دوم, ‘جدول دو طرفه’ جشنواره را 100 نویسندگان به مینیاپولیس در مارس

خواننده رویای صف 100 نویسندگان خواهد بود در مینیاپولیس در مارس 9 برای دوم جدول دو طرفه جشنواره است. ستارگان فهرستی از ایالت مینه سوتا و بازدید از نویسندگان اعلام شد این هفته توسط گیم لافت ادبی مرکز در مینیاپولیس جشنواره تولید.

سال گذشته افتتاحیه جشنواره یک موفقیت بود, نقشه کشی بیش از 1200 نفر در طول دو روز بیش از تولید امیدوار بود. این رویداد را سال است انتظار می رود به همان اندازه موفق با توجه به موسس و مدیر Steph Opitz با جشنواره نویسندگان به نمایندگی از طیف گسترده ای از ژانرهای پس زمینه و دیدگاه های خود از جمله برندگان جایزه ملی کتاب و تازه واردان است. بسیاری از آنها معرفی کتاب های جدید. جدول دو طرفه شرکت کنندگان خواهد شد که شانس به تعامل با نویسندگان و تصویرگران در کارگاه خوانش و ویژه تجربیات.

این بزرگترین جشن در مینه سوتا از خوانندگان و نویسندگان و کتاب آغاز مه 8 با یک کارناوال با مضمون رویداد جمع آوری کمک در باز کردن کتاب 1011 Washington Ave. S., مینیاپولیس, خانه زیر شیروانی قرار دادن. فضای عمومی جشنواره برگزار شد در فضای بین انبار در خیابان واشنگتن و آمریکا بانک ورزشگاه آغاز می شود و در ساعت 10 صبح روز شنبه پس از یک حزب با عنوان جدول دو طرفه پس از 7 تا 10 بعد از ظهر

در اینجا نگاهی به برخی از جشنواره نویسندگان و تصویرگران توسط دسته.

در میان کودکان نویسنده/تصویرگران در حال Minnesotans جان نازکن و بال جوان Huie بحث در مورد خود تصویر کتاب “پدران” و Minnesotan Cheryl Minnema برنده شارلوت Zolotow جایزه برای “جانی قرقاول.” هدر روباه و جاناتان Stutzman خواهد شد بحث در مورد همه حیوان مورد علاقه شخصیت در “لاما رها Alpacalypse.”

همیشه-محبوب Minnesotan Kate DiCamillo به ارمغان می آورد او رمان “بورلی حق در اینجا” به وسط کلاس خواندن و ژاکلین غرب ارائه “جمع طوفان از آرزوها.” دیگر شامل تام Angleberger “این موش فاضلاب بدبو” و لیندا سو پارک “دشت لوتوس.”

بزرگسالان جوان نویسندگان شامل Minnesotan Junauda Petrus Coretta اسکات کینگ افتخار برنده جایزه برای “ستاره و سیاهی بین آنها” و همچنین به عنوان سفت Ribay, “قدیسان حامی هیچ چیز”; Melissa de la Cruz “قاتل ملکه”; تونیا بولدن “تغییر معادله: 50+ ما زنان سیاه بنیادی”; ژن Luen یانگ “اژدها Hoops”; و دبورا Wiles, “سرود.”

این گروه از نویسندگان داستان شامل Minnesotans آلن Eskens “هیچ چیز خطرناک تر”; Peter Geye, “شمالی”; بنیامین پرسی “جنگل خودکشی” و “مت گلدمن “مرده غرب”; و همچنین به عنوان بازدید کننده کلر پرتوهای “بیماری درس”; لیلی پادشاه “نویسندگان و دوستداران”; جان Scalzi “آخرین Emperox”; اما Straub “همه بزرگسالان او”; و چارلز یو “داخلی چینی.”

در میان غیر داستانی نویسندگان روزنامه نگار اسکات Pelley, “حقیقت ارزش گفتن: یک خبرنگار در جستجوی معنی در داستان های زمان ما” و سامانتا Irby “وای هیچ با تشکر از شما” و همچنین Minnesotans جسی Diggins صلیب کشور اسکی المپیک که خاطرات است “به اندازه کافی شجاع” و Kao Kalia یانگ “جایی در جهان ناشناخته: جمعی پناهندگان خاطرات.”

St. Paul بومی Danez اسمیت خاصی را به نور تا مرحله خواندن از او بسیار پیش بینی جدید شعر مجموعه “Homie” همراه با شاعران ناتالی دیاز “پسااستعماری عشق شعر”; Mark Doty “چه چمن: والت ویتمن در زندگی من”; و ایلیا Kaminsky که “ناشنوا جمهوری” کشیده شده گسترده ستایش است.

جشنواره ارائه شرکای سنت کاترین دانشگاه و استار تریبیون. ثبت نام باز خواهد شد به عموم مارس 19 در ساعت 10 صبح فراگیر مچبند خواهد بود $17 در پیشبرد و $20 در درب با ورود به خیابان جشنواره برای کسانی که 17 و جوان. پرداخت می شود, ثبت نام شامل 5 دلار کوپن کتاب جهت خرید کتاب با جشنواره کتابفروشان. برای کسب اطلاعات به Loftwordplay.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر