سناتور. رند پل آزمایش ویروس مجبور قرنطينه

Rand Paul has coronavirus

سنا تلویزیون از طریق AP

در این تصویر از ویدئو دیابت رند R-Ky., صحبت می کند در کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن روز شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (سنا تلویزیون از طریق AP)

واشنگتن — سن. رند پل از کنتاکی دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تبدیل شدن به اولین مورد از COVID-19 در سنا و افزایش نگرانی در مورد انتقال بیشتر از این ویروس در میان جمهوری خواهان در کنگره.

پل, چشم, جراح رفت و به قرنطینه یکشنبه پس از آگاهی از نتایج خود را. او گفت که او تا به حال نه علائم و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او گفت که او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.

او اعلام led یوتا دو نوروزی — مایک لی و میت رامنی — به جای خود را به قرنطینه پله دور از مذاکرات به مجلس سنا مشغول به کار در یک 1.4 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی برای coronavirus بحران است. حداقل پنج سناتور از جمله پل بودند در خود قرنطینه یکشنبه, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت.

“Coronavirus ضربه سنا امروز” گفت: McConnell, R-Ky. “این نه فقط در کشورهای ما اما حق در اینجا در سنا است.”

سناتور. Kyrsten Sinema یک دموکرات از ایالت آریزونا منتخب در 2018, متنبه پل در توییتر گفت: تصمیم خود را برای بازگشت به کنگره پس از او مورد آزمایش قرار گرفت — اما قبل از او آموخته نتایج جستجو — بود “کاملا غیر مسئولانه است.”

Sinema گفت که او “هرگز اظهار نظر در مورد یک همکار سناتور انتخاب/اقدامات است. هرگز یک بار.”

اما او افزود: “این آمریکا است که کاملا غیر مسئولانه است. شما را نمی توان در نزدیکی افراد دیگر در حالی که انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. آن را به خطر می اندازد دیگران & احتمال را افزایش می دهد گسترش ویروس.”

دیگر سناتور از جمله تد کروز از تگزاس و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی رفته بود به قرنطینه در حالی که آنها در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون. هر دو منفی بودند.

در پاسخ به انتقاد در توییتر پل است گفت: “ما می خواهیم برای روشن سناتور پل در سمت چپ سنا بلافاصله پس از یادگیری خود را تشخیص. او صفر تماس با هر کسی & را به قرنطینه رفت. القائات … که او به ورزشگاه رفت و پس از یادگیری از نتایج خود را فقط به طور کامل نادرست & غیر مسئولانه!”

پل را نمی گویند زمانی که او مورد آزمایش قرار گرفت. نمایندگان دفتر او نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پل “دوست بزرگ” و گفت که او “همیشه وجود دارد زمانی که ما نیاز به او را.”

پل تشخیص پس از دو خانه اعضای مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز Balart R-Fla., و بن McAdams, D-یوتا آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مثبت نتایج آزمون نشان داد که ویروس بود “ضربه بسیار نزدیک به خانه. آن را یک چیز وحشتناک است که می گذرد.”

پل و دیگر قانونگذاران “در حال رفتن به خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من امیدوارم که آنها خوب خواهید بود.”

پل کسری شاهین بود و در میان هشت سناتور دموکرات که رای در برابر یک خانه-تصویب لایحه هفته گذشته ارائه شده است که بیش از 100 میلیارد دلار برای افزایش تست برای coronavirus و تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای میلیون ها نفر از کارگران است. او همچنین تنها سناتور جمهوری خواه را که مخالف زودتر لایحه اجازه $8.3 میلیارد برای پاسخ اولیه به کوروناویروس.

سناتور بود در کاپیتول هیل هفته گذشته از جمله در یک ناهار جمعه در میان اوباما. او در طبقه سنا در روز چهارشنبه بعد از ظهر پرداختن به cornonavirus و شکست خورده اصلاح او حمایت شده است که باید برای پرداخت virus تلاش های امدادی با خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

یک سخنگوی سناتور. جری موران R-Kan., گفت: Moran خلاصه دیدم پل در سنا بدنسازی در صبح روز یکشنبه است و او به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات ایران با همکاران در یک نشست. مورن “به دنبال دستورالعمل CDC نگه داشته و فاصله ایمن بین او و سناتور. پل” سخنگوی تام Brandt گفت. مورن صحبت کرده است با حضور پزشک در کنگره و گفته شده است او نمی خود نیاز به قرنطینه Brandt گفت.

داکوتای جنوبی ایالت جان Thune دوم-رتبه بندی سناتور جمهوری خواه گفت: در سنا طبقه است که قانونگذاران را مشورت با پزشک متخصص در مورد همه سناتورهای شده اند که در تماس با پل.

رامنی گفت که او دعا برای پل و اشاره کرد که پل را به سلامت به خطر بیافتد. پل, 57, شکست, چند دنده در سال 2017 زمانی که یک همسایه حمله و او را بیش از یک مدت طولانی محوطه سازی اختلاف است. پل که بعدها اهدا $580,000 خسارت و هزینه های درمانی و جراحی در سال گذشته به حذف بخشی از یک ریه آسیب دیده از حمله.

مجلس سنا در جلسه یکشنبه به دنبال دو حزبی پاسخ به همه گیر. در صورت تصویب این لایحه خواهد بود سوم اندازه گیری کنگره را تایید کرده است در پاسخ به کروناویروس در این ماه.

کاخ سفید به طور فزاینده ای تاکید کرد که آزمایش باید در اولویت قرار سالمندان و مراقبت های بهداشتی کارگران که علائم ویروس. در حالی که بیشتر موارد COVID-19 خفیف هستند و ده ها هزار نفر از مردم را بهبود افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی هستند در معرض خطر بالاتر برای بیشتر مشکلات جدی مانند ذات الریه.

“ما نمی خواهیم همه را به بیرون رفتن و گرفتن یک آزمون به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: جمعه.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به مردم می گوید به دنبال تست اگر آنها برخی از علائم شبه آنفولانزا و بیماری های ناشی از کوروناویروس — تب و سرفه و مشکل در تنفس — و اگر آنها سفر کرده اند به تازگی به شیوع منطقه شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که آلوده است. آنها برای اولین بار باید تست آنفولانزا و دیگر روال عفونت.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im