سیاتل Takeout & تحویل ویژه برای روز پدر سال 2020

آشپز Edouardo اردن (که به عنوان شما می توانید از این, عکس, توسط یک پدر) است متلاشیکننده ویژه دو هفته CSA برای روز پدر شامل آبجو از Stoup آبجوسازی مورد علاقه خود را گوشت و بیشتر به صورت محلی منابع کالا. پیشسفارش در حال حاضر برای شنبه وانت در JuneBaby! JuneBaby از طریق Instagram

روز پدر است و روز یکشنبه (21 ژوئن) و اینکه آیا یا نه شما قادر خواهید بود به صرف آن مورد علاقه خود را با پدران و یا پدر چهره در فرد وجود دارد هنوز هم به آنها هدیه ویژه ارائه شده از رستوران های محلی. خوانده شده در برای که در آن به منظور BBQ کیت بوربن رفتار شیرین و بیشتر از JuneBaby CSA به روبن را Brews بسته های هدیه.

مواد غذایی و نوشیدنی, ویژه

Addo
آشپز اریک ریورا دارای سه حالت مختلف در خانه تجربه برای حیوانات-محبت پدران گیاه-محبت پدران و به طور کلی محبت پدران همه حول یک Oregon Trail استراتژی مبتنی بر شام بازی livestreamed در 6:30 ب. ظ روز پدر. را انتخاب کنید از یک جلو پنجره گوشت بسته (150 دلار) و غذاهای دریایی کوره بسته (130 دلار) یا پورتوریکو مواد غذایی بسته ($135). نیز وجود دارد یک چهارم وگان گزینه ($55). همه موارد در دسترس خواهد بود برای داخل ساختمان و یا منظقه وانت در خرداد ماه 20-21.

هنر از جدول
در والینگفورد رستوران ارائه شده است BBQ علاقه مندی ها (70 دلار) مانند کوتاه, دنده, دودی, مرغ, مک و پنیر, سالاد کلم و ترشی برای آماده-به-گرما-تا روز پدر شام در دسترس برای پیشسفارش توسط تلفن از 12-7 ساعت در روز است.

Baerlic Brewing Co.
پورتلند آبجوسازی با همکاری همکار Oregonians شمالی Drinkware این روز پدر برای نهایی روز پدر کیت بقا هدیه پک ($110). پیشسفارش در اسرع وقت برای ژوئن 20-21 تحویل (یا وانت, اگر شما زندگی می کنند در Stumptown).

پارس سگ Aleshouse
سرد گرین محله میخانه شما پوشش داده شده با ribeye استیک دو بار تنوری شکم پر سیب زمینی و مارچوبه و سیب و توت پینه دوز و 32 اونس growler آبجو برای پدر خود را. خود را در کوره کیت ($79) در دسترس است برای وانت و تحویل زمانی که شما preorder.

Bluwater اغذیه فروشی و مشروب فروشی
یک کوره و چهار تا پنج نفر به غذا ؟ Bluwater جلو پنجره کیت ($149) همراه با استخوان-در ribeyes, خانه استیک مالش لود سیب زمینی پخته و ذرت در چوب بلال کلید آهک پای و یک بطری ویلامت دره pinot نوآر. تماس های آینده برای وانت یا تحویل از 1 تا 5 بعد از ظهر در ژوئن 21.

قایق خیابان آشپزخانه
Belltown فرانسه-ish اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که ارائه یک گرما در خانه صبحانه برای روز پدر, برای وانت بین 10 صبح و 12 ظهر روز 21 ژوئن.

Brewmaster را Taproom
درمان خود را به یک بشقاب گوشت خوک, گوشت سینه و سوسیس کباب به علاوه طرف و کوکی ها (20 دلار) برای وانت در رنتون taproom. تمام درآمد حاصل خواهد شد به نفع Yakima حیوان خانگی تصویب سازمان در تمام Mutts بزرگ و کوچک است.

کافه Nordo
این Culinarium اضافه کرده است کوکتل کیت و charcuterie پلاتر به خود را آنلاین منو فقط در زمان برای روز پدر. اگر شما محل سفارش خود را قبل از 2 ساعت در روز 18 ژوئن آن را وارد در پدر خود را درب ژوئن 21.

بهشت هیل
در روز پدر تنها ملکه آن رستوران BBQ صفحه از قهرمانان بر روی عرشه برای پدران. آن را همراه با دودی مواد لازم BBQ, در خانه, کالباس, هالاپینیو نان ذرت و لوبیای پخته و سالاد ماکارونی (30 دلار). Preorders پذیرفته شده اما لازم نیست.

