لحظات ارشد: پیدا کردن آرامش در صدا از یک شاخ

شیپور خاموشی به خانه آمد به من در روز یادبود.

این فقط یک پیاده روی کوتاه تا خیابان به همسایه چمن جلو. دوست خود کیت بیر ارتش نوازنده ترومپت که در قطار trumpeters برای مراسم نظامی, قد بلند ایستاده بود و مستقیم به عنوان صدای خود شاخ ارسال یک نفس از صلح است.

شما تقریبا می تواند شنیدن سکوت بازتاب از جمع همسایگان نقاب و ایستاده شش فوت از یکدیگر دست بر دل پر از داستان است. من تصویر پرچم پوشش شوهرم تابوت. شاید سرباز که بازی شیپور خاموشی در جورج تشییع جنازه آموزش داده شده بود توسط این نوع مرد جوان که ایستاده بود در تاول خورشید برای هدیه یک محله با آرامش.

حرکت صعودی از ما قرنطینه شده است خلاقیت از جامعه را در سخنان میشل اوباما “برو بالا.” من فکر کردم در مورد این که من به تماشای کیت راه رفتن به بلوک بعدی که در آن او با بازی شیپور خاموشی در مقابل خانه یک کهنه سرباز جنگ جهانی دوم.

مهربانی و هنر ممکن است ما بهترین دوستان است در حال حاضر.

زمانی که من در خاموش کردن اخبار و جلوگیری از دیدن جامعه ما در آمار من awed by the درایو و نوآوری مردم را به نور را به تاریک زمان. به استفاده از استعدادهای خود را به عنوان مرهم برای تسکین.

این Jfed بازیکنان جامعه تئاتر گروه تئاتر است که در آغوش آن مفهوم است. بی واهمه داشتن برای به تعویق انداختن خود بهار موسیقی تا 2021 این گروه ایجاد کرده مجازی اجرای تئاتر. “با نگاهی به حرکت رو به جلو” است که با موسیقی تک صدایی و خاطراتی از گذشته را نشان می دهد به علاوه یک نگاه اجمالی به سال آینده و موسیقی “یک شب موسیقی است.”

من خوشحالم که یک ریز دندانه دار در این فوق العاده چرخ توسط reprising یک صحنه از یک “منطقه گرگ و میش” قسمت که جورج و من یک زن و شوهر است. برای دو دقیقه بر روی مجازی, مرحله, من به عنوان همسر خود را دوباره. و برای یک ساعت تمام مخاطبان می شود به یاد و حتی آواز خواندن همراه با برخی از نشان می دهد مورد علاقه آهنگ.

مهربانی و هنر است. که در آن وجود دارد یک نیاز وجود دارد یک مسیر.

شما می توانید این عملکرد در JFed بازیکنان Facebook صفحه این یکشنبه, مارس 31 در ساعت 5 بعد از ظهر. www.facebook.com/jewishsgpv

ایمیل [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciabunin

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de