The future of voting?

آینده رای گیری? katleho Seisa / گتی ایماژ

چند شب پیش من نشستم روی نیمکت کشیده من تلفن و رای در امریکا برای اولین بار تمام دیجیتال انتخابات. من تجربه frontier دموکراسی آمریکایی است که پدران بنیانگذار ما حتی نمی تواند از خواب.

این رادیکال آزمایش جدید ایجاد شده توسط پادشاه حفاظت District (KCD) کمی شناخته شده سازمان دولتی در منطقه سیاتل است که به تازگی خود را به 1.2 میلیون ترکیبات گزینه رای گیری برای این سازمان جدید هیئت ناظران از هر اینترنت متصل به دستگاه.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix در فروش امروز!

تلفن همراه رای گیری یک رویا است که از تکنولوژی سوخت مغز دره سیلیکون. برادلی تاسک بارگذاری یک میلیونر است که ماموریت است که برای آوردن گسترده مردم در انتخابات آمریکا, انتخابات توسط نورد موبایل رای گیری در سراسر کشور, یارانه KCD دیجیتال انتخابات.

KCD در انتخابات است و همچنین یک کابوس در ذهن بسیاری از دیجیتال کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که که در حال حاضر هیچ روش مطمئن از تلفن همراه رای دادن. فقط این هفته یک گروه از محققان MIT منتشر شده که یک مقاله eviscerated امنیت تاسک اختصاصی موبایل رای گیری برنامه. هر چند که برنامه مورد استفاده قرار گرفت در KCD انتخابات است.

اما نه نگرانی از تامین امنیت انتخابات خبرگان و نه تاسک وعده های تلفن همراه رای گیری باعث گسترده مردم در انتخابات به ثمر رسید.

وجود دارد هیچ نشانه ای از هر بازی ناپاک در انتخابات با توجه به King County انتخابات که کمک اداره انتخابات. وجود دارد همچنین نبود بسیاری از رای دهندگان. تنها 5,201 آرا ریخته شد با توجه به آخرین شمارش از King County, انتخابات, که با این نسخهها کار به کمتر از یک درصد مردم در انتخابات. کریس پورتر یک زنبوردار تایید شده توسط King County دموکرات به دست آورد.

اما فقط به خاطر KCD انتخابات را هک نمی این بدان معنا نیست که رای گیری دیجیتال آماده است تا برای دیگر انتخابات با توجه به یعقوب هافمن-Andrews, انتخابات, کارشناس امنیت در Electronic Frontier Foundation.

“این بسیار کم ریسک انتخابات است و هیچ دلیلی برای باور این امر هک شده اند” هافمن-اندروز گفت غریبه. “ایجاد اعتماد به نفس در سیستم نیاز به تجزیه و تحلیل خواص آن توسط کارشناسان و کارشناسان نزدیک به اتفاق آرا در e-voting: آن را امن نیست.”

چه اتفاقی می افتد زمانی که فقط 10 نفر رای دادن ؟

شما می تواند بخشیده شود اگر شما هرگز شنیده از پادشاه حفاظت از منطقه است. این مالیات دهندگان بودجه سازمان با استفاده از انواع برنامه های آموزشی و توسعه پروژه های بهبود در این شهرستان به زمین و محیط زیست است. KCD خود است و جایی برای رفتن اگر شما به دنبال یک کمک مالی برای کشاورزان خود را در بازار و یا مقرون به صرفه کود پخش به اجاره. آژانس بودجه نشانگر حدود 7 میلیون دلار است که در بودجه سالانه ملک هزینه در حدود $10 در هر ملک بسته به نوع ملک.

با این حال مبهم آنها ممکن است به urbanists در سیاتل KCD عمومی سازمان جمع آوری بودجه عمومی که بدان معنی است که خود را در انتخابات باید عمومی باشد. دولت قانون را ندارد و این گونه آسان تر برای آژانس نیاز آنها به میزبان خود انتخابات در آغاز سال به عنوان مخالف در ماه نوامبر هنگامی که اکثر رای دهندگان در حال توجه است. KCD نیز مورد نیاز برای اجرا و پرداخت خود را برای انتخابات است که یک فشار جدی در سازمان کوچک منابع است.

