زندگی ارشد: باید به شما به ارمغان بیاورد مامان از زندگی کمک در طول coronavirus بحران ؟

توسط جودیت گراهام کالیفرنیا Healthline

دکتر آلیسون Webb در زمان او 81 سال پدر از زندگی کمک به زندگی می کنند.

Coleen هوبارد در زمان او 85 ساله از زندگی مستقل به مرگ است.

با کروناویروس در حال حرکت از طریق امکاناتی که خانه افراد مسن خانواده در سراسر کشور در حال تعجب که “باید من را مامان یا بابا؟”

این یک سوال منطقی. اکثر بازنشستگی مجتمع و تسهیلات مراقبت دراز مدت هستند به استثنای بازدید کنندگان است. افراد مسن خواسته به ماندن در اتاق خود و به تنهایی برای بسیاری از روز است. اعضای خانواده ممکن است تماس, اما که نمی پر کردن وقت. دوستان خود را در مرکز نیز منزوی.

در یک ماده از چند هفته شرایط بدتر شده و در بسیاری از این مراکز.

در زندگی کمک سایت ها و کمبود پرسنل در حال توسعه به عنوان دستیاران تبدیل شدن به بیمار و یا ماندن در خانه با کودکانی که مدارس بسته اند.

خانه های سالمندان که در آن سالمندان برای توانبخشی پس از بستری در بیمارستان و یا مدت طولانی زندگی اگر آنها به طور جدی بیمار و ضعیف در حال ضربه coronavirus. آنها پتانسیل ظروف پتری برای عفونت است.

هنوز هم افراد مسن در این تنظیمات در حال تغذیه و ارائه انواع دیگر کمک کند. همسایه من 80-چیزی است که پدر و مادر در ادامه مراقبت از جامعه خارج دنور. آن را آغاز کرده است یک دربان خدمات برای ساکنان که نیاز به نظم غذایی و پر کردن نسخه. در مراکز نوتوانی فیزیکی شغلی و گفتار درمانگران ارائه خدمات با ارزش.

اما می تواند مادر یا پدر کرایه بهتر حتی با توجه اجتماعی دورى از خانه و خانواده?

البته مراقبت از وجود دارد می افتد مستقیما در خانواده, شانه, به عنوان خواهد مسئولیت برای خرید مواد غذایی و پخت و پز تجویز دارو انجام لباس های شسته شده و حصول اطمینان از محیط زیست از پتانسیل آلودگی.

صفحه اصلی خدمات مراقبت های بهداشتی می تواند به قرض دادن یک دست. اما آنها ممکن است آسان به دلیل رشد تقاضا از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و مسائل مربوط به نیروی انسانی.

یکی دیگر از نگرانی در آوردن کسی که در خانه: برخی از امکانات گفتن ساکنان که اگر آنها را ترک حتی به طور موقت آنها نمی تواند بازگشت. که اتفاق افتاده است به یک خانواده در غرب نیویورک با توجه به روشنک سورنسن یک سالمندان مراقبت مدیر با مراقبت از سالمند حل WNY.

هنگامی که این خانواده در زمان پدر و مادر سالمند خود از تسهیلات زندگی کمک برای یک مختصر “اقامت-با-ما” مهلت به آنها گفته شد پدر و مادر از بيمارستان مرخص شده بودند و تا به حال قرار داده شده در یک لیست انتظار قبل از آنها می تواند بازگشت.

Sorensen یک مشتری در 70s اوایل که در توانبخشی در خانه سالمندان پس از عمل جراحی اضطراری برای یک زندگی-عفونت تهدید. تسهیلات در مستند و مشتری احساس به دام افتاده و از جان گذشته. او می خواهد به خانه بروم اما او هنوز ضعیف است و نیاز به مقدار زیادی بیشتر درمانی است.

“من به او گفت: ماندن در اینجا قوی تر و زمانی که شما صفحه اصلی شما به پایان خواهد رسید تا در بیمارستان و یا معلول است که می تواند شما را به عقب در یک خانه سالمندان برای بقیه زندگی خود را” سورنسن گفت.

کسانی که در مراقبت های پرستاری که اختلالات شناختی ممکن است گیجی و یا آشفته اگر در یک خانواده حرکت می کند آنها را از یک محیط است که احساس می کند آشنا گفت: دکتر توماس Cornwell, اجرایی, رئیس, صفحه اصلی, محور مراقبت از موسسه. برخی مسائل رفتاری است که نمی توان موفق در خانه.

