فرماندار جی Inslee سوم این است که در لیست ما از قدرتمند ترین مقامات منتخب. لستر سیاه

یک دسته از فوق العاده پر حرف مردم منافع خود را در تمام سطوح از آمریکا در ساختار قدرت. اگر شما زندگی می کنند در سیاتل حداقل 27 نفر مراقبت از مدنی کسب و کار برای شما: یک شهردار نه سیاتل اعضای شورای شهر یک شهرستان کینگ اجرایی نه King County اعضای شورا دو نماینده به دولت واشنگتن و مقننه (به نمایندگی از خود district) یک سناتور (به نمایندگی از خود district) یک فرماندار, یک نماینده کنگره (یا کنگره با توجه به سیاتل محله) و دو سناتور آمریکا.

و که حتی ذکر یک انتخاب دولت دادستان کل (که شکایت تهمت بار بیشتر از ما می توانید تعداد دفعات مشاهده شده) به علاوه یک تن از حزبی انتخاب قضات مشغول به کار در مکان هایی است که طیف وسیعی از سیاتل شهری دادگاه (که در آن شما را به مسابقه ترافیک بلیط) به فانتزی معبد عدالت در المپیا (دولت ما دیوان عالی کشور).

به طوری که قوی ترین در میان آنها است ؟ که پاسخ شیفت تمام وقت, اما اگر شما به درخواست من حق این لحظه:

1. سناتور پتی موری (دموکرات) Patty “در کفش های تنیس” موری ارشد ایالات متحده سناتور برای واشنگتن است. او اولین زن تا کنون به نمایندگی از واشنگتن در سنا او را در این کار برای بیش از 25 سال و او را کمک کرد تا به خانه همه چیز از Obamacare به نور راه آهن بودجه. او را هیچ و بی معنی آجیل و پیچ و مهره, دریافت آن انجام می شود نوع شخص و او تنها پنج فوت قد (در کفش های تنیس).

2. کنگره PRAMILA JAYAPAL (دموکرات) برای اولین بار هندی زن آمریکایی تا کنون انتخاب شده به ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان Pramila Jayapal نشسته بر روی قدرتمند قضایی مجلس کمیته که تحویل مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین یک نیروی در توییتر قابل standout در جلسات و “کمی مانند آب روی سنگ” به عنوان Jayapal قرار داده و آن را به غریبه سال گذشته است. “من اعتقاد دارم که در فرسایش.”

3. فرماندار جی INSLEE (دموکرات) او برای رئيس جمهور او را شبیه او بود و در واقع با داشتن یک زمان خوب او مجبور به تغییر آب و هوا بر روی بحث مرحله او peaced در محترم ساعت و در حال حاضر او را به عقب به زمان فرماندار نشستند در اینجا در واشنگتن—در حالی که آماده سازی برای اجرای یک سوم مدت است. جی Inslee تا به حال برخی از بازدید (یک مهلت قانونی برای مجازات اعدام خستگی ناپذیر وکالت برای یک اقتصاد سبز) و برخی نتواند (به بوئینگ یک رکورد 8 میلیارد دلار معافیت مالیاتی در سال 2013) اما او احتمالا رفتن را به نفع خود در سال 2020 است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

4. دادستان کل باب فرگوسن (دموکرات) مانند ما گفت: ما نمی تواند نگه داشتن تعداد تمام بار دادستان کل باب فرگوسن شکایت کرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت (بیش از, محیط زیست, مهاجرت اسلحه و بیشتر). اما شما می توانید مطمئن باشید که فرگوسن که رزومه شامل “در سطح بین المللی رتبه استاد شطرنج” است که نگه داشتن یک لیست. جدید ترین نسخه در دسترس عموم از لیستی که ما می تواند پیدا کردن منتشر شد در ماه سپتامبر به مناسبت فرگوسن 50 طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور است. در آن زمان AG فرگوسن اشاره کرد که او “هنوز از دست یک مورد در برابر تهمت و دولت.”

5. عضو شورای KSHAMA SAWANT (سوسیالیستی) سیاتل بزرگ-جامعه کسب و کار خود متنفر است و صرف میلیون ها نفر او را شکست اما سیاتل سوسیالیستی Kshama Sawant نگه می دارد در برنده شدن انتخابات (سه در این مرحله) به شورای شهر سیاتل. در حال حاضر تازه ترین های اخیر پیروزی Sawant است گانینگ برای یک مالیات جدید در آمازون و دیگر شرکت های محلی که او می گوید در حال پایمال طبقه کارگر و tightfisted خود را بیش از حد ثروت. در طول سال ها او را به نام برای ملی شدن بوئینگ, حمایت جیل استین برای رئیس جمهور متهم شده است اجازه سوسیالیستی جایگزین حزب خود را کنترل شورای, رای, اما او تقریبا نه عذرخواهی برای هر چیزی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im