سیاتل منجر انحراف برنامه هنوز هم ندارد 2020 بودجه—یا یک قرارداد

Category: سیاتل

Durkan still hasnt funded the nationally-lauded diversion program.

Durkan هنوز نشده بودجه در سراسر کشور-ستایش انحراف برنامه. لستر سیاه

در ایالت شهر آدرس شهردار جنی Durkan تماسهای مکرر خود و شهر سیاتل در پشت برای استفاده از برنامه انحراف وقتی که می آید به عدالت کیفری. او موفق به ذکر است اجرای قانون کمک انحراف (سرب) در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده انحراف برنامه های دوبله شده توسط نیویورک تایمز به عنوان “راه برای پایان دادن به جنگ با مواد مخدر.” شاید که چون او هنوز خودداری بودجه از سرب است. با توجه به رهبری مدیران پروژه سرب و هنوز هم ندارد قرارداد با شهرستان برای سال 2020 است.

به عنوان اریکا بارنت در اصل گزارش در ماه ژانویه Durkan دارای کسر بودجه منجر شود که توافق شد در سال 2020 بودجه او را امضا کردند. بارنت گزارش داد که این یک شهردار نه بودجه آنچه که در بودجه مصوب است “بی سابقه است.” در بالا از آن منجر شده است و نه حتی دریافت یک قرارداد برای سال جاری با توجه به مدافع عمومی انجمن اجرا می شود که منجر.

چرا Durkan نه متعهد به حمایت از اولین از نوع خود برنامه است که گرفتن مردم از نظام عدالت کیفری به ویژه هنگامی که او پیشنهاد گسترش سرب سراسر شهر بود در سال 2017 شهردار مبارزات انتخاباتی ؟

Durkan و دفتر شهردار نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. دفتر شهردار در پاسخ جمعه گفت که آنها می خواستند برای بررسی با خدمات مسکن وزارت و لیزا Daugaard مدیر اجرایی PDA قبل از ارائه نظر. “ما نمی خواهیم منجر به خواندن در مورد آن در غریبه 😊 “یک سخنگوی نوشت: بیش از ایمیل. این پست به روز خواهد شد اگر ما تا به حال شنیدن.

چه چیزی منجر شود ؟
این برنامه که با شدت بالا مورد مدیریت طراحی شده برای به دست آوردن مردم به کمک آنها نیاز دارند در حالی که نگه داشتن آنها را از زندان آغاز شده و در سیاتل در سال 2011 است و هنوز هم در حال رشد است. آن را با این نسخهها کار در سیستم ارجاع: جامعه می توانند با مراجعه افراد منجر شود و بنابراین می تواند به اجرای قانون است. رسیدن به مديران مورد سیاتل اداره پلیس افسران شاه شهرستان کلانتر بخش اصلاحات و دادستان همه همکاری در چگونه برای کمک به هر فرد در این برنامه است.

اما منجر نمی تواند نگه دارید تا با ارجاع آنها با توجه به هکتور هررا یک مسئول پرونده با رسیدن به. Caseworkers هستند بیش از حد کار کرده دستکاری بیشتر موارد از آنها به طور معمول خواهد بود.

“بسیاری از آنچه [مشتریان] نیاز به زمان فشرده و بسیاری از ما [caseworkers] باید 30 موارد” هکتور هررا گفت: غریبه “پس از آن مقدار زیادی از کار. اما ما آن را انجام دهد.”

آنها تا به حال به “اولویت بندی” موارد آنها گفت: Jesse Benet معاون مدیر PDA که مدیریت منجر به غریبه. “احساس می کند که دلخراش” Benet گفت: در مورد اولویت بندی که مستلزم تعطیل خود را در “اجتماعی, تماس با ارجاع” یا ارجاع از روزمره اعضای جامعه.

هدف این است که برای گسترش منجر شود اما برای انجام این کار منجر به پول نیاز دارد و تا کنون آن را گرفتن نیست که از شهرستان.

چه اتفاقی منجر به قرارداد ؟

منجر به دریافت $2.2 میلیون نفر در سیاتل بودجه منجر به 2019. که به اندازه کافی برای رهبری رشد و تعداد ارجاع مشتری—عمدتا توسط اجرای قانون—که این برنامه رو در 2019 با توجه به تارا خزه مدیر پروژه برای سرب در مدافعان انجمن (PDA). برای سال 2020 بودجه منجر شود که در حال حاضر تنها عامل در چهار پلیس سیاتل بخش حوزه نیاز به پول بیشتر برای پیش بینی رشد خزه گفت. Durkan تنها اختصاص داده شده برنامه $2.6 میلیون تقریبا همان بیش از حد-کم 2019 مقدار. به پوشش که سیاتل شورای شهر یش در اضافی 3.5 میلیون دلار و $1.5 میلیون در خصوصی تطبیق از بالمر گروه مشروط به شورای پول است.