خانواده ها با کودکان نیاز به دقت فکر می کنم در مورد آوردن یک پدر و مادر خانه به خصوص اگر او زمینه ای بیماری های مزمن مانند قلب ریه و یا بیماری های کلیوی Cornwell گفت. “بچه ها به طور کلی حتی در چند هفته گذشته شده اند در معرض صدها دیگران [مدرسه],” او گفت:. “آنها تمایل به بردار از عفونت است.”

در نهایت هر خانواده باید وزن و تعادل خطرات. می توانید آنها را از یک پدر و مادر به اندازه کافی توجه می شود ؟ آنها احساسی و استقامت فیزیکی به این ؟ چه پدر و مادر می خواهید ؟ را از چنگال جابه جایی و مختل روال بود افست لذت بودن در کنار فرزندان و نوادگان ؟

دکتر آلیسون Webb بازنشسته پزشک یک مادر تنها بالا بردن 3 ساله و 7 ساله. پدر باب Webb, 81 است خفیف به زوال عقل و در بیمارستان بستری شده بود برای افسردگی قبل از او پرسید: او را به ترک زندگی کمک و حرکت به سیاتل صفحه اصلی.

“در ابتدا او مقاومت کرده است. او می ترسید و او نگران بود که مسائل خود را که قرار بود به سمت چپ و او نمی خواهد آن را دریافت کند, همیشه,” Webb گفت. حتی امروز باب مذاکرات در مورد رفتن به خانه به آپارتمان خود را.

روزنامه گفته یک متخصص امراض دوران پیری در Facebook گروه برای پزشکان زن او متقاعد شده آن را امن تر برای او پدر خود را به ترک زندگی کمک مرکز. “‘شما می خواهید انجام دهید خیلی بهتر از اینجا با نوههایشان. شما می توانید بازی بازی. وجود یک حیاط بزرگ. شما می توانید برخی از باغبانی'” Webb گفت: او گفت: پدر او.

وجود دارد یکی دیگر از مزایای. چرا که او یک پزشک Webb گفت او امیدوار است: “من اگر او را به خوبی انجام می دهند و مراقبت از آن حق دور.”

Coleen هوبارد, مادر, Delores چه کسی او را به عنوان “واقعا انعطاف پذیر و واقعا خیره” تا به حال عاشق زندگی در یک آپارتمان یک خوابه در دنور ارشد مجتمع مسکونی در دهه گذشته. در ماه اکتبر Delores شد مبتلا به سرطان آندومتر و تصمیم به درمان های پزشکی.

“تا به حال بسیاری از اعمال جراحی و بستری شدن در بیمارستان در زندگی” هوبارد گفت. “او انجام می شود در برخورد با جامعه پزشکی است.”

هر زمان هوبارد پیشنهاد مادرش حرکت در با او Delores رد: او می خواست به مرگ در آپارتمان خود را. اما پس از آن چند هفته پیش درد جدی در راه و Delores خواسته دنور خانقاه شروع به دادن او مرفین.

“زمانی که من متوجه شدم که ما ممکن است نزدیک به پایان” هوبارد گفت. “و من احساس باور نکردنی فوری وحشت است که من تا به حال به بیرون آوردن او وجود دارد. چیزهایی که در حال حاضر شروع به نزدیک [به دلیل coronavirus]. من نمی تواند درک است که او ممکن است قطع شود از من.”

هوبارد آماده یک اتاق در خانه و پیدا کوچک و نقلی فلزی بل که Delores می تواند حلقه اگر او نیاز به کمک. “ما ساخته شده بسیاری از جوک ها در مورد پیتر پن و تینکر بل” هوبارد به یاد. “هنگامی که او زنگ من می آیند و می گویند” بله, m’lady چه اتفاقی می افتد?'”

پنج روز پس از ورود Delores گذشت. “عزادار در حال حاضر اتفاق می افتد در یک فضای خلوت و سکوت” هوبارد نوشت: در Facebook post. “مطمئن شوید که وجود دارد متون و تماس های تلفنی و ایمیل و پست الکترونیکی حلزون اما هیچ پذیرای هیچ سوال casseroles تحویل داده شده توسط همسایگان هیچ جمع خانواده و دوستان برای به اشتراک گذاشتن داستان ها و خاطرات.”

در میان غم و اندوه است که رهایی Delores حال آنچه او می خواست: یک مرگ بدون مداخلات پزشکی. “من جوانه خودم است که ما ساخته شده است که اتفاق می افتد” هوبارد گفت. “و من خیلی خوشحالم که ما او را آوردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de