در طول KCD آخرین انتخابات من سعی کردم برای پیدا کردن چگونه من می تواند رای و آن را در زمان یک هفته برای هر کسی که در کارکنان برای بازگشت به سوالات من با وجود این واقعیت است که آژانس در بحبوحه انتخابات ،

جای تعجب نیست کمتر از 4000 نفر رای ریخته شد در سال گذشته—که در واقع بیشتر از قبل انتخابات. در سال 2015 تنها 144 نفر رای دادند. در سال 2018 تنها 10 رای ریخته شد با توجه به KCD سوابق. به عادلانه باشد در سال 2018 نیز وجود دارد هیچ نامزدها در انتخابات پس از رای دهندگان تا به حال به نوشتن نام.

پس از غریبه نوشت: در مورد انتخابات سال گذشته مشکلات که شامل غلط املایی در آراء و سایت اختلال در عملکرد KCD رسیده به دیگران برای کمک به, با توجه به, جولی, فرزانه, مدیر King County انتخابات است.

“خودم و برخی از اعضای تیم ما brainstormed و ارائه برخی از افکار مختلف در اطراف چگونه یک نفر می تواند در یک بودجه بسیار محدود بدست آوردن کلمه را در مورد حفاظت از محیط زیست منطقه در انتخابات” حکیم گفت. “من اجازه محافظه کار منطقه دانستن در مورد تکنولوژی است که ما استفاده کرده ایم… به نام دموکراسی زندگی می کنند.”

King County انتخابات با استفاده از دموکراسی زندگی می کنند, یک شرکت محلی برای ارائه برگه های رای به خارج از کشور و نظامی رای دهندگان. دموکراسی زندگی دیجیتال پورتال است که اجازه می دهد تا رای دهندگان به دانلود یک رای گیری از اینترنت, علامت و نشانه های آن و سپس رای گیری با بازگشت که رای گیری توسط هر جسمی پستی آن یا اسکن رای گیری و اتصال آن به پست الکترونیکی خود را. در اطراف 14,500 رای دهندگان با استفاده از این ابزار در سال گذشته با توجه به King County انتخابات است.

KCD و دموکراسی زندگی می کنند تصمیم به همکاری با هم برای انتخابات امسال اما با پیچ و تاب و کمی در کار این شرکت معمولا کند. به جای رای دهندگان قادر به دسترسی به برگه و سپس آنها را چاپ برای ارسال رای دهندگان در این انتخابات نیز می تواند علامت, ثبت نام و ارسال برگه های رای خود را آنلاین. این تمام دیجیتال مسیر بود تنها یک گزینه; اگر رای دهندگان ترجیح داده آنها می تواند چاپ برگه و ارائه آن جسمی است.

هنگامی که رای دهندگان بازیگران دیجیتال آرا شدند و سپس ذخیره شده در Amazon Web Services (AWS) ذخیره سازی ابر که در آن King County انتخابات می تواند به آنها دسترسی داشته باشید. انتخابات سازمان با استفاده از یک سیستم دو بخشی: اول هر رای را امضا همسان به صورت جداگانه به امضای رای دهندگان فایل و سپس هنگامی که بازی تایید کرد که رای گیری دیجیتال چاپ شده است در شهرستان کینگ انتخابات ستاد در رنتون. کسانی فیزیکی برگه های رای که شمارش از طریق دستگاه های مشابه که tabulate شهرستان متعارف رای-توسط-mail برگه های رای.

هزینه های مرتبط با دموکراسی زندگی می کنند کار پرداخت شد برای با $129,000 سهم از تاسک Philanthropies یک سازمان متعلق به بارگذاری میلیونر Bradley تاسک با توجه به Bea, Covington, KCD اجرایی مدیر. تاسک همچنین پرداخت برای تبلیغات و بازاریابی برای انتخابات.

تلفن همراه رای گیری استفاده شده است که قبلا به عنوان یک راه برای نظارت بر رای دهندگان و یا رای دهندگان معلول به بازیگران آراء اما این اولین بار بود که هر یک واجد شرایط رای دهندگان به رای دادن به طور کامل آنلاین با توجه به تاسک.

این انتخابات را ندارد هر کس خوشحال است. وزیر امور خارجه کیم Wyman که مسئول نظارت بر انتخابات در سراسر کشور اما اینطور نیست که کنترل مستقیم بر انتخابات مانند KCD است گفت: این روش رای گیری بیش از حد غیر قابل اعتماد استفاده کنید.

