Seimone آگوستوس هدف به قرض دادن جرقه جانباز رهبری

Seimone آگوستوس گفت: او کیسه های بسته بندی شده و آماده برای پرواز به L. A. او را به شروع جرقه حرفه ای به عنوان به زودی به عنوان WNBA می شود چراغ سبز برای باز کردن اردوگاه های آموزشی.

تا آن زمان WNBA قهرمان و 14 سال لیگ کهنه است که با بهره گیری از مکث که آورده شده است در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس کار را دو بار در روز تلاش بیش از حد غذا خوردن بیش از حد و بهره گیری از قرنطینه زندگی با خانواده در زادگاهش لوئیزیانا.

“این در واقع بسیار صلح آمیز, صلح آمیز زمان برای ما نوع سدوف زمانی جهت یادگیری هر یک از دیگر” آگوستوس گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه. “چون با این راهی که بسکتبال زنان راه اندازی شد و ما در طول سال و پس از من خواهد بود و در خارج از شهر و هرگز واقعا به صرف این نوع از زمان با خانواده ام دیگر از سراسر تعطیلات. پس از آن بزرگ به نوعی بازگشت به یادگیری که پدر و مادر من هستند پس از 14 سال از سفر با بسکتبال است.”

در اوایل ماه آوریل لیگ اعلام کرد آن را به طور نامحدود به تاخیر انداختن شروع اردوگاه های آموزشی و فصل به طور منظم است که مجموعه ای به نکته مارس 26 و ممکن است 15.

در نهایت زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات آرام به اندازه کافی به اجازه بسکتبال حرفه ای تیم ها برای رسیدن به محل کار آگوستوس را سر کمتر-محیط آشنا.

پس از گذراندن تمامیت او WNBA شغلی مینه سوتا سیاهگوش او حیرت زده لیگ هنگامی که او امضا رایگان-عامل قرارداد این offseason با رقیب Sparks – برای کمتر پول او گفت: در طول یک Instagram live session – پس از بحرانی در مذاکرات با مینه سوتا است.

جرقه نگاهی به 6 فوت, 35-سال-گارد قدیمی را در یک نقش مشابه به تازگی بازنشسته Alana ریش – “نه لزوما دفاعی بخشی در حال حاضر” آگوستوس گفت: با خندیدن “اما یک بازیکن کهنه کار است که به ارمغان می آورد رهبری است.”

او گفت: یک موفقیت حرفه ای را به ارزش تجربه در WNBA و بین المللی کمک خواهد کرد او را هوای جدید خو گرفتن به بازی در L. A. تیم نیز اضافه شده سه بار همه ستاره و دو بار WNBA قهرمان کریستی Toliver به یک جانباز فهرستی که در حال حاضر برجسته Candace پارکر Nneka Ogwumike, Chelsea خاکستری و Chiney Ogwumike تمام All-Stars در گذشته است.

Augustus – هشت-زمان All-Star و حرفه ای 15.9-امتیاز در هر بازی بهترین گلزن — گفت: او ندارد قصد دارد بازنشسته شود و در عین حال نه نشانی از او می دانم که چگونه بسیاری از دقیقه او را با جرقه. اما او قول داده که او را بیشتر از آنها.

“زمانی که من وجود دارد, من بازی می کنم من دقیقه من بازی آنها را سخت و به این تیم هر چه من کردم” گفت: Augustus سه بار در المپیک مدال طلا که سال در ایالات متحده آمریکا بسکتبال فهرست اسامی نیز می تواند کمک به او انتقال به یک تیم جدید پرتکاپو با استعداد است.

“ایالات متحده آمریکا بسکتبال یکی از اولین جاهایی است که من برش از” او گفت: “طوری ساخته شده است که یک نوع از اخلاق کار و اعتماد به نفس است که من نیاز به قادر به بیرون رفتن و بازی. مثل من یک بازیکن بزرگ است اما من تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به بازی با دیگر بازیکنان بزرگ. آنچه که ایالات متحده آمریکا بسکتبال است. شما نمی توانید آمده در 20 امتیاز یک بازی شما باید برای پیدا کردن چیزی است که شما در که شاید یک بازیکن دیگر است که نوع ضعیف در و نوع اقامت در که کمی تو رفتگی در دیوار و انجام آن به بهترین توانایی های خود را.

