زندگی ارشد: پزشکی از راه دور — چگونه پزشکان مراقبت های اولیه در ارتباط با بیماران در یک coronavirus جهان

توسط دکتر توماس LaGrelius

مشارکت نویسنده

در زمان عادی می بینم بسیاری از بیماران هر روز چهره به چهره در دفتر.

در حال حاضر من هنوز هم دیدن دو یا سه — اما من بسیاری بر روی صفحه نمایش. من نگاهی به عکس ها و فیلم های خود را خارش و صدمات بحث خود را با ترس و اضطراب دادن و گرفتن اطلاعات و برنامه ریزی برای آینده در فرد بازدیدکننده داشته است که همه ما از قرنطینه روزی.

دکتر Thomas W. LaGrelius

البته ما فرستاده اند بیماران ما خبرنامه در مورد این بیماری همه گیر و کارکنان آنها را خواستار شده توسط یکی بیش از حد به طوری که آنها باید بدانید چه باید بکنید و چه نکنید. هنوز شایع ترین سفر پزشکی از راه دور و یا تماس تلفنی من با بیماران نگران coronavirus. این یک علامت? من باید در نتیجه آزمایش می شود? می توانید من را با انجام این یا آن ؟ فراموش دستکش کار می کند ؟ آیا ماسک کار می کند ؟ آن را بیشتر و یا کمتر خطرناک از آنفولانزا ؟ چرا که بسیار بیشتر مسری از آنفولانزا ؟ من خوش آمدید چنین تماس ها و پرسش اما این چیزی است که من در پزشکی از راه دور.

اجازه بدهید به شما بگویم در مورد موفق, پزشکی از راه دور مراجعه کنید.

ده روز پیش یک بیمار فرستاده من یک عکس از یک انگشت و پارگی. او قطع شده بود پاک در بالا و طرف چهارم در وسط مفصل است. او چه باید انجام دهید ؟ او البته برای پناه گرفتن در خانه و نمی خواهید برای آمدن به هر پزشکی, ساختمان, مگر اینکه من اصرار دارند.

او معتقد است به درستی که من در بیمارستان هر روز و که من در اطراف COVID-19 بيمار گهگاه. او شگفتی مانند بسیاری از, اگر آن را فقط یک ماده از زمان قبل از من شروع به سرفه و که من ممکن است پوشش داده شده با ویروس. که درست نیست. وقتی که من رفتن در هر نقطه در نزدیکی یک COVID-19 بیمار یا مشکوک یکی من عملا در فضایی که من دور انداخته و در راه خروج از درب بسیار دقیق حفاظت از سیستم در محل در سراسر بیمارستان.

بنابراین من در تصاویر انگشت و پارگی و از او خواست چند سوال. از من خواست او را به لمس نوک انگشت و همه در اطراف انگشت خود را به دیدن اگر هر بخشی از آن بود و بی حس. من می خواستم مطمئن شوید عصب نزدیک به قطع مجروح شد. هیچ حسی. از من خواست او را به راست انگشت تمام راه را به مطمئن شوید که تاندون زیر برش است که گسترش که انگشت مجروح شد. او می تواند راست انگشت به طور کامل و بدون ضعف و یا درد. به وضوح انگشت عروق خوب بود; آن بود نه خونریزی و نوک انگشت بود ، OK. بدون نیاز به عصب رگ تاندون یا تعمیر.

دکتر توماس LaGrelius مناسب برای دیدن بیماران در طول coronavirus بیماری همه گیر. (حسن نیت ارائه میدهد از دکتر توماس LaGrelius)

به طور معمول من می خواهم که او را دیده در بسته زخم با بخیه قرار دادن انگشت در یک آتل به مدت پنج تا هفت روز برای جلوگیری از قطع از حرکت پس از آن بود راست بیش از یک مفصل و من ارائه شده برای انجام این کار. او می خواهم نه نه اگر وجود دارد راه های دیگر با تشکر از شما. OK.

بنابراین من تا به حال شستن پارگی در دشت آب و صابون به آرامی آن را خشک و با یک پارچه تمیز قرار داده و مقدار بسیار کمی از Polysporin پماد در برش. پس من راه می رفت او از طریق در نظر گرفتن یک پانسمان ساده و قرار دادن این مهم بخشی در پایین انگشت در مقابل برش و بسته بندی آن را در اطراف انگشت خود را به نگه داشتن لبه های منظمی با هم. بزرگ کار می کرد. او سریع مطالعه است.

سپس من تا به حال او را سفت نوار چسب و حرارت آن را در اطراف انگشت به آتل آن را در کمی خم اما تقریبا سمت راست. او گفته بود آن را ترک که راه را برای هفت روز و آن را خشک نگه دارید استفاده از الکل برای تمیز کردن بقیه دست خود را هنگامی که مورد نیاز (پس از او تا به حال هیچ ضد عفونی کننده دست) پوشیدن دستکش هنگام انجام ظروف و نگه داشتن در تماس باشید. من هرگز انجام دقیقا همان است که از قبل بود اما 99% خاص آن کار می کند فقط خوب است. ضرورت مادر اختراع است.

من می تواند پر کردن صفحات بسیاری با داستان است. ما مطمئن شوید که در حال کار متفاوت است.

زندگی طولانی بود و هست.

دکتر Thomas W. LaGrelius, M. D., F. A. A. F. P. گواهی متخصص در طب خانواده و طب سالمندان. او موسس و رئيس جمهور از Skypark ترجیح مراقبت از خانواده, یک سرایدار مراقبت های اولیه/طب سالمندان تمرین مستقر در تورانس www.skyparkpfc.com. او یک عضو ستاد در تورانس یادبود مرکز پزشکی و مشیت شرکت کوچک مریم تورانس بیمارستان. ایمیل پرسش ها و موضوع پیشنهادات خود را به [email protected] تماس بگیرید و یا 310-378 – 6208.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de