وزیر خارجه ایران اجازه می دهد کسب و کار برای بهره برداری های عظیم بیمه و مالیات گریز

Mullet strikes again.

کفال اعتصاب دوباره. مجلس قانونگذاری ایالت واشنگتن

بیش از آخر هفته در سنا به اتفاق آرا به تصویب یک پیشنهاد است که اجازه می دهد تا واشنگتن بزرگترین شرکت ها برای گول زدن بیش از 90 میلیون دلار در بالقوه بیمه حق بیمه و مالیات که تقویت دولت صندوق به طور کلی هر دو سال.

در یک لحظه زمانی که دولت چهره چند بحران آن را نمی تواند پرداخت هزینه برای پیشنهاد اسپانسر شده از طرف بهداشت ، علامت کفال را به شدت کاهش مالیات دولت بزرگترین شرکت باید پرداخت و توانمند سازی این شرکت ها تنها به تعیین چه مقدار از آنها خواهیم پرداخت در وهله اول. به جای آوردن $90 میلیون کفال این لایحه تنها به منظور بالا بردن $677,000 در حق بیمه و مالیات در هر دو سال به علاوه کمی بیش از 1.4 میلیون دلار در ثبت نام و هزینه های تمدید در هر سال با توجه به برآورد از دفتر کمیسر بیمه و مدیریت مالی.

حمایت

ما را بشنوند افزایش – رایگان نمایشگاه افکن آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام زنان در خط مقدم فمینیسم

از طریق تلفن واشنگتن کمیسر بیمه مایک Kreidler تاکید کرد که این برآورد شد “وحشی-eyed” حدس عمدتا به دلیل خود را به آژانس نمی دانم زیادی در مورد چگونه اشخاص به نام “اسیر بیمه” در حال کار در دولت به عنوان تنظیم کننده تنها کشف شرکت با استفاده از آنها را در اینجا سه سال پیش.

“تشدید بخشی است که هیچ کس واقعا نمی داند چه مقدار از فرار مالیاتی ما در حال توزیع به صنعت اما این صنعت می داند که آنها می خواهند به در آمده و به ما چند میلیون دلار” گفت: کمیسر بیمه مایک Kreidler از طریق تلفن. “و هر زمان صنعت می گوید آنها در آمده و نوشتن یک بررسی به صورت داوطلبانه از گرفتن کیف پول خود را.”

در حال حاضر برای درک هر چیزی من فقط گفت: شما در حال رفتن به می خواهید به دانستن آنچه که “اسیر بیمه” است.

هنگامی که شرکت های بزرگ می خواهید برای پوشش نوعی از خطر آنها باور دارند که آنها نمی توانند از شرکت های بیمه منظم آنها در خانه و شرکت های بیمه به نام “اسیر” بیمه.

زمانی که مایکروسافت می خواستم تا مطمئن شویم که آن سرویس ابری مثلا آنها نمی تواند پیدا کردن هر کسی ارائه خدمات ابر بیمه, به طوری که آنها راه اندازی خود را. هواپیمایی آلاسکا و دیگران خرید “خطر تروریسم” بیمه آنها می گویند که آنها نمی تواند از طریق به طور منظم شرکت بیمه.

شرکت های بزرگ پرداخت چند دلار حق بیمه به این اسیر بیمه فقط به عنوان آنها را به هر شرکت بیمه و اسیران پرداخت مزایای خود را به شرکت های پدر و مادر. کسانی که حق بیمه پرداخت مالیات معاف ساخت کل این سرمایه گذاری بسیار پر سود برای شرکت های بزرگ است. آنها همچنین سودآور در یکی دیگر از راه. جایگزین برای استفاده از یک اسیر شرکت های بیمه برای پوشش “خطر تروریسم” و یا هر آنچه است که به سادگی به راه اندازی بزرگ “آه گه” حساب پس انداز است که می تواند موضوع را به مالیات های فدرال و ایالتی. با داشتن این اسیران اجازه می دهد تا شرکت ها برای جلوگیری از پرداخت مالیات.

در واشنگتن همه شرکت های بیمه پرداخت مالیات 2 درصد در حق بیمه و مالیات می رود مستقیم به این صندوق به طور کلی به تعادل دولت ها. اما این اسیران نیست و هرگز پرداخت می شود که مالیات. چرا که همانطور که قبلا ذکر شد, دفتر بیمه کمیسر (OIC) حتی نمی دانند که واشنگتن شرکت با استفاده از اسیران تا سه سال پیش زمانی که Kreidler گفت: یک کارمند به طور تصادفی کشف چند شرکت های بسیار بزرگ انجام می دهند. آژانس در حال حاضر مظنون است که بیش از 2,300 شرکت ها با استفاده از این خانه بیمه.

