سناتور. میت رامنی می شکند با ایران رای به محکوم کردن تهمت

توسط آلن فرهم

واشنگتن (AP) — حزب جمهوری خواه میت رامنی به تاسیس هسته در زمان سنا ترین گستاخی سرکش موضع چهارشنبه در رای گیری به زور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر یک حرکت برجسته چگونه نادر است برای جمهوری خواهان به شمشیر صلیب با این رئیس جمهور.

با رای دادن به محکوم کردن تهمت و سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری این نماینده مجلس یوتا شد تنها جمهوری خواه برای عبور از خطوط حزب در سنا استیضاح دادگاه اوجی رای acquitting رئیس جمهور. همه دموکرات ها رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو فقره در برابر او.

در قابل توجه منظره رامنی تصمیم به معنای هاشمی ناموفق 2012 نامزد ریاست جمهوری رای داده بودند به سرنگونی رئیس جمهوری جمهوریخواه که به ندرت پنهان خود را تحقیر برای خوش اخلاق پارتی بزرگان که patrician رامنی نماد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان موافقان خود را از انتخاب مجدد تلاش رامنی حرکت را تکذیب کرد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کمپین نقطه صحبت از دفاع او شده بود به اتفاق آرا تبرئه توسط جمهوری خواهان به شدت حزبی درایو برای خلاص شدن از او. در واقع مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا استفاده رامنی رای به مشتری جلب سنا “دو حزبی رای به محکوم کردن او را.”

آن نیز ایستاده بود به عنوان قابل توجه ترین رای تمرد در برابر تهمت توسط یک کنگره جمهوری خواه پس از 2017. که در آن زمان سناتور. جان مک کین سناتور Ariz., هدف خود را شست رو به پایین در یک پس از نیمه شب تماس رول که از خط خارج مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا تلاش برای از بین بردن رئیس جمهور باراک اوباما قانون مراقبت های بهداشتی.

در اوایل اشاره از خشم است که ممکن است در آینده رامنی راه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام انتشار بیانیه ای گفت: “تنها رئیس جمهور مخالفان سیاسی – همه دموکرات و یک شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری – رای برای تولید استیضاح مقالات.”

رامنی رای جلب ستایش از یک چهارم است که نمی خواهد به او کمک کند دست آوردن هر گونه محبت در کاخ سفید: Rep., Adam Schiff, D-کالیفرنیا که چراغ خانه استیضاح تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من احترام زیادی برای شجاعت اخلاقی است که او نشان داد” شیف آسوشیتدپرس گفت.

“او نشان داد شما می تواند ایستادن به این رئیس جمهور” شیف اضافه شده است. “و شما می توانید با قرار دادن حقیقت و حق و نجابت و من فکر می کنم که اثر موج دار شدن که ما ممکن است قادر به دیدن برای برخی از زمان, اما آن را تحت تاثیر قرار همه ما است.”

سوء استفاده از قدرت شمارش که رامنی حمایت شد و بر اساس اتهامات که تهمت تاخیر در ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین برای جنگ با روسیه و حمایت مبارزان تا بحرانزده کشور جدید رهبران توافق کردند که به منظور بررسی جو بایدن یک تهمت سیاسی رقیب است.

رامنی پیوست و دیگر جمهوری خواهان در مخالفت با دومین استیضاح مقاله که متهم به تهمت از مانع کنگره بررسی اقدامات خود نسبت به اوکراین است.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز رامنی گفت که او معتقد دموکراتیک-اجرای خانه باید خسته از همه راه حل های قانونی برای شنیدن شهود و دریافت اسناد و مدارک که تهمت مسدود قبل از impeaching او را برای انسداد است.

رامنی اعلام کرد تصمیم خود را در طول هشت دقیقه سخنرانی در مجلس سنا طبقه دو ساعت قبل از دستگیری تحت سلطه مجلسی رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. رامنی با اشاره به اهمیت این استیضاح سوگند به ارائه “بی طرفانه عدالت” سوگند به همه سناتورهای.

“من عمیقا مذهبی است. ایمان من است در قلب که من هستم” رامنی مورمون گفت: قبل از توقف حدود 11 ثانیه به ظاهر مبارزه با احساسات خود را.

“قبر سوال اساسی وظیفه سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل افراطی است به طوری فاحش است که این افزایش به سطح بالای جرم و جنایت و بزه” رامنی گفت. “بله،”

رامنی تصمیم به شکستن با همکاران خود را به یاد می آورد تمایل خود را پدر اواخر میشیگان رژیم صهیونیستی است. جورج رامنی به حمایت از جنبش حقوق مدنی در اوایل 1960s.

ارزیابی از سطح شخصی برخورد بین تهمت و رامنی آمد که کمی تعجب. این دو نفر معامله کرده اند توهین در زمان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015.

هنوز هم آن را تهدید به افشای رامنی به نوع شرارت تجربه اخیر مذاکرات قانونگذاران هجوم مغلوب ساختن پیشی جستن. جمهوری خواه سنسور. جف پوسته پوسته شدن از آریزونا و Bob Corker تنسی هر دو تصمیم گرفت در مقابل به دنبال انتخاب مجدد در سال 2018 پس از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس حزب جمهوری خواه در زمان umbrage با رامنی در یک ایمیل ارسال به خبرنگاران عنوان, “رامنی تبدیل پشت خود را در ایالت یوتا است.”

“این اولین بار است که من در مخالفت با میت و من تصور آن را نمی خواهد آخرین ایم” Ronna McDaniel که رامنی زاده. “خط پایین این است که رئیس جمهور تهمت هیچ کار اشتباهی انجام داد و حزب جمهوری خواه است که متحد تر از همیشه پشت سر او.”

در حالی که دیگر ایران با انتقاد به نظر می رسید برخی به دنبال رامنی به نظر می رسید به احتمال زیاد به رنج می برند کمی مقاومت در بازگشت به خانه. مغلوب ساختن پیشی جستن و غالبا درشت نمایش نیست و به شدت محبوب در اکثریت مورمون یوتا اما رامنی است. و در 72 و در سال دوم شش سال در مجلس سنا مدت رامنی بعید است که به صورت یک چالش سیاسی وجود دارد در هر زمان به زودی.

در طبقه سنا رامنی اشاره به فشار تهمت قرار داده در اوکراین, آمریکا متحد.

“رئیس جمهور هدف شخصی و سیاسی گفت:” رامنی. “این رئیس جمهور است که به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

به نام او تهمت تلاش “آشکار حمله به ما انتخابات حقوق ملی ما و امنیت ما ارزش های اساسی.”

رامنی گفت که او دریافت “متعدد” تماس های تلفنی و پیام های متنی و خواستار آن است که او “ایستاده با تیم است.” اما او گفت: اگر او رای دادند در برابر اعتقاد خود را که تهمت گناه بود آن را “افشای شخصیت من به تاریخ را ملامت و سرزنش از خود من وجدان است.”

رامنی مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد ریاست جمهوری در اوایل گفت که او فاقد خوی و قضاوت به رئیس جمهور در تماس تلفنی با “ساختگی یک تقلب است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام رامنی یک “پرشکوه ، مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه رامنی به عنوان یک پتانسیل وزیر امور خارجه تنها به او رد.

رامنی حمایت کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا رای 80% از زمان, یکی از بالاترین نمرات برای جمهوری خواهان, با توجه به وب سایت fivethirtyeight.com. رامنی مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن در بالا مشخصات مسائلی مانند تهمت تلاش به طور یک جانبه تغییر فدرال دلار برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک.

__

آسوشیتد پرس نویسنده مری کلر Jalonick کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر