سناتور می پرسد برای اخلاق پروب به خود سهام فروش

Category: توین سیتی No comments

توسط مری کلر JALONICK

مهر — رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C., برای درخواست یک اخلاق کاوشگر در پاسخ به انتقاد که او به فروش می رسد تا آنجا که $1.7 میلیون نفر در سهام فقط قبل از بازار کاهش یافته و در ماه فوریه میان coronavirus نگرانی.

سنا سوابق نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود 600.000 $و $1.7 میلیون نفر در بیش از 30 جداگانه معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از اینکه بازار شروع به کاهش کرد و به دولت و مقامات بهداشت شروع به مسئله استارک هشدار در مورد اثرات ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

در بیانیه ای که صبح روز جمعه با مته سوراخ کردن گفت که او خواسته بود برای سنا در کمیته اخلاق به بررسی موضوع “آشنایی با فرض بسیاری از می تواند در ادراک.”

با مته سوراخ کردن گفت که او با اتکا “تنها در اخبار و گزارش” به طور خاص CNBC روزانه بهداشت و علوم گزارش از آن آسیا دفاتر را به تصمیم گیری های مالی.

هیچ نشانه ای وجود دارد که با مته سوراخ کردن تا به حال هر گونه اطلاعات در داخل به عنوان او به فروش سهام است. هوش پنل نیست هر گونه جلسات در گیر این هفته زمانی که بسیاری از سهام فروخته شد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. فرد کاهش یافته و به طور مشخص به بحث در مورد محرمانه کمیته فعالیت است.

سهام خرید و فروش شد, اولین گزارش ProPublica و مرکز سیاست پاسخگو. بسیاری از آنها در آمد Feb. 13, فقط قبل از اینکه با مته سوراخ کردن یک سخنرانی در واشنگتن که در آن او پیش بینی عواقب شدید از ویروس ها از جمله مدارس بسته و کاهش در شرکت سفر با توجه به صوتی به دست آمده توسط رادیو عمومی ملی و پنجشنبه منتشر شد.

با مته سوراخ کردن گفته های کوچک ایالتی کارولینای شمالی جامعه مخاطبان است که این ویروس بود “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” و “احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

با مته سوراخ کردن سخنان بسیار وخیم تر از سخنان او ساخته شده بود علنا و آمد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز کم اهمیت جلوه دادن شدت از ویروس.

در یک صدای جیر جیر در پنجشنبه بورر گفت که آمریکایی ها در حال حاضر در حال هشدار داد در مورد اثرات این ویروس در زمانی که او ساخته شده این سخنرانی به شمال کارولینای دولت جامعه است.

“پیام من به اشتراک گذاشته شده با ترکیبات یکی از مقامات بهداشت عمومی خواست همه ما به توجه به عنوان coronavirus گسترش افزایش یافته است” نوشت: با مته سوراخ کردن. “آماده شود.”

کارولینای شمالی سناتور بود و نه تنها مجلس به فروش سهام فقط قبل از کاهش شیب با توجه به جهانی همه گیر. گرجستان سن. کلی Loeffler جدید, سناتور که برای انتخابات مجدد در این سال به فروش می رسد صدها هزار دلار ارزش سهام در اواخر ماه ژانویه به عنوان سناتور شروع به دریافت جلسات این ویروس همچنین با توجه به سنا سوابق.

در این هفته که به دنبال Loeffler خواست ترکیبات خود را به ایمان به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای آماده سازی این کشور است.

“realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن” Loeffler توییتی Feb. 27.

The Daily Beast اولین گزارش داد که Loeffler کاهش یافته و این سهام در اواخر ماه ژانویه است. سناتور ازدواج به جفری Sprecher, رئیس و مدیر عامل از بین قاره ای ارز که دارای بازار بورس نیویورک.

در یک صدای جیر جیر صبح جمعه Loeffler گفت: این گزارش یک “مضحک & بی پایه و اساس حمله” و این که او نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها خود را.

“تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت” او هنوز توییتی.

او نوشت که او آگاه از تصمیم گیری سه هفته پس از آنها ساخته شده است.

__

این داستان درست شده است نشان می دهد که با مته سوراخ کردن سخنرانی در واشنگتن, دی سی, نمی, North Carolina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>