Kreidler نگرانی های این اسیران ایجاد ناهموار زمین بازی خصوصی در بازار بیمه. در حالی که شرکت های بزرگ می توانید راه اندازی اسیران به منظور کاهش هزینه های کسب و کارهای کوچک مجبور به بیمه ریسک در بازار به طور منظم.

پس از اسیران غیر قانونی در واشنگتن, سازمان همکاری های اسلامی آغاز صدور بس-و-دست برداشتن نامه به شرکت های مانند استارباکس و هواپیمایی آلاسکا به اجرای قانون است. چرا که این شرکت ها واقعا از استفاده در خانه و بیمه آنها خواسته سازمان همکاری های اسلامی برای ایجاد یک چارچوب قانونی به آنها اجازه می دهد وجود داشته باشد. که راه آنها می تواند همچنان به استفاده از آنها و بیشتر به نقطه—در ادامه برای لذت بردن از “قابل توجهی فدرال معافیت های مالیاتی” آنها می توانند بهره برداری برای انجام این کار به عنوان Lonnie جانز-قهوه ای توضیح داده شده در هنگام شهادت در ماه گذشته.

بنابراین سازمان همکاری های اسلامی انجام داد که فقط. آنها نوشت: SB 6241 که برقرار است که چارچوب قانونی. پیشنهاد تحمیل 2% مالیات بر شرکت ها که خرید بیمه از اسیران و یا دیگر “غیر مجاز” بیمه که هم راستا با قانون فدرال و رفتار آنها مانند سایر شرکت های بیمه. که پیشنهاد را در 90 میلیون دلار در هر سال با توجه به یک “محافظه کار” برآورد از سازمان همکاری های اسلامی.

شما نمی خواهد تعجب به یاد بگیرند که کسب و کارهای بزرگ نمی خواهید به پرداخت این مالیات است و بنابراین آنها لابی بهداشت ، کفال به پیشنهاد SB 6331. این لایحه که به اتفاق آرا به تصویب مجلس سنا در آخر هفته گذشته, نیاز به اسیران برای ثبت نام در واشنگتن و پرداخت 2% حق مالیات تنها در معرض خطر کسانی که در خانه های بیمه پوشش در واشنگتن است.

چقدر خطر انجام آن اسیران پوشش در واشنگتن? این یک سوال خوب شما نمی توانید یک پاسخ خوب اگر این لایحه در نهایت عبور از قوه مقننه به عنوان آن را تنها اجازه می دهد تا شرکت های خود را—نه رگولاتور—به رگولاتور چقدر خطر آنها را پوشش. و همانطور که قبلا ذکر شد به جای آوردن ده ها میلیون دلار پیشنهاد به احتمال زیاد تنها تولید چند میلیون نفر در هر سال. “شاید 5% از خطر این اسیران مطمئن شویم که برای این کسب و کار است که در واشنگتن” Kreidler گفت.

در هنگام شهادت در این لایحه لابی برای شرکت های بزرگ می گویند آنها فقط شاتر اسیران خود را اگر آنها نمی تواند راه خود را. اما آنها می خواهم به احتمال زیاد تنها فراموش کرد که اگر آنها به پایان رسید تا پرداخت بیشتر در حق بیمه و مالیات از آنها می پرداخت فدرال و ایالتی مالیات فقط برای نگه داشتن پول خود را در کتاب های خود را.

در کمیته بهداشت ، کفال اساسا استدلال می کند که کمی تضمین شده پول بهتر است به طور بالقوه بسیار بیشتر و بنابراین او را به انجام آنچه کفال می کند و فشار برای کسب و کار پسند ،

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“بیمه کمیساریای راه خود را مالیات محاسبات” کفال گفت: در یک e-mail, و اضافه کرد که “هیچ یک از 29 متحده که تنظیم اسیر بیمه درمان آنها را مانند او درخواست کرده است.”

با اشاره به یکی از چندین رقابت مالی یادداشت در این لایحه کفال گفت: “حزبی سنا کارکنان بر این باورند پیشنهاد من را در حدود 40 میلیون دلار در طول سه سال آینده.”

در هر صورت پس از این لایحه به تصویب مجلس سنا آن را در حال حاضر تا به خانه تصمیم بگیرید که اگر آنها راحت دادن دولت بزرگترین کسب و کار یک میلیون دلاری فرار مالیاتی و جلوگیری از رگولاتور از انجام کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im