Elsom زیرزمینهای
این Sodo شراب سازی روز پدر بسته نرم افزاری ($124/$152) پرتاب خواهد شد در یک رایگان rub ادویه بسته هنگامی که شما خرید دو بطری مالبک و شکلات بوربن پای گردو (یخ زده یا پخته). سفارش 5 ساعت در روز 18 ژوئن برای تحویل در ماه ژوئن 20-21.

اتان Stowell رستوران (چگونه به طبخ یک گرگ Mkt., قرمز, گاو, Rione XIII و Tavolàta)
یک تیم از آشپزی پدران باید دست انتخاب شده کاهش استیک برای این هفته ESR در خانه غذا در دسترس برای وانت تحویل از 3 تا 8 ساعت در روز پدر.

Frelard تاماله
معشوق, سبز, دریاچه, مکزیکی, نقطه, هدیه برای روز پدر است, در دسترس برای وانت و تحویل هنگامی که شما سفارش ژوئن 18. آنها عبارتند از, gluten-free, وگان, گیاهی و گوشت تاماله آماده به گرما در خانه به همراه tres leches cake از ترس Lecheria و غیر خوراکی مسائل مانند چوب زیر لیوانی.

استفاده نا مشروع
اگر شما می توانید نمره سفر به وشن این آخر هفته سفارش برای میگو یا crawfish زوج با andouille سوسیس و سیب زمینی (به همراه رندولف خرچنگ و هلو پینه دوز) و آن را انتخاب کنید تا از آشپز Dre اوون رستوران. کشور کم غذاهای دریایی جوش با مت Lewis (از جایی که بله در مت) نیز اجازه می دهد تا شما را به سفارش آبجو از وشن اردوگاه Colvos دم است که با اهدای بخشی از آبجو فروش به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به Seattle-King County است. پیشسفارش ظهر در ژوئن 19 برای تحویل در ماه ژوئن 20-21.

Hama حما شرکت و فروشگاه
این bivalve پناهگاه یک روز پدر بسته (85 دلار) در دسترس برای 19 ژوئن تحویل که می آید با سه ده کوچک, آماده-به-کوره, صدف, ظرف, فلفل شیرین, پنیر, صدف چاقو و یک Oowee چرم koozie. اضافه کردن در chipotle بوربن کره صدف چاقو جلد چرمی قرار دادن و یک راننده کامیون کلاه اگر پدر شما فوق العاده خوب است. پیشسفارش 10 am در ژوئن 18 برای 19 ژوئن تحویل.

کوه مقدس دم
سفارش آنلاین قبل از ژوئن 18 را انتخاب کنید تا مومی بوم koozies و چرم زیر لیوانی از محلی crafter Cecelia کوک به علاوه فانوس قهوه و آبجو از کوه مقدس از 12-7 ساعت در روز پدر.

جک کباب
مرکزی تگزاس-سبک BBQ مورد علاقه ارائه شده است “Flinstone را به اندازه” گوشت دنده به طور معمول تنها در دسترس از جک SoDo شاخص در روز سه شنبه برای پیشسفارش و وانت.

چتر دریایی دم کردن شرکت
دودکش رعد و برق کباب بازگشت به جورج تاون آبجوسازی برای روز پدر pop-up از 12-5 pm toting همراه St. Louis-سبک دنده گوشت خوک کشیده ساندویچ و سالاد ماکارونی. پیشسفارش برای وانت از چتر دریایی را à la carte منو.

JuneBaby
JuneBaby و Salare خواهد شد و نیم تنه خود را “بزرگ ترین CSA به تاریخ” (150 دلار) با روز پدر در ذهن شامل آبجو از Stoup آبجوسازی آشپز اردن مورد علاقه گوشت چرخ (“به تقلید از او راز برگر”), خانه, حرکت تند و سریع, ادویه, منچستر بلدرچین و بیشتر ارائه شده در دو هفته قبل از سفارش برای دو نفر. پیشسفارش برای وانت از 12-2:30 pm در ژوئن 20.

بانوی یام
این macaron maven را Maple Bacon عطر و طعم است و برجسته برجسته در بانوی یام را روز پدر Macaron جعبه. پیشسفارش آنلاین برای وانت یا تحویل.

شوخی
شوخی آخر هفته کوره جعبه (95 دلار) است گوشت-خوردن پدر و لذت بسته بندی در نقاشی هیلز نیویورک استیک زمین نیکی مزارع گوشت گاو Wagyu زمین اورگان-منابع گوشت خوک نیکی مزارع الک و هاکلبری سوسیس دودی هالاپینیو-مرغ مزه دار شده و طرف مانند سنگ مرمر سالاد سیب زمینی و سیر لوبیا سبز. به علاوه اختیاری کوکتل اضافه کردن فایرفاکس.

