توسط لیزا MASCARO | AP خبرنگار کنگره

واشنگتن — وزن خطرات سنا را بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان coronavirus با شدت گرفتن بحران و خانه باقی می ماند توقیف یک رویکرد است که برگ های کنگره به عنوان تقسیم به ملت است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به تشکیل 100 سناتور در کنگره در طول یک بیماری همه گیر می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصاویر او می خواهد از امریکا برگشت به کار با وجود نگرانی سلامت و عدم تست.

در عین حال واشنگتن منطقه همچنان تحت stay-at-home سفارشات به عنوان یک ویروس ، جمع آوری هستهای برای اولین بار از ماه مارس خطرات قانونگذاران به عنوان آشپز و پاک کننده ها افسران پلیس و دیگر کارگران که نگه داشتن چراغ در کنگره پیچیده است.

  • فایل – آوریل 21, 2020, فایل, عکس, رهبر اقلیت سنا سناتور. چاک شومر از n. y. صحبت با خبرنگاران در خارج از مجلس سنا اتاق در کاپیتول هیل در واشنگتن است. سنا تنظیم شده است به رزومه دوشنبه, مه 4. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

  • فایل – در این 3 مارس سال 2020 فایل عکس یک ضد عفونی کننده دست دوا قرار داده شده است فقط در خارج از طبقه آمریکا مجلسی پس از نگرانی در مورد کوروناویروس در واشنگتن است. سنا تنظیم شده است به رزومه دوشنبه, مه 4. (AP Photo/الکس براندون فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • فایل – در این 9 آوریل سال 2020 فایل عکس رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل Ky., پیاده روی به سنا مجلسی در کاپیتول هیل در واشنگتن است. سنا تنظیم شده است به رزومه دوشنبه, مه 4. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

  • فایل – آوریل 21, 2020, فایل, عکس, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل Ky., صحبت با خبرنگاران پس از سنا تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus کمک بیل در کاپیتول هیل در واشنگتن است. سنا تنظیم شده است به رزومه دوشنبه, مه 4. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

“ما همچنان به ایستادگی در کنار هم برای مردم آمریکا — حتی به عنوان ما ایستاده 6 فوت از هم جدا” مک کانل گفت: پیش از باز کردن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ارائه کنگره دسترسی فوری ویروس سیستم تست استفاده می شود به صفحه نمایش بازدید کنندگان برای کاخ سفید است. اما در مواقع فوق العاده ای رد, مک کانل و مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت شنبه که آنها را “با احترام رد” پیشنهاد و به جای آن منابع مستقیم به خط مقدم “که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب است.”

اوباما و جمهوری خواهان بازگشت به جلسه تلاش برای تنظیم شرایط بحث به عنوان دموکرات فشار برای یکی دیگر از گران coronavirus امداد لایحه. نا امید پس از Pelosi افزایش دموکراتیک اولویت در اوایل کمک بسته های بی سابقه ای 3 تریلیون دلار در اورژانس هزینه های آنها مقاومت در برابر بیشتر است. جمهوری خواهان در حال شمارش را در این کشور بازگشایی و اقتصادی ارتجاعی خود را به عنوان بهترین امید برای محدود کردن یک دور جدید از هزینه های ویروس کمک کند.

به عنوان سنا gavels در 430 و عضو خانه باقی می ماند دور در کنگره توصیه های پزشک در کنگره فراهم می کند یک تصویر لحظهای از تقسیم امریکا در تلاش برای مقابله با COVID-19 بحران است. برخی از کشورهای در حال بازگشایی دیگران ماندن و بسته سوالات فراوانند.

سناتور صورت چند قوانین جدید برای عامل در همه گیر فراتر از توصیه هایی است که آنها با پوشیدن ماسک — آبی پوشش صورت در دسترس خواهد بود به صورت رایگان — نگه داشتن فاصله خود را ترک کنید و بیشتر کارکنان در صفحه اصلی. ضد عفونی کننده دست در انبار. اما دسترسی محدود خواهد شد از جمله در جلسات عمومی است. کنگره خود را باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان و تورهای.

دموکرات ها شکایت آنها در حال بازگشت به طرز محسوسی نور دستور کار بسته بندی با تاییدیه جلسات برای مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی و اجرایی نامزدهای اما با تاکید بر این بیماری همه گیر و افسردگی در سطح سقوط اقتصادی.

