخش از سالمندان و علم پیری شناسی در دانشگاه اموری.

دلیل آن این است که با چه مسن تر پاسخ بدن به بیماری و عفونت است.

در پیشرفته سنین “کسی پاسخ ایمنی ممکن است با یکدیگر و توانایی خود را برای تنظیم درجه حرارت ممکن است تغییر یابد” گفت: دکتر یوسف Ouslander یک استاد طب سالمندان در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک را اشمیت دانشکده پزشکی.

“زمینه ای بیماری های مزمن می توانید ماسک و یا تداخل با نشانه هایی از عفونت,” او گفت:. “برخی از افراد مسن که آیا از تغییرات وابسته به سن و یا قبلی مسائل عصبی مانند سکته مغزی ممکن است تغییر سرفه رفلکس. دیگران با اختلال شناختی ممکن است قادر به برقراری ارتباط علائم خود را.”

شناخت علائم خطر مهم است: اگر نشانه های اولیه از COVID-19 در حال از دست رفته سالمندان ممکن است رو به زوال و قبل از گرفتن نیاز به مراقبت. و ممکن است مردم در داخل و خارج از خانه های خود بدون کافی اقدامات حفاظتی خطر گسترش عفونت است.

دکتر Quratulain سید آتلانتا متخصص امراض دوران پیری توصیف یک مرد در 80s که او تحت درمان در اواسط ماه مارس. بیش از یک دوره از روز این بیمار که به بیماری های قلبی و دیابت و متوسط شناختی اختلال راه رفتن را متوقف شد و غائط و عمیقا بی حال. اما او نمی باید یک تب یا سرفه. او تنها تنفسی علائم: عطسه کردن و….

مرد مسن مرد متاهل به نام 911 دو بار. هر دو بار امدادگران بررسی علائم حیاتی خود و اعلام کرد او خوب بود. پس دیگر نگران تماس های از غرق همسر سید اصرار بیمار گرفته شده و به بیمارستان که در آن او آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من بسیار نگران متخصصین و دستیاران سلامت که شده است می خواهم در خانه و چه کسی تا به حال با استفاده از PPE [تجهیزات حفاظت شخصی],” سید گفت.

دکتر سام Torbati, پزشکی, مدیر اموزش و هری روم اورژانس در Cedars-Sinai Medical Center توصیف درمان سالمندان که در ابتدا به نظر می رسد بيماران ترومايی اما به COVID-19.

“آنها ضعیف و خشک,” او گفت: “و هنگامی که آنها ایستاده به راه رفتن آنها سقوط و آسیب خود را بد.”

Torbati دیده است افراد مسن که عمیقا آشفته و قادر به صحبت می کنند و که به نظر می رسد در ابتدا دچار سکته مغزی است.

“هنگامی که ما آنها را امتحان ما کشف کنند که چه چیزی تولید این تغییرات است که سیستم عصبی مرکزی اثر coronavirus,” او گفت:.

دکتر لورا Perry, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو دیدم یک بیمار مثل این چند هفته پیش. زن در 80s تا به حال آنچه به نظر می رسید به یک سرد قبل از تبدیل شدن به بسیار اشتباه است. در بیمارستان او نمی تواند شناسایی که در آن او بود و یا بیدار ماندن در طول یک معاینه. پری تشخیص داده hypoactive هذیان یک تغییر حالت روانی است که در آن افراد غیر فعال تبدیل و کسل کننده. بیمار آزمایش مثبت برای coronavirus و هنوز در ICU.

دکتر آنتونی پری استادیار سالمندان پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو می گوید از 81 سال با تهوع و استفراغ و اسهال که تست مثبت برای COVID-19 در اتاق اورژانس. پس از دریافت مایعات وریدی اکسیژن و دارو برای روده ناراحت او به خانه بازگشت و پس از دو روز و به خوبی انجام می دهند.

یکی دیگر 80 ساله راش بیمار با علائم مشابه — تهوع و استفراغ اما بدون سرفه یا تنگی نفس است که در بخش مراقبت های پس از گرفتن یک امتیاز مثبت COVID-19 آزمون و با توجه به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. تفاوت ؟ این بیمار ضعیف با “بسیاری از بیماری های قلبی عروقی” پری گفت. دیگر از آن, آن را هنوز روشن نیست که چرا برخی از بیماران به خوبی انجام دهد در حالی که دیگران ندارند.

تا کنون گزارشی از این موارد بوده است حدیثی. اما تعداد کمی از پزشکان در حال تلاش برای جمع آوری سیستماتیک اطلاعات است.

در سوئیس, Dr, Sylvain Nguyen, یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه لوزان بیمارستان مرکز قرار دادن با هم یک لیست معمولی و غیر معمولی علائم در COVID-19 بيمار به صورت یک مقاله برای انتشار در Revue Médicale Suisse. موجود در آتیپیک لیست تغییرات در یک بیمار معمول وضعیت هذیان می افتد و خستگی و بی حالی, فشار خون پایین, بلع دردناک, غش, اسهال, تهوع, استفراغ, درد شکم و از دست دادن طعم و بوی.

داده ها می آید از بیمارستان ها و خانه های سالمندان در سوئیس و ایتالیا و فرانسه Nguyen گفت: در یک ایمیل.

در خط مقدم و پزشکان نیاز به مطمئن شوید که آنها را به دقت ارزیابی یک بیمار علائم.

“در حالی که ما باید به بالا ظن COVID-19 دلیل آن را بسیار خطرناک در جمعيت مسن تر وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر را در نظر بگیرید,” دکتر گفت: کاتلین Unroe یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی.

سالمندان نیز ممکن است انجام نشده چون روال تغییر کرده است. در خانه های سالمندان و بیشتر زندگی کمک مراکز فعالیت ها را متوقف کرده اند و “ساکنان در حال رفتن به دریافت ضعیف تر و بیشتر deconditioned چرا که آنها در حال رفتن به و از سالن ناهار خوری,” او گفت:.

در خانه, جدا سالمندان را نمی توان به عنوان کمک بسیار با مدیریت دارو یا دیگر نیازهای ضروری از اعضای خانواده که در حال نگه داشتن فاصله خود دیگر کارشناسان پیشنهاد شده است. و یا آنها ممکن است تبدیل شده اند بی تفاوت و یا افسرده.

“من می خواهم به می دانم که چه پتانسیل این فرد تا به حال قرار گرفتن در معرض [برای coronavirus] به خصوص در دو هفته گذشته?'” گفت: Vaughan از اموری. “آیا آنها خانه سلامت پرسنل در آینده? باید آنها بدست همراه با دیگر اعضای خانواده? هستند شرایط مزمن بودن کنترل کرد ؟ وجود دارد یکی دیگر تشخیص است که به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد ؟

“کسی ممکن است فقط با داشتن یک روز بد. اما اگر آنها خود را برای یک زن و شوهر از روز کاملا رسیدن به یک پزشک مراقبت های اولیه و یا محلی سلامت سیستم خط تلفن برای دیدن اگر آنها با آستانه [coronavirus] تست” وان توصیه می شود. “ماندگار شود. اگر شما یک ” نه ” و همه چیز را بهبود تماس بگیرید و بخواهید دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de