“من یاد گرفتم که چگونه به بازی کردن از مردم به من آموخته است که چگونه به انتخاب نقاط برای انجام آنچه که من نیاز به انجام موثر باشد. من یاد گرفتم که چگونه به یک رهبر از نیمکت دشوار است که برای یک بازیکن شروع می شود که خود را در تیم WNBA اما من شد یک نیمکت دامپزشک که مردم به برای مشاوره بپرسید.”

مشاهده این پست در Instagram

آوریل 2006 پیش نویس 1st, به, MN, Lynx, من عصبی و در عین حال هیجان زده برای چه من آینده برگزار می شود. من به یاد داشته باشید دریافت نامه ای از مادر من و او به من گفتن به آن را باز کنید تا زمانی که من در هواپیما. یک بار نشسته من شروع به خواندن نامه. او به من گفت او افتخار این بانوی جوان زیبا است که من تبدیل شده بود و همه از دستاوردهای من تا به حال به دست آورد تا کنون در بسکتبال حرفه ای. هر چند او غمگین بود از آن زمان برای او به من اجازه رفتن به این جهان به من اجازه می دهد تا به تکامل و رشد است. قبل از او امضا شده با امضای آغوش و بوسه او گفت: من به شما به مینه سوتا امن و سرگرم کننده است. زمانی که من وارد فرودگاه MSP من استقبال شد توسط یک عامل دلتا اتفاق افتاده است که به یک مرگ سخت منگنز سیاهگوش فن او از من خواست برای pic و پس از آن به من یک هدیه و چند نوع کلمات. در آن لحظه من می دانستم که مینه سوتا بود ، ما به اشتراک گذاشته اند برخی از بدترین زمانها و برخی از بهترین بار. سفر نبود همیشه آسان است اما آن را سرگرم کننده بود. زمین 10000 دریاچه ها چیزی یاد گرفتم از یک خبرنگار پس از مصاحبه اول من و پرسید که چه من می دانستم که در مورد مینه سوتا و من پاسخ هیچ 🤷🏽♀️. من آموخته زیادی گذشته بیش از 14 فصل من لذت بردم کاملا چند دریاچه زیبا دیگ ذوب از مردم و فرهنگ های 1 یا 2 انجماد سرد زمستان در بر داشت کتانی پلاگین و بسیاری از مکان ها برای غذا خوردن, لیست می تواند اما من توقف وجود دارد. من حدس می زنم آنچه من میگویم این است که با تشکر از شما مینه سوتا برای شکل دادن و قالب من به زن من امروز هستم. همانطور که اشک جریان رودخانه می سی سی پی اجرا می شود از قلب باتون روژ به قلب مینیاپولیس, می دانم که شما همیشه بخشی از من است. با تشکر از شما به تیلور خانواده کارکنان مربیگری, آموزش, کارکنان, مدیران, پزشکان, روابط عمومی, Lynx مقابل دفتر (فروش و بازاریابی و غیره.) هدف کارکنان مرکز و مهمتر از همه هم تیمی های من از 2006-2019 با تشکر از شما برای ساخت به من یک بازیکن بهتر و فرد است. همه شما تا به حال پشت من و کمک به من در رسیدن به سطح من فقط می تواند تصور کنید. شما خواهران و اگر ما اذیت یکدیگر در زمان می دانم که من دوست دارم با شما در همه زمان ها. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری برخی از زمان و فضا و انرژی با من. برای هر یک ممکن است من را به سمت چپ خاموش می دانم که آن را عمدی نیست این است که تا حد زیادی به فرآیند. من ❤️U Minny ✌🏽

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Seimone آگوستوس (@moneymone33) در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de