Nancy Pelosi

پاتریک Semansky / آسوشیتد پرس

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا صحبت با خبرنگاران در کنار رهبر اقلیت سنا سناتور. چاک شومر از n. y. پس از سنا تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus کمک لایحه روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن است.

واشنگتن — میلیارد و 483 میلیارد coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است.

عبور سریع بود و به اتفاق آرا و به رغم مخالفت جمهوری خواهان محافظه کار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی را پشتیبانی متعهد به امضای آن به قانون است. در حال حاضر آن را می رود به خانه با رای تنظیم برای سه شنبه.

“من مصرانه از مجلس برای تصویب لایحه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

پس از نزدیک به دو هفته از مذاکرات و بن بست کنگره و کاخ سفید درباره توافق روز شنبه در نزدیک به 500 میلیارد دلار بسته — چهارم به واشنگتن گونه به پاسخ دادن به سلامت و بحران اقتصادی است.

“سنا ادامه دارد به مردم آمریکا گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., به تقریبا خالی اتاق.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: این لایحه ساخته شده بود “بهتر و گسترده تر” پس از دموکرات ها مجبور به ورود پول برای بیمارستان ها و آزمایش است.

یک کپی از اندازه گیری ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط GOP aide.

بسیاری از بودجه $331 میلیارد دلار را برای افزایش یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد وام برنامه که از پول هفته گذشته است. اضافی 75 میلیارد دلار خواهد بود که به بیمارستان و از 25 میلیارد دلار خواهد بود صرف برای افزایش تست برای ویروس, یک گام کلیدی در ایجاد اعتماد به نفس مورد نیاز برای بازگشایی دولت در اقتصاد.

از دست رفته بسته شد بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی خیره به پایین سوراخ بودجه و از جان گذشته برای جلوگیری از furloughs و اخراج کارگران مورد نیاز برای نگه داشتن شهرستانها در حال اجرا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او باز به از جمله در بعدی ویروس بسته کمک مالی برای کمک به دولت های ایالتی و محلی — که دموکرات ها می خواستم برای زمان بیل — همراه با پروژه های زیربنایی.

همه جمهوری خواهان حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در معامله.

دو محافظه کار جمهوری خواهان ایالت مایک لی R-یوتا و رند پل سناتور. R-Ky., ابراز مخالفت در طول روز سه شنبه جلسه اما توقف گذشت.

لی گفت: آن را “غیر قابل قبول” است که سنا کامل نشده بود و در حال حاضر رای گیری در pro forma جلسه به عنوان کنگره توقیف در طول شیوع ویروس.

پل گفت: هیچ مقدار از بودجه فدرال قادر خواهد بود برای نجات یک توقیف اقتصاد است. “مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی ادامه خواهد داد اما ما همچنان نمی تواند به طور نامحدود قرنطینه” گفت: پل که تست مثبت برای این ویروس در ماه گذشته است اما پس از بهبود.

خانه نامیده می شود به واشنگتن برای یک شنبه رای گفت: Rep. Steny Hoyer, خانه, رهبر اکثریت.

Hoyer, D-Md., گفت: مجلس نیز رای در یک پیشنهاد به اجازه می دهد پروکسی رای گیری در آینده کسب و کار در طول همه گیر برای اولین بار در کنگره است که مورد نیاز در کسب و کار اساسا از زمان تاسیس آن.

“مجلس باید نشان دهد که مردم آمریکا که ما همچنان به کار سخت از جانب خود” هویر نوشت: به همکاران.

اما نقطه عطفی در تغییر قوانین ملاقات با اعتراض از جمهوری خواهان محافظه کار.

“من آن را پشتیبانی نمی کند در تمام” گفت: Rep. رس Higgins, R-La., یکی از تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان که نشان داد تا برای روز سه شنبه pro forma جلسه در اعتراض به نماینده رای. “کنگره باید در جلسه.”

سیگنالینگ نگرانی های, خانه, رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا نوشت: سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ای برای بازگشایی خانه.

ظهور ویروس بسته کمک — در اصل طراحی شده توسط جمهوری خواهان به عنوان یک $250 میلیارد موقت برای دوباره پر کردن حقوق و دستمزد یارانه ها برای کسب و کارهای کوچک — افزایش یافته به دومین از چهار coronavirus پاسخ اسکناس های تا کنون.

خواستههای دموکراتیک ناشی از اندازه گیری, بالون, اگر خواهان پشتیبانی شده برای بیمارستان ها و آزمایش است.

در حال حاضر $310 میلیارد برای چک حفاظت برنامه شامل 60 میلیارد دلار یا بیشتر را کنار بگذارند — و به طور مساوی تقسیم شده میان — بانک های کوچکتر و جامعه دهندگان که به دنبال تمرکز بر underbanked محلات و مناطق روستایی است. دموکرات ها را برجسته کرده اند تعداد کوچکتر و اقلیت متعلق به مغازه های از دست رفته کمک.

یکی دیگر از 60 میلیارد دلار در دسترس خواهد بود برای یک کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی برنامه تحویل از طریق کسب و کار کوچک موجود فاجعه کمک برنامه 10 میلیارد دلار از آن خواهد شد در فرم مستقیم کمک های مالی.

این لایحه را فراهم می کند از 25 میلیارد دلار برای افزایش تلاش های تست از جمله حداقل 11 میلیارد دلار به دولت و دولت های قبیله ای برای تشخیص و پیگیری عفونت های جدید. بقیه کمک خواهد کرد که صندوق فدرال تحقیقات به کروناویروس جدید تست گزینه های.

در حال حاضر ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و حدود 4 میلیون نفر به این ویروس و یا فقط بیش از 1% از جمعیت آن با توجه به Covid پیگیری پروژه وب سایت.

در حالی که کاخ سفید می گوید ایالات متحده به اندازه کافی تست شروع به کاستن اجتماعی فاصله اقدامات بسیاری از کارشناسان می گویند ظرفیت نیاز به افزایش حداقل سه برابر ،

با وجود عین حال یکی دیگر از بسته بزرگ از کنگره همه طرف می گویند کمک های بیشتر است که به احتمال زیاد مورد نیاز است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مشخص زیرساخت و پهنای باند هزینه برای آینده لایحه. و وجود فشار برای کمک به شهرهای با جمعیت کمتر از 500,000 که بسته عظیم 2 تریلیون دلار امداد لایحه ای که گذشت در ماه گذشته.

شومر روز دوشنبه گفت که او صحبت کرده بود به فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول و پاول گفت که بانک مرکزی در حال تلاش برای باز کردن خیابان اصلی برنامه اعطای وام به سازمان های غیر انتفاعی و دولت شهری.

دولت چک برنامه حفاظت شده غرق توسط شرکت های درخواست وام خود رسیده تخصیص بودجه محدود پنج شنبه گذشته پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک.

مجادلات را احاطه برنامه با بسیاری از کسب و کارهای شکایت است که بانک ها را مورد علاقه مشتریان با آنها در حال حاضر انجام کسب و کار. برخی از کسب و کار که نشده اند صدمه زیادی با این بیماری همه گیر را نیز دریافت وام همراه با تعدادی از عموم معامله شرکت های بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de