لو سکه
کلاسیک, فرانسوی آمریکایی با الهام از جشن های لو سکه روز پدر را به خانه کیت (160 دلار) به معنای “سخاوتمندانه در خدمت چهار” همراه با آماده-به-حرارت بالا خشک سالخورده نخست Ribeyes, رندولف خرچنگ اسکار با شکوه قشنگ سیب زمینی gratin, گوه سالاد و Mathews کارخانه شراب سازی بطری های انتخاب. اضافه کردن اضافی بطری (35 دلار) و یا یک کوکی ها و بستنی کیت (12 دلار).

Loulay
فرانسوی رستوران پدر کباب جعبه های هدیه ($100) آمده آماده به حرارت تا چهار نفر است. آنها با یک گوهر سالاد کاهو با manchego تست گردو, رازیانه, تربچه و خون پرتقال سرکه بریزید; دو قفسه از BBQ کودک عقب دنده و نیمی از مرغ سرخ شده; سالاد سیب زمینی با کرفس, کیپر, پیاز, تخم مرغ سفت و aioli; و پخته-خورش لوبیا. آنها آماده برای وانت یا تحویل از ژوئن 19 st 12 ساعت از طریق 3 بعد از ظهر در ژوئن 20.

توانا-O دونات (کاپیتول هیل بالارد و سبز دریاچه مکان)
وگان نانوایی آوردن پشت سبیل دونات صدر با لعاب شکلات. منظور سه قطعه تزئینات کیت برای وانت یا تحویل.

Musang
آشپز ملیسا میراندا (که نام او چراغ تپه Filipono رستوران پس از او پدر ما آموخته از خوار) پخته شده است تا aFather روز Baon وعده غذایی ($65) با تمام کبابی شکم پر ماهی پامپانو هم بزنید سرخ شده در رشته فرنگی و سالاد با نخود ضربه محکم و ناگهانی, گیلاس, گوجه فرنگی, گیاهی وگان و bagoon به معنای به خدمت دو تا چهار نفر است. سفارش آنلاین برای وانت.

اونس
غرب تگزاس BBQ خواهد بود پخت و پز تا سینه دودی و دیگر گوشتی دلخوشیها از 12-5 pm در غرب سیاتل آبجوسازی (که همچنین باید آبجو برای فروش natch) در روز پدر.

پیشگام مربع D&E
معمولی زیبا جدید پایونیر مربع رستوران است teaming تا با مایک اصلاح Ice pop-up را به شما هاوایی به سبک روز پدر غذا کیت برای پیشسفارش و وانت. گزینه های بسیاری وجود دارد از جمله Mochiko مرغ شام خانواده ($48) یک Kalua گوشت خوک خانواده شام ($48) و اصلی مرغ سرخ شده شام خانواده ($58). شما همچنین می توانید به منظور اصلاح یخ خود را در طعم مانند انبه و توت فرنگی-lilikoi (10 دلار).

Pike Place Market
فروشندگان بازار باید یک مسافت از محصولات مراقبت از خود برای پدر خود از صابون و ضد شوره سر از دزدکی فاکس به تنش امداد ابزار از اسطوخودوس Luvies. دیدن بیشتر از توصیه های خود را در اینجا.

ری Boathouse
ری بالارد محل خواهد شد که روز پدر استیک وعده غذایی شام کیت ($65) در دسترس برای وانت از ژوئن 18-21. آن می آید با رنگ تپه Ribeye ری صدف آبگوشت کبابی, سیب زمینی, broccolini, خانه, دانه فلفل سس و بزرگ مرکزی شیرینی رول با کره. برای یک گشت و گذار و چمن گزینه اضافه کردن در یک نیمه و یا تمام مین خرچنگ دم یا پادشاه خرچنگ پاها.

روبن را Brews
بالارد نوار آبجو است هدیه روز پدر بسته ($65-85 دلار) در فروشگاه برای پیشسفارش و وانت شروع ژوئن 20. همراه با انتخاب خود را (ahem پدر خود را انتخاب) از یک بطری از سه چاودار مردان MMXIX یا BBIS MMXIX هر بسته همراه با روبن پدر کلاه #ReubensAtHome لیوان و یک کیسه کوما قهوه ویژه قهوه + پیراشکی مخلوط.

Revolve Food & Wine Bar
در بوتهل نقطه را گسترش پاسیو غذاخوری به استقبال خانواده ها به جشن نوزاد عقب, دنده, همبرگر, کاخون دنده نخست و بیشتر از 4-9 ساعت در روز پدر. آنها انتظار آن را پر کنید تا رزرو توصیه می شود.