که بودجه بود که Durkan امضا شده در نوامبر. 25, 2019. در دسامبر. 12, 2019 جلسه از همه منجر ذینفعان منجر متوجه شدم که آنها نمی گرفتن که 3.5 میلیون دلار خزه گفت غریبه. به جای یک هدف-به-قرارداد پیشنهاد (توجه داشته باشید: نه واقعی قرارداد) از سیاتل وزارت خدمات انسانی ارسال شده در Dec. 27 گفت: آنها می توانید $2.6 میلیون Durkan در اصل پیشنهاد “با بقیه مشروط بر ارزیابی بر اساس شهر نیویورک مشاور بنت میدلند” بارنت گزارش شده است.

که گزارش بنت میدلند را ظاهرا در ماه مارس شروع خواهد شد و نهایی در “بهار” با توجه به مکاتبات بین دفتر شهردار به شورای شهر سیاتل. می کند که منجر به یک جدول زمانی برای یک قرارداد یا هر بودجه.

“سرب است که در حال حاضر با نزدیک به دو برابر caseloads حداکثر” جسی Rawlins سرب مدیر پروژه گفت: “وجود دارد و نه یک تضمین برای زمانی که این بودجه در حال رفتن به آینده را از طریق. سرب است که در حال حاضر در این نقطه تنگ با آنچه که آن را قادر به انجام و در حال حاضر وجود دارد فقط این عدم قطعیت است که حلق آویز بیش از آن در انتظار یک تصمیم از شهردار.”

با سرب در برزخ چه بعدی ؟

منجر مدیران پروژه می گویند که آنها را دیده اند و نه یک سکه از آنچه مشخص شده این شهر در سال 2020 بودجه. آنها بدست واقعی قرارداد و یکی از آنها وعده داده شده بود تا اواسط سال 2020 را شامل خواهد شد اضافی شورای شهر بودجه.

“ما باید به این آدرس در برخی از مرتب کردن بر اساس راه” کاترینا جانسون سرب مدیر پروژه گفت: غریبه “آیا ما تا پایان شماره گیری ؟ قرار است به چسبیدن به خارج وجود دارد در اتر و نمی دانم چه اتفاقاتی می افتد؟”

در حال حاضر عملیات تغییر نکرده به گفته جانسون اما منجر خواهد شد و شروع به ایجاد برخی از سخت تماس در آینده نزدیک. PDA نه توانایی مالی برای جذب این کمبود بودجه تا دفتر شهردار منتشر بودجه.

“می تواند ما را خالی کردن پول بدون بازگشت تاریخ ؟ آیا ما بیرون از حوزه ما هستیم؟” جانسون پرسید. “ما باید صحبت کردن در مورد در حال گسترش به عنوان مخالف به شماره گیری بازگشت. ما حتی خطاب ترین نژادی متنوع بخش هایی از این شهر است. ما در حال برگزار شد تا بودجه و این غم انگیز است.”

“ما نیاز به یک قرارداد” Benet گفت: “این سند نوشته شده است از این شهر به توافق با ما به صندوق این کار است.”

جامعه نامه درخواست از شهردار به صندوق سرب در گردش است. سیاتل شورای شهر نیز فرستاده شهردار نامه ای اصرار او را به “اجرای قرارداد” توسط 1 مارس. این یک پیگیری به نامه ارسال شده توسط Seattle شورای شهر امنیت عمومی و خدمات انسانی کمیته در پایان ماه ژانویه است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“نیاز فوری” شورای نامه آمده است: “و سردرگمی در مورد آنچه در شهر در نظر دارد تنها افزایش با گذشت هفته. منجر هنوز هیچ قرارداد در همه به صورت قابل توجهی در حال انجام برنامه—این است که هیچ راهی برای درمان یک ارزش پیمانکار است.”

اگر منجر نمی شود بودجه آن اختصاص داده شده در بودجه این نامه می گوید و نه ظرفیت پذیرش جدید معارفه و حفظ و گسترش برنامه “سرب مدل در سیاتل شکسته خواهد شد.”

“ما همه این بازیکنان در جدول و آن را در یک لحظه گرانبها در زمان” Benet گفت. “این اساسا ترویج بهداشت عمومی پاسخ به یک مسئله بهداشت عمومی به جای پرسیدن کیفری نظام حقوقی برای پاسخ به آنچه که اساسا عدم دسترسی به, پاسخگو, بهداشت و خدمات انسانی. اگر ما شکستن سرب و ما در حال رفتن به چیزی است که کار نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im