سنا $2.2 T coronavirus کمک طرح خانه آرا جمعه

Category: توین سیتی No comments

واشنگتن — سنا تصویب یک ماموت 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی را فرا گرفته توسط coronavirus همه گیر بی سابقه ای پاسخ میان رکورد جدید برای رفع بیکاری و نصب شواهد که اقتصاد در رکود است.

به اتفاق آرا در مجلس سنا رای اواخر روز چهارشنبه آمد و با وجود سوء ظن در هر دو طرف در مورد این که آیا آن را بیش از حد می رود یا نه به اندازه کافی دور و دربسته روز از مذاکرات دشوار به واشنگتن در مواجهه با یک چالش ملی بر خلاف آن تا به حال مواجه شده است.

پنج شنبه آورده گریم اخبار اقتصادی به دولت گزارش 3.3 میلیون هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در چهار بار قبلی رکورد تازه شواهدی وجود دارد که ایالات متحده در حال غرق شدن است به رکود اقتصادی به عنوان coronavirus جداسازی مراحل منجر به تعطیلی کسب و کار.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی که اقتصاد “به خوبی ممکن است در رکود است.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا چرخش پشت هر دو حزب توافق گفت: “ما یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا.”

اندازه گیری تنظیم شده است برای خانه گذشت روز جمعه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوری امضا.

به 880-صفحه اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده است. میچ مک کانل رهبر اکثریت ظاهر محزون و خسته به او اعلام کرد که رای او منتشر شده سناتور از واشنگتن تا آوریل 20, هر چند او وعده داده شده را به یاد آنها در صورت نیاز.

“دعا برای یکدیگر برای همه خانواده های ما و برای کشور ما” گفت: McConnell, R-Ky.

“این قانون در حال حاضر قبل از ما در حال حاضر تاریخی است به دلیل آن است که به معنای مطابقت تاریخی بحران” گفت: رهبر اقلیت چاک شومر D-n. y. “ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که آماده برای مراقبت از بیمار است. ما کارگران بدون کار. کسب و کار ما نمی تواند انجام کسب و کار. ما کارخانه بیکار. از چرخ دنده های اقتصاد آمریکا باید زمین را متوقف کند.”

این بسته در نظر گرفته شده است که برای کمک به غرق شدن یک اقتصاد و یک ملت رو تیره و تار تلفات از عفونت که به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان.

“این یک وضعیت منحصر به فرد. این یک نمونه رکود” تغذیه رئیس پاول گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “چه اتفاق می افتد در اینجا این است که مردم خواسته شده است که به کسب و کار خود را به ماندن خانه از محل کار و شرکت در انواع خاصی از فعالیت های اقتصادی و به طوری که آنها در حال عقب کشیدن. و در یک نقطه خاص ما خواهد شد گسترش ویروس تحت کنترل و در آن زمان اعتماد به نفس باز خواهد گشت, کسب و کار خواهد شد و باز دوباره مردم خواهد آمد به کار می کنند.”

تأکید بر تلاش را قدر مطلق لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار به علاوه سالانه بودجه فدرال. به 2.2 تریلیون دلار برآورد شده است کاخ سفید بهترین حدس می زنم.

مصرانه, خوش بینانه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بزرگترین اضطراری برای بهداشت عمومی در هر کسی در طول عمر “من فکر نمی کنم آن رفتن برای پایان دادن به یک پچ خشن” و پیش بینی اقتصاد افزایش “مانند یک کشتی موشک” هنگامی که آن را بیش از.

درایو توسط رهبران به سرعت این لایحه از طریق مجلس سنا چهارشنبه بود آهسته به عنوان چهار محافظه کار جمهوری خواه سناتور از کشورهای که اقتصاد تحت سلطه کم درآمد خواستار تغییرات و گفت: این قانون به عنوان نوشته شده بود و آنقدر بخشنده است که کارگران مانند کارمندان فروشگاه ممکن است انتخاب کردن برای ماندن در بیکاری به جای بازگشت به شغل خود. حل و فصل آنها برای نتوانست رای به تغییر ارائه.