“دموکرات ها در حال رفتن برای مبارزه با مانند جهنم” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: در یک کنفرانس تلفنی با Latino رهبران. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که مردم به اندازه کافی پول برای زندگی و به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

در ساخت خود را ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به بازگشت مک کانل گفت: سنا نمی تواند “در حاشیه بنشیند.” او در مقایسه با سناتورها به ضروری نیروی کار از مواد غذایی کارمندان و رانندگان کامیون و دیگران حفظ آمریکایی تغذیه در طول بحران.

اما کاپیتول هیل فوران در روز پس از حضور پزشک در مواجهه با پرسش از مقامات عربستان گفت: سلامت اداری را ندارند و به معنی به انجام فوری ویروس آزمون در بازگشت قانونگذاران.

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در پا.

“فوق العاده ای وجود دارد CoronaVirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه روز دوشنبه” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

نود دقیقه بعد وزیر بهداشت الکس آذر توییتی که دولت خواهد بود ارسال ماشین آلات و 1000 ویروس آزمون به کاپیتول هیل.

در نادر بیانیه مشترک به رهبران کنگره گفت: کنگره را با استفاده از پروتکل های موجود از کاپیتول پزشک “تا زمانی که این سریعتر فن آوری تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.”

این اتفاقی رویکرد — برای تست دستورالعمل های بهداشتی و گسترده تر بازگشایی — چیزی است که دموکرات ها می گویند ناکافی است در جمهوریخواه پاسخ به بحران است.

با بیش از 65,000 آمریکا مرگ و میر ناشی از این ویروس و 30 میلیون آمریکایی به طور ناگهانی بیکار سناتور دموکرات می گویند تمرکز نیاز به منحصر به فرد — به سهولت این بحران و جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“اگر ما در حال رفتن به رفتن به عقب اجازه دهید چیزی در مورد COVID” شومر گفت.

به جای دستور کار متمرکز شده است رئیس جمهور نامزد. در میان آنها است جاستین واکر محافظه کار مک کانل حمایت انتخاب کنید به یک قاضی فدرال در دادگاه های ایالات متحده از درخواست تجدید نظر در منطقه کلمبیا مدار است که دیده می شود به عنوان یک سنگ پله به دیوان عالی کشور.

نامزدی شنوایی نیز برنامه ریزی شده است برای جان Ratcliffe تگزاس جمهوریخواه کنگره که تهمت انتخاب به رهبری دفتر مدیر اطلاعات ملی.

کمیته های مختلف دیدار خواهد کرد به بحث در مسائل مربوط به شیوع ویروس از جمله نامزد جدید کمیسیون نظارت. سلامت کمیته را برگزاری یک جلسه در پتانسیل درمان و تجارت کمیته دادرسی در صنعت هواپیمایی.

در عین حال تا آنجا که جهان تغییر کرده است در جهانی همه گیر سنا باقی می ماند یک محل از سنت است.

سناتور جمهوریخواه هنوز برنامه ای برای نشستن خود را به طور منظم luncheons هر چند پزشک اجتماعی فاصله راهنمایی محدودیت آنها را به سه به یک جدول. آن بود که پس از یکی از ناهار خود را در ماه مارس است که چند سناتور رفت و به خود قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض خود را به شخص اوباما در ایالت رند پل از کنتاکی که تست مثبت است.

دموکرات ها خواهد شد که در دیدار برای ناهار در طول کنفرانس تلفنی در حال ارزیابی این که آیا به نظر می رسد در فرد برای جلسات کمیته و یا شماره گیری از راه دور.

مطب پزشک ارسال دستورالعمل اواخر جمعه تشویق سنا دفاتر به حداقل رساندن حضور کارکنان و برنامه ریزی مجدد هر بازدید کننده ای که مشخصه بیمار مبتلا به “تکان دادن لرز” و یا “استفراغ.”

سیاسی عامل سنا و حتی در کاهش ظرفیت راستا با مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای بازگشت به حس ظاهر ،

آن را نیز به تساوی یک تضاد کامل با Pelosi خانه بازگشت آن تاریخ نامشخص است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر آمریکا به عنوان با بهره گیری از یک “تعطیلات.”

جمهوریخواهان نگران هستند که پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن است دست خوش پیشامد میشه به عنوان او در پاسخ به coronavirus کشیدن در ایران را تهدید می کند که مک کانل را اکثریت. مقابله با خود گشتند در سقوط مک کانل مشتاق به نشان دادن سنا در حال کار است.

نقشه کشی اوباما و بازگشت به واشنگتن مک کانل می توانید به طور مستقیم آنها را درگیر در دور جدید از مذاکرات.

“من مشتاقانه منتظر دیدن همکاران من در روز دوشنبه” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de