“کارشناسان سایبری من کار کرده اند با” Wyman گفت: در یک بیانیه نوشته شده است “از جمله اف بی آی و وزارت امنیت میهن و واشنگتن گارد ملی اکثریت را شناسایی کرده اند انتقال الکترونیکی به عنوان بیش از حد خطرناک برای رای دادن و می تواند اطلاعات رای دهندگان و انتخابات زیرساخت دچار اختلال میشود.”

اما پادشاه شهرستان در انتخابات گفت: هیچ نشانه ای از بازی ناپاک در این سال KCD انتخابات و رای دهندگان امضا شد تطبیق در مقایسه با نرخ عادی رای-با-پست الکترونیکی انتخابات است.

کاوینگتن گفت: آنها تا حد زیادی شنیده بررسی مثبت از سیستم.

“تعادل افرادی که در واقع رای به ما گزارش واقعا تجربه مثبت” Covington گفت. “یک مرد در 60s خود را که دارای معلولیت گفت: برای اولین بار در زندگی خود او می تواند یک رای بدون کمک.”

اما کاوینگتن گفت که او می خواهد برای دریافت بازخورد بیشتر قبل از آنها متعهد به استفاده از پلت فرم خود را در انتخابات بعدی و او مطمئن نیست آن را باید مورد استفاده قرار گیرد در بزرگتر و مهم انتخابات است.

“باید بیشتر در انتخابات برو [برای موبایل رای گیری]? که سختی یک” Covington گفت. “من فکر می کنم ما باید یک مشارکت مدنی بحران در کشور ما و من فکر می کنم ما باید به دنبال در تمام فرصت ها برای شرکت رای دهندگان و آنها را به شرکت. قطعا وجود دارد راه های دیگر برای انجام این کار است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

انتخابات کارشناسان امنیتی به توافق برسند. آنها فکر می کنم ما نیاز به نگاه برای کسانی که از راه های دیگر برای افزایش مشارکت مردم قبل از ما پرش به در حال اجرا در انتخابات ما از طریق اپل.

یک “جدید و براق عمیقا ناقص تکنولوژی”

امنیت دیجیتال کارشناسان تقریبا به اتفاق آراء که تلفن همراه رای گیری بیش از حد غیر قابل اعتماد برای رای گیری یک فرایند است که جدایی ناپذیر به سلامت ما دموکراسی است. زمانی که من رسیدم به دو کارشناسان امنیتی در مورد KCD انتخابات در مناطق متعدد که مستعد ابتلا به هک.

اندرو Appel, یک علوم کامپیوتر استاد دانشگاه پرینستون گفت که به دلیل KCD آرای ذخیره شده در آمازون سرورهای ابری آژانس اساسا تخلیه خود را در تامین امنیت انتخابات را به یک شرکت خصوصی.

“اگر پادشاه حفاظت از محیط زیست منطقه می گوید: “ما به شما اجازه AWS گارد ما انتخابات’ است که بدان معنی است که هر فاسد خودی در داخل آمازون AWS بخش می توانید هک انتخابات” Appel گفت: غریبه در یک e-mail. “آیا پادشاه شهرستان می خواهید اجازه دهید به یک شرکت خصوصی انتخاب عمومی آن مقامات؟”

فراخوان گفت: حتی یک نگرانی بزرگتر از AWS کارمندان امنیت فردی رای دهندگان همراه است که می تواند هک شده به طوری که رای دهندگان را گمراه هستند به فکر آنها رای برای نامزد, یک, زمانی که آنها واقعا فقط رای برای نامزد B. و ساخت بدتر در این سناریو نه رای دهندگان و نه انتخابات تنظیم می دانیم وجود دارد اشتباه است.

Hoffman-اندروز از EFF تکرار این همان نگرانی گفت: “بزرگترین irremovable خطر در e-voting” است که رای دهندگان خود را از تلفن و یا دستگاه های دیگر.

“اگر برخی از بخشی از رای دهندگان را به خطر بیافتد دستگاه (آنها) مهم نیست که آیا رکورد رای خود را ذخیره می شود ایمن از رای خود را در حال حاضر در معرض خطر قبل از آن رسیده سازی” هافمن-اندروز گفت.