چهارشنبه تاخیر به دنبال دموکراتیک به تاخیر انداختن تاکتیک پیش از آن در هفته به عنوان شومر برگزار شد برای بودجه اضافی برای دولت ها و بیمارستان ها و سایر مقررات.

وسیع اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین. آن را می سازد در تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

سنا گذشت تحویل قانون دموکراتیک-کنترل خانه است که انتظار می رود با تصویب آن جمعه است. خانه اعضای پراکنده در سراسر کشور است. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., گفت: این امر به تصویب رای دادن صدا بدون قانونگذاران نیاز به بازگشت به واشنگتن است.

خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی گفت: اعضای خود بودند در هیئت مدیره.

“ما باید یک بحث و پس از آن ما باید یک صدا رای به آن را و حرکت آن را به رئیس جمهور میز,” او گفت: Fox News Channel. او گفت که در حالی که دموکرات ها وارد شده همه چیز در این لایحه که نمی مقابله با کروناویروس “ما هنوز هم این بسته انجام شده برای بیمارستان ها و کارگران و کسب و کارهای کوچک.”

“هر روز مسائل بنابراین ما می خواهید برای دریافت این انجام می شود به سرعت” مک کارتی گفت.

بسته را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

این شامل به شدت مذاکره $500 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

شش روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست یک گزینه نیست.

“این یک لحظه افتخار برای این کشور ایالات متحده آمریکا و کشور ما در حال رفتن برای پیروزی در این نبرد” مک کانل به خبرنگاران گفت: پس از رای دادن. “ما چرخد و از استیضاح به 100-به-هیچ چیز در این بسته نجات … این است که در مورد به عنوان بی عیب و نقص را به عنوان شما احتمالا می تواند.” این رای در واقع 96-0 چرا که بسیاری از اعضای از دست رفته رای از نگرانی آنها شده اند در معرض ویروس.

این لایحه را فراهم می کند یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات به حدود 130 میلیارد دلار است. یکی دیگر از 45 میلیارد دلار خواهد صندوق اضافی امداد از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال محلی برای پاسخ به تلاش و خدمات اجتماعی.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه یک به 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

کسب و کار کنترل توسط اعضای کنگره و مقامات دولت از جمله تهمت و فوری اعضای خانواده خواهد بود واجد شرایط برای این لایحه کسب و کار کمک.

شومر افتخار از مذاکره برنده برای سیستم های حمل و نقل و بیمارستان و نقدی گرسنه دولت که سمان پس از دموکرات ها مسدود اندازه گیری در آرا برگزار شد یکشنبه و دوشنبه.

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: سنا بسته ارسال خواهد کمتر از 4 میلیارد دلار به نیویورک به مراتب از او تخمین می زنند که این بحران را با هزینه خود دولت تا 15 میلیارد دلار در سال آینده. بیش از 280 نیویورک فوت کرده اند از این ویروس مرگ و میر بیش از دو برابر است که از هر کشور دیگر.

هنوز پلوسی گفت که نیاز به پول بیشتر برای نیویورک است که “هیچ دلیلی برای توقف در این مرحله ما در حال بدست گرفتن.”

پلوسی یک نیروی $400 میلیون دلار کمک مالی به دولت ها برای گسترش رای گیری از طریق پست و سایر مراحل است که دموکرات ها در صورتحساب یا لیست به عنوان ساخت رای گیری امن تر اما منتقدان جمهوری خواه به نام فرصت طلبی سیاسی. این بسته همچنین شامل $15.5 میلیارد دلار بیشتر برای افزایش تقاضا برای مواد غذایی تمبر به عنوان بخشی از یک $330 میلیارد دلار عنوان برای آژانس عملیات.

دولت و مقامات محلی را دریافت تا $150 میلیارد دلار کمک مالی برای مبارزه با ویروس مراقبت از خود را برای ساکنان و ارائه خدمات اساسی.

جمهوریخواهان برنده شمول یک کارمند حفظ اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از کارگران چک تا $10,000. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

در ایالات متحده بیش از 69,000 مردم شده اند بیمار و بیش از 1000 فوت کرده اند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان متی دالی سیتی, Alan فرهم مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>