توسط جودیت گراهام کمک نویسنده قیصر سلامت نیوز

در سراسر کشور, سالمندان زندگی می کند در حال طرح میتوانست به عنوان ادامه مراقبت از جوامع بازنشستگی اقدامات تهاجمی برای حفاظت از ساکنان از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

این جوامع ارائه طیفی از خدمات ― زندگی مستقل زندگی کمک پرستاری و مراقبت در منزل در خدمت افراد مسن با نیازهای متفاوت از بسیار سالم به بیمار است.

از اواسط ماه مارس با کمک راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بسیاری از مکان ها برقرار کرده اند سیاست های سختگیرانه. اغلب فعالیت های گروه لغو شده است. غیرضروری بازدید کنندگان مجاز نیست. اتاق ناهار خوری را بسته اند و وعده های غذایی در حال تحویل به مردم در اتاق خود را. کارکنان در حال نمایش است (این شامل یک چک دما) زمانی که آنها وارد شده و خارج دانشگاه.

و همه شهروندان از جمله سالمندان در زندگی مستقل در حال خواسته به ماندن در اتاق خود را بیشتر از زمان. خروج از دانشگاه است که به شدت دلسرد شده است.

در سراسر کشور وجود دارد در مورد 1,900 چنین جوامع است. هنوز هیچ اطلاعات ملی در مورد تعدادی از ساکنان و یا کارکنان ایم که آلوده شدن با coronavirus یا درگذشت.

و نه است وجود اطلاعات قابل اعتماد در مورد میزان که برای تست ویروس های موجود در این جوامع است. شواهد نشان می دهد آن سخت است برای گرفتن به عنوان تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان.

این ماه CDC منتشر شده در این مطالعه برای اولین بار از COVID-19 در سیاتل جامعه است که ترکیبی از مستقل و کمک به زندگی. یک کلید پیدا کردن: سه ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 آیا علائم. این تماس به سوال رایج از تمرکز در افراد با علائم در حالی که تلاش برای جلوگیری از ویروس را گسترش.

یکی دیگر از پیدا کردن: جامعه اقدامات اولیه شامل coronavirus نظر می رسد که موفق بوده است. این ممکن است به دلیل ساکنان قادر به عمل اجتماعی فاصله و تا به حال نسبتا کمی تماس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی محققان نشان می دهد.

در اسبوری Methodist روستا در Gaithersburg, مریلند است که حدود 1400 ساکنان مری الن سعادت 78 کمک شده به شکل “خوشه” از ساکنان که به طور منظم چک کردن با یکدیگر و “ارائه نسخه پشتیبان تهیه برای هر کسی که دارای یک مشکل است.” او زندگی می کند در یک زندگی مستقل بخش از جامعه به نام “روستا” که در آن مردم را از خانه های کوچک.

بیش از چند هفته گذشته سعادت است متوجه یک تغییر مشخص در نگرش در میان دوستان و همسایگان: “حتی یک هفته پیش برخی از مردم خیلی خشمگین در محدودیت بودن به محل قرار داده. آنها احساس آنها محتاط و قوانین نباید به آنها اعمال می شود: آنها باید اجازه داده شود به آمدن و رفتن به عنوان آنها آرزو.”

اما به گزارش COVID-19 بيمار جاری شدن سیل در بیمارستان و مرگ در خانه های پرستاری ضرب “تقریبا همه تمام شده است در هیئت مدیره و چه صدا بیش از حد چند هفته پیش در حال حاضر به نظر می رسد کاملا معقول و منطقی است” سعادت گفت.

البته برخی از ساکنان فقط نمی خواهد گوش دادن و اصرار بر جسارت به فروشگاه و یا برای دیدن خانواده. این موضوع را در پنج ستاره برتر منازل در یانکرز نیویورک که در آن سه ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در پایان ماه مارس.

“ما در حال کار برای حفظ همه امن در داخل ساختمان. ساکنان رفتن خارج دروازه ما جامعه در این نقطه [هستند] درخواست برای مشکل. شما باید به من کمک کند در اینجا به برخی از ساکنان ما درک نمی کنند که چگونه جدی این است” نوشت: جان هانت مدیر اجرایی, در مارس 29 مشاوره به ساکنان.

یک شرکت رسمی در پنج ستاره زندگی ارشد کاهش یافته است به نظر.

در جوامع تهدیدات دیگر از COVID-19 فراوانند. بدون تماس منظم با دیگر افراد, افراد مسن می تواند تبدیل به تنهایی و یا افسرده. تغییر در کسی وضعیت بهداشت و درمان است که ممکن است متوجه شده است اگر آنها را نشان نمی دهد برای شام هم اکنون می توانید مشاهده نشده. بدون تحریک انگیزه و شناخت می تواند به کاهش است.

جوامع پاسخ داده اند با داشتن کارکنان بررسی در به طور منظم با ساکنان آسیب پذیر ارائه به ترتیب تصویری بازدید با اعضای خانواده و سازماندهی زوم گروه های ذینفع برای ساکنان و ایجاد برنامه نویسی مانند جلسات ورزش پخش بیش مدار بسته در-خانه تلویزیون ایستگاه.

حفظ ساکنان و کارکنان’ ارواح بیش از این دشوار است هفته آینده یک اولویت برای استفان Colwell, مدیر اجرایی, در NewBridge چارلز در ددهام ماساچوست که 256 زندگی مستقل آپارتمان, 51 زندگی کمک آپارتمان 40-آپارتمان حافظه واحد مراقبت و 220 تخت خانه سالمندان در 162 هکتار محوطه دانشگاه.

“ما ساخته شده بسیاری از تغییرات به سرعت ما درمان این مانند یک با حداکثر سرعت دویدن,” او گفت:. “اما واقعیت این است, این است برای رفتن به یک ماراتن برای همه ما است.”

“تلاش های خود را واقعا کمک به صاف کردن آنچه که فوق العاده دشوار است زمان در اینجا گفت:” بنیتا راس 71 که زندگی در یک اتاق خواب دو کلبه در محوطه دانشگاه. هر روز هر چند او نگرانی در مورد او سه پسر که پزشکان و دوستان خود را در 80s و 90s که سلامت شکننده است.

“وجود دارد اضطراب شدید که خانواده یا دوستان خود را ممکن است بیمار و مرگ” او گفت:. “وحشتناک است و وجود ندارد لعنت چیزی که شما می توانید در مورد آن انجام دهد.”

قیصر سلامت, اخبار غیرانتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. این یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که نه وابسته Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de