Hoffman-اندروز همچنین گفت که فقط به دلیل وجود یک کاغذ رکورد رای ذخیره شده در شهرستان کینگ انتخابات ستاد در رنتون نیست که کاهش این خطر است. در واقع او گفت: “آن را به طور کامل نتواند نقطه” با استفاده از کاغذ در انتخابات به این دلیل که مقاله خود را قرار است به شواهدی از رای دهندگان قصد است که نمی توان الکترونیکی با دستکاری. پس از کاغذ های رای King County انتخابات چاپ بیرون می آید از سیستم دیجیتال مقاله به خودی خود تضمین نمی کند که رای نشده است با دستکاری.

این انتقادات تا حد زیادی تایید در یک MIT مقاله پژوهشی منتشر شده در این هفته که به بررسی Voatz, یک موبایل, رای گیری, نرم افزار ایجاد شده توسط تاسک Philanthropies استفاده شده است که در یک مقیاس محدود در انتخابات در سراسر کشور است. تاسک ادعا کرد که این برنامه بسیار امن است زیرا در بخشی از آن با استفاده از فناوری blockchain. اما MIT محققان دریافتند که این برنامه به شدت در معرض خطر هک است که می تواند “تغییر توقف و یا افشای یک کاربر رای می دهند.” محققان توصیه می شود که از برنامه استفاده نمی شود.

تاسک Philanthropies بازگشت نیست غریبه‘s درخواست برای نظر اما Voatz آیا بیانیه ای ادعا MIT مقاله ناقص بود.

Voatz مورد استفاده قرار گرفت در KCD انتخابات و آن را باید به ذکر KCD انتخابات اجرا شد بر روی یک پلت فرم تلفن همراه توسط AWS نه یک برنامه دانلود شده را به گوشی خود را.

برایان فینی رئیس جمهور از دموکراسی زندگی می کنند گفت که شرکت او به خوبی آگاه از این نگرانی های امنیتی و جذاب است به طور فعال و شفاف با کارشناسان به تلاش برای کاهش آنها. او با اشاره به این که AWS توسط فدرال تایید برای میزبانی حساس دولت اسناد و مدارک. او افزود که نگرانی های امنیتی در فردی رای دهندگان دستگاه یک منطقه آنها به طور فعال درگیر شدن با کارشناسان ،

اما فینی با اشاره به این که شرکت خود را به سادگی جایگزین معمولی برگه های رای با تلفن; آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه امن برای افراد معلول و خارج از کشور رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند. فدرال و دولت قانون اجازه می دهد تا رای دهندگان مثل این (که دوباره شماره در اطراف 14,500 در شهرستان کینگ در سال گذشته) به ضمیمه برگه های رای خود به ایمیل یک فرایند است که Finney گفته بود به خصوص ناامن.

“در حال حاضر راه آنها انتقال برگه های رای به عقب و جلو [در ایمیل] است عمیقا حداقل روش امن انتقال برگه های رای” فینی گفت. “ما به آمده تا با یک روش امن تر است اما ما می خواهیم به طور کامل درگیر با امنیت جامعه به همین دلیل ما شروع کوچک است.”

فینی همچنین با اشاره به این که وادار کردن هر رای دهنده برای استفاده معمولی رای گیری مطرح می تواند مشکلات جدی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها با معلول. او فکر می کند رای گیری دیجیتال است که ارزش کاوش سعی کنید برای کمک به این افراد است.

“وجود دارد 12 تا 15 درصد از رای دهندگان در این کشور است که می تواند نگه دارید و یا دیدن یک رای گیری به دلیل آنها یک ناتوانی” فینی گفت. “بنابراین بخشی از آن است که نه فقط ما می توانیم آن را امن ترین راه حل ممکن است اما در دسترس ترین راه حل ممکن است.”

Hoffman-اندروز گفت که او متقاعد شده است.

“وجود دارد بسیاری از راه های اثبات شده برای افزایش میزان مشارکت آن را شامل نمی شدید خطرات متحمل شده توسط e-voting” هافمن-اندروز گفت. “گاهی اوقات بهتر است برای انجام این کار سخت از قرار دادن سیستم ثابت به عمل نسبت به فشار برای, جدید, براق عمیقا ناقص تکنولوژی مانند e-voting.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im