سیاتل شورای شهر می خواهد اجاره و وام مسکن تسکین اما پرداخت است که هنوز هم با توجه

Councilmember Tammy Morales introduced a resolution calling for suspension of rent and mortgage payments. It passed. It wont help people who need to make rent tomorrow.

Councilmember Tammy مورالس معرفی nonbonding قطعنامه خواستار تعلیق اجاره و پرداخت وام مسکن. آن گذشت. اما آن را نمی خواهد کمک به افرادی که نیاز به اجاره فردا. لستر سیاه

اجاره با توجه و یونا Karaberis, 26 اضطراب است.

در اوایل ماه مارس او از دست او در سیاتل شرکت غذا یکی از صنایع آمار اولیه در محلی COVID-19 بحران است. آنها به او گفت و همکاران او را که وجود دارد نمی تواند تغییرات تا ماه ژوئن حداقل. با توجه به Karaberis او غذا کار بود زیر میز و به عنوان یک نتیجه او نمی تواند دریافت بیکاری است. Karaberis نداشته درآمد برای یک ماه.

او و دو هم اتاقی نمی توان پرداخت اجاره در مارس 1 برای خانه اجاره آنها را در بیکون هیل.

در سراسر کشور مردم احساس که همان بحران.

در سیاتل وجود دارد خواستار اجاره حمله با اسپری رنگ “اجاره اعتصاب در حال حاضر” برچسب ها پوشش شهرستان.

این شهر در حال حاضر اجرا اخراج توقف. رژیم صهیونیستی. جی Inslee اجرا کرده است یک مهلت قانونی برای اخراج کل ایالت واشنگتن است. و سیاتل شورای شهر فقط با تصویب قطعنامه ای خواستار تعلیق اجاره و پرداخت وام مسکن.

واقعی تعلیق خواهد بود خوش آمدید اخبار به Karaberis اما وقتی که می آید به پول واقعی بدهکار شورای شهر قطعنامه صرفا نمادین است. با وجود توقف اخراج برای عدم پرداخت اجاره بها خواهد هنوز کسی رکورد حتی اگر آنها نبودند جسمی بیرون کردند. به علاوه اجاره بها هنوز تعلق و ساخت به بدهی است که باید پرداخت شود و پس از مهلت قانونی برداشته شده است. و صاحبخانه که تکیه بر پرداخت اجاره به پرداخت وام مسکن خود را, هنوز درخواست خود را به مستاجر به پرداخت پول بسیاری از آنها را ندارد. برخی از 53,000 مستاجران در سیاتل-منطقه تنها به صرف نیمی از چک های خود در اجاره و دیگر 57,000 صرف حداقل 30 درصد از چک خود را برای اجاره.

Karaberis یکی از صدها نفر از افرادی که ایمیل فرستاده سیاتل شورای شهر درخواست آنها را به انجام چیزی برای جلوگیری اجاره و پرداخت وام مسکن. من پرونده از کسانی که درخواست از طریق یک درخواست سوابق به شهر. در اینجا برخی از قطعه های:

از منطقه مرکزی: “من بسیار در معرض خطر واقعی نمی گیری من اجاره پرداخت در زمان. من ترس از اخراج و ترس از آنچه ممکن است این را به من رتبه اعتباری.”

از بالارد: “تلفات اقتصادی را تهدید می کند به بیشتر از تلفات ویروس خود را.”

از چراغ تپه: “صاحبخانه ما حاضر به هر گونه تسهیلات به چشم پوشیدن از کاهش و یا ایجاد یک طرح بازپرداخت برای اجاره. بدون در نظر گرفتن امکانات رفاهی بار از پشت-پرداخت اجاره در آینده خواهد بود یک unmanageable بار.”

از کاپیتول هیل: “جامعه من است ترس از صاحبخانه تلافی.”

از یک بارگذاری راننده: “درست است که آنها خواسته صاحبخانه به بیرون در این زمان و یا به خاموش اما کسی که می خواهد برای رسیدن به آن نقطه؟”

از غرب سیاتل: “من رستوران-شریک کار گذاشته شده است با توجه به COVID 19 و ما هیچ راهی برای
دیدار با تمام صورت حساب های ما. ما زندگی کرده اید و چک چک برای سال ها و با وجود این واقعیت است که خانواده من (با 2 بچه ها در مدرسه ابتدایی) شده اند مستاجرها از همان خانه در سال ما را دریافت خواهید کرد بدون کمک از ما صاحبخانه در طول این بحران است.”

“مستاجرها نمی تواند تجمع هزاران دلار در بدهی به ما صاحبخانه” Karaberis گفت. “ما در حال حاضر زندگی چک چک است.”

روز دوشنبه Councilmember Tammy مورالس معرفی یک قطعنامه درخواست فرماندار جی Inslee به درخواست قانونگذاران فدرال و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای مسدود کردن اجاره بها را افزایش می دهد و به حالت تعلیق وام مسکن و پرداخت اجاره. آن را در مورد تمام شورای شهر می تواند انجام دهد.

Councilmember دن اشتراوس اضافه اصلاحیه خواستار لغو مالیات بر املاک و پرداخت بیمه به عنوان به خوبی.

این قطعنامه به اتفاق آرا تصویب. هر چند قطعنامه صرفا یک اقدام نمادین وجود دارد برخی از hesitance از Councilmembers الکس پدرسن و Debora Juarez.

پدرسن نگران بود در مورد “مسائل حقوقی” در اطراف به طور کامل آمرزنده تمام اجاره و پرداخت وام مسکن و نیاز نیست مردم به تعلق بدهی. اگر “مردم دیگر کمک خواهد ما می خواهیم پس از آن به حالت تعلیق پرداخت که به دلیل؟” پدرسن پرسید.

