زندگی که خیلی متفاوت شده اند اگر من تا به حال 8 متوسط. در حالی که بسیاری از دوستان می تواند سرد خرید کفش های شیک با قیمت مناسب, من مادر من ، اندازه 9 باریک.

“شما باید پوشیدن جعبه به جای کفش” فروشنده یک بار به او گفت.

ما هر دو مجبور به خرید گران تر چرم برای پوشش پاهای ما. این برابر به کمتر کفش خرید و محدود سبک در دسترس است. هنگامی که یک جفت کفش من عاشق رفت و در فروش, من می تواند در فروشگاه تنها آنها در 8 متوسط. که هنجار. و من به زودی متوجه شدند که اگر شما مناسب نیست به هنجار زندگی می تواند پیچیده تر است.

در حالی که من غبطه می خوردند من دختر که اغلب معامله را تا آخرین سبک و بدون حفر به پول اجاره, من یاد گرفتم که زندگی در خارج از هنجار نیز می تواند جالب تر است. به هر طریقی از که باید OK — معنی عادی — آزاد شد.

زمانی که من نقل مکان کرد و از ویرجینیا به روستای گرینویچ به نوشتن در حالی که بسیاری از دوستان من بودند ازدواج (که من هزینه گزافی در 9N ساقدوش عروس کفش) من داده شد مشاوره از بسیاری از 8M انواع.

“این است که” آنها را به من بگویید. شاید آنها حق داشتند برای زمان, اما من داشتن زندگی من را انتخاب کرد. هر چند که در طول سال ها تغییر گرفتم برای حفظ زیر حداقل شرایط عادی است.

به طور معمول این هفته اگر جورج نشده بود درگذشت, من می خواهم که نوشتن در مورد تولد و سالگرد عروسی ما. اما از آنجایی که من قادر به پوشیدن 8 متوسط کفش برای هر رویداد طبیعی است که دیگر مورد نیاز در این تفسیر.

بنابراین من راه رفتن را از من فوت بیش از برای غیر منتظره.

زمانی که TITS میزبان رادیو Janeane برنشتاین با من مصاحبه این هفته خود را نشان می دهد ما تا به حال غیر منتظره اتصال. یکی از کسانی که “ما در همان صفحه:” برخوردهای حتی اگر آن را اولین بار ما نشست. این بود که به خصوص توجه داشته باشید از آنجا که ما تا به حال بحث شده است اهمیت ارتباطات در طول این coronavirus قرنطینه.

حتی منهای یک لمس اتصال با فرد دیگری می تواند احساس مانند یک آغوش. حتی بر روی گوشی با یک غریبه که با پایان این گفتگو در حال تبدیل شدن به یک دوست بدون توجه به او به اندازه کفش.

ایمیل patriciabunin@sbcglobal.net او در توییتر دنبال کنید @patriciabunin

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de