نمک و نی
نمک و نی باحال, بابا بستنی پک ($75) نه تنها پیمانه نیم لیتری شکلات چسبناک یکجور دوربین عکاسی; شور Malted شکلات تراشه کوکی; نعناع TCHO-اواخر تراشه; نمک دریا با کارامل روبان; و دو برابر وانیل—آنها همچنین باید یک مارک “پدر و کلاه” که گیرنده هدیه خود را می پوشند در حالی که آنها لذت بردن از (و امیدوارم به اشتراک بگذارید؟) گفت: رفتار میکند.

جدی TakeOut
تام داگلاس بالارد, پیتزا, ساندویچ و نوشیدنی داروخانه سه وعده غذای با ماهی قزل آلا و بز پنیر پیش غذا کبابی نان سالاد با استیک یا مرغ و کوکب نانوایی پای گردو برای وانت. پیشسفارش 3 بعد از ظهر در ژوئن 19.

Skål سالن آبجو
نشانه های مورد علاقه خود را فصل وایکینگها و تعجب خود را بالا میآید با یک جشن خوک دنده یدکی در لنجنبري سس BBQ پولاک رو در مک و پنیر, گوشت خوک شکم با عسل پخته سبزی و مریم گلی و هل نان ذرت. پیشسفارش برای وانت یا برنامه رزرو به صورت محدود در شخص ناهار خوری.

شیرین کیمیاگری
این WSDA-گواهی لبنیاتی است که بلیط برای خسته پدران. آنها در حال ارائه محلی کل-باقلا قهوه-اسپرسو تحت پوشش لوبیا وانیل-تحت پوشش دانه های قهوه اسپرسو و وانیل و قهوه اسپرسو بستنی (وگان گزینه در دسترس) و وانیل نبات شربت (45 دلار). متن لوئیس (206) 313-0615 به محل سفارش برای وانت یا تحویل.

چیز شیرین و بیشتر
خرده فروشی و عمده فروشی شیرینی پزی را یک شکلات پینیاتا ($100) پر از کوکی ها و بطری کوچک Jack daniel’s ویسکی (به معنی شکن از قالب باید از نخ کشیدن برگهای توتون وامثال تا درمان و نوسانی شدید در آن با ارائه gavel).

تیلور صدف
سفارش Totten ورودی صدف ($33) و دیگر briny کالا به صورت پدر خود را با نیمه شب در ژوئن 17 اگر شما می خواهید آنها را تحویل داده در زمان برای روز پدر.

کشت
آشپز ماریا Hines گرما در خانه روز پدر خانواده غذا برای چهار (160 دلار) شامل ماهی قزل آلا نهر دنده گوشت خوک لغو احکام صادره ی با زغال اخته mostarda سیب زمینی سرخ شده جدید ذرت در چوب بلال و بوربن کارامل بستنی با کاکائو بادام برای دسر. پیشسفارش برای وانت در 21 ژوئن.

Wa z
شمال غربی متمرکز ژاپنی kaiseki رستوران مخصوص روز پدر Kaiseki Gozen و آبجو برای رفتن موجود در ژوئن 20-21 تنها.

Westland, رسومات
جشن پدر خود را و خودتان را با رسومات محلی دو بطری خوش شانس پاکت چلیک ارز معامله برای وانت یا ایالتی تحویل ($123). آنها از جمله یک جفت چلیک ارز پاینت با خرید یک بطری نقره اي شهرستان همکاری ویسکی و یک بطری خوش شانس پاکت همکاری ویسکی در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. به علاوه چک کردن, Westland, Filson و اطلس تاریک ماجراجویی ساعت با کریستین Dennison در 5 ساعت در روز پدر.

نهنگ برنده
آتش کوره برای نهنگ برنده’ روز پدر Ribeye شام کیت ($100) متشکل از 16 اونس علف خوار Carman تگزاس ribeye با گیاهان دارویی کره آبش Bloomsdale اسفناج قرمز بو داده سالاد سیب زمینی با ترخون سرکه بریزید و کشت ملاس شام رول با عسل و کره. پیشسفارش برای ژوئن 19-21 وانت.

جایی که بله در مت
برای برخی از کیفیت مطابق با زمان مورد علاقه خود را با پدر, سکس پدر ودختر سفارش نیواورلئان به دنیا آمد آشپز مت لوئیس سس BBQ و کوکتل کیت و سپس لحن به یک کلاس مجازی به صورت گام به گام آموزش. این livestreamed کلاس در ژوئن 20, اما شما می توانید جریان آن بر روی تقاضا در هر زمان پس از آن.

حوادث

روز پدر ماشین های کلاسیک نشان می دهد کروز
شلاق-محبت پدر و ارقام می تواند به افراط در خود وسواس این روز پدر با یک درایو-از طریق ماشین های کلاسیک تور در نرماندی پارک و بارین. نمی توانید آن را? اتمام livestream در B-Town وبلاگ Facebook صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de