مورالس با آرامش پاسخ داد: با استناد به “هزار-و-یک-نیمه-دلار ثروت باد آورده به بخش مالی” از دولت فدرال است. “این مهم است که ما انجام آنچه ما می تواند به ما کمک ترکیبات که نمی از آن بهره مند شوند ثروت باد آورده و کسانی که به معنای واقعی کلمه در معرض خطر بودن در خیابان” مورالس گفت. “ما می دانیم که این واقعیت است که اجاره است برای برخی از مردم 50 درصد از هزینه های ماهانه. آنها نیاز به کمک. ما در حال درخواست ما از دولت فدرال و رهبران برای کمک به ارائه آن است.”

این قطعنامه به تنهایی نمی تواند انجام دهد بسیار است. Councilmembers Kshama Sawant و ترزا-little images باید هر دو با ارسال نامه های متعدد خود را برای درخواست کمک استراتژی های مانند اجاره پیاده روی یخ و سلب حق اقامه دعوی moratoriums. اما مورالس گفت که این قطعنامه فراخوانده شد و همراه با دیگران در کشورهای دیگر; سان فرانسیسکو شورای شهر در حال کار بر روی پیشنهاد خود را به عنوان لس آنجلس و بوستون در حالی که یک گروه از سناتور امور خارجه در نیویورک, تلاش برای انصراف از اجاره.

امید است که فشار را “فشار مدیران فدرال برای ایجاد این اتفاق می افتد برای ترکیبات” مورالس گفت: “برای نگه داشتن مردم در خانه های خود که در آن آنها امن ترین در طول این بحران است.”

در ضمن Seattleites مانند Karaberis گیر هستند در رحمت خود را صاحبخانه. Karaberis و هم اتاقی او خواسته خود را صاحبخانه برای شفقت از آنجا که بیش از نیمی از خانواده گذاشته شد و نمی تواند فایل برای بیکاری. او پاسخ داد که خود را اجاره “خود را تنها منبع درآمد” است و اگر آنها نمی پرداخت “او را گرسنه.”

بلیک Bumpus, 27, یک آشپز و هنرمند که گذاشته شد از کار خود را در قلع جدول در کاپیتول هیل. او پاینده از بیکاری در حال حاضر کسری از آنچه که او استفاده می شود به, و او را از نگرانی در مورد توانایی های خود و دوستان و همکاران توانایی را اجاره. خوشبختانه او یک رابطه خوب با صاحبخانه.

“به جای صاف کردن گفت:” من قصد ندارم به پرداخت “من گفت:” من اواخر من در انتظار بیکاری'” Bumpus گفت. “صاحبخانه من خوب بود با آن است. او را مانند ” پرداخت در هر زمان.'”

خود را صاحبخانه Bumpus گفت: هنوز برگزاری امیدواریم که قانون مانند اجاره و رهن تعلیق عبور می کند.

نوح H. است در 30s. او با این نسخهها کار برای یک دانشگاه آزمایشگاه به عنوان یک محقق در یک “موقعیت است که بسیار من نیاز به کار با دست” نوح به من گفت. “در حالی که من به طور موقت ‘کار از خانه’ آن را ناپایدار و دیگر این رود در بیشتر من از ترس من در معرض خطر در نظر گرفته مصرفی. این همه گیر و پاسخ به آن را به طور بالقوه تغییر خواهد کرد من کل شغل و مسیر زندگی برای بدتر است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مستاجران در آپارتمان خود پیچیده به فکر اجاره اعتصاب. پس اجاره یخ نیست در هر نقطه نزدیک به تصویب نوح معتقد است اجاره اعتصاب “خواهد بود درست به انجام این کار تحت این شرایط است.” اما سازماندهی کلیدی برای یک اعتصاب موفق.

صاحبخانه خود را در حمایت از این نوح گفت. در پاسخ به مستاجران’ نگرانی در مورد ساخت اجاره نوح گفت: صاحبخانه ارسال شده لیستی از اجاره کمک سازمان از اجاره مسکن انجمن واشنگتن است.

“این است که اساسا یک لیست است که فشار بر مستاجران به درخواست برای جزوه های متفاوت از سیاتل خیریه” نوح گفت: “به طوری که آنها را صاحبخانه می تواند هنوز هم پرداخت می شود. چند تا از منابع مذهبی و موسسات خیریه به منظور کمک به در حال حاضر-در-خطر-جمعیت نه به کمک قیف منابع از طریق عموم مردم و به صاحبخانه جیب.”

Devin Silvernail منطقه مدیر Councilmember Tammy مورالس توضیح داد که یک اجاره و رهن یخ چیزی است که همه مورالس’ ترکیبات مستاجرها صاحبخانه مسکونی و تجاری صاحبخانه—به درخواست.

“اهمیت این قطعنامه” Silvernail به من گفت: “آن است که اساسا رسمی اطلاع از شهر سیاتل که این چیزی است که ما در شهر و ساکنان می خواهند و نیاز.”

در حال حاضر هر کس می خواهد باید صبر کنید.

“من فکر می کنم با همه چیز در این بحران آن شده اند که بهتر است یک ماه پیش یا حداقل هفته پیش” Silvernail اظهار تاسف کرد: “ما به امید این و دیگر رهبران آینده در حمایت از این فشار را از مردم که در واقع می تواند تاثیر قانونگذاری برای انجام این کار در حال حاضر.”

این که چگونه Karaberis می بیند قطعنامه به عنوان به خوبی.

“اگر فرماندار شدن فشار از سیاستمداران و نه فقط فعالان,” او گفت:, “این سخت تر برای او به ما را نادیده گرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de