پلیس سیاتل هنوز هم با استفاده از زانو در گردن نگه ثابت مرگبار در جورج فلوید مورد

When being a cop becomes being a knee.

این است که یک لحظه از زندگی ماده تظاهرات در سیاتل که دریافت ملی توجه: سیاتل, اداره پلیس, افسر نیروهای زانو خود را بر روی سر یک مظنون که در حال دست به دستبند و سپس لحظه ای بعد او نیروهای خود را از زانو به طور مستقیم بر روی گردن یک دوم شک دارم. وحشت تماشاگران بارها و بارها فریاد زدن در مامور به حذف زانو خود را از مرد جوان گردن با توجه به Crosscut خبرنگار مت McKnight تصویری از این حادثه.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

افسر شریک به طور ناگهانی متوقف می شود جوراب توری, جوراب مظنون فکر می کند متوجه می شود چه اتفاقی می افتد, را به رسمیت می شناسد یکی دیگر از جورج فلوید در ساخت, آسانسور شریک زندگی خود را از زانو از مظنون گردن و یک بار معلق زانو تبدیل می شود و می افتد روی گمان ،

بینش ما می توانیم استخراج از این لحظه از خطر این است که چگونه یک عمل از زور می تواند به طور کامل مصرف یک افسر.

پلیس نیست و فقط با استفاده از نیروی پلیس در حال تبدیل شدن به چیزی جز این نیرو. موضوع موضوع اکشن/دوبیتی غرق مثل یک سنگ به یک اقدام: جوراب توری, جوراب بدن-کوبیدن زانو فشار دادن.

دوباره بیایید از نزدیک به بررسی هر بخش از لحظه ای که رخ داده است در روز شنبه, مارس 30 در مقابل مرکز شهر T-موبایل فروشگاه.

پشتیبانی غریبه

وجود دارد دو پلیس در مشکوک یک جوان مرد سفید. یک پلیس است که با قرار دادن کافهای در مظنون مچ دست. قبل از تماس از تماشاگران در نهایت شکستن طلسم یک عمل او تبدیل شده است (cuffing مچ) cop به نظر می رسد تا در جیغ تماشاگران در یک حالت سردرگمی است. به نظر می رسد او هیچ ایده که در آن او است (سیاتل ؟ مرکز شهر? 6 خیابان?) و یا آنچه که او انجام شده است را در اینجا (دستگیری یک جوان به اتهام غارتگر?). دوم تقسیم می بینیم سردرگمی در پلیس صورت جلوه های ویژه گرافیکی را به جنبه ای از بیداری از یک خواب است. و آن طول می کشد یکی دیگر از تقسیم دوم به صورت نور از خود را مطرح ذهنیت به سوئیچ و عمل در زانو است که می تواند مسدود کردن یک انسان windpipe.

به این دلیل که پلیس را شریک همه زانو بلند کردن آن آسان نیست. این چیزی است که به عنوان سنگین به عنوان یک سنگ بزرگ است. و آن را به پلیس تلاش (و نه فریادهای وحشت) است که نیش ترمزی میزند شریک زندگی خود را از اعماق زانو خود را و بازیابی حس خود را از خود در یک قسمت از سر که ما تماس بگیرید این ایده از ذهن و بدن است. Cop طول می کشد کنترل از زانو خود را به دور از بیدار شریک (که رزومه جوراب توری, جوراب) و مکان آن را با مقدار نیروی کمتر در قسمت پایین مظنون را به عقب. که می داند که چگونه به شدت این دستگیری را به پایان رسید اگر هر دو پلیس بودند هرگز برگرفته از خود همه گیر اقدامات است.

در نهایت آن تقریبا غیر ممکن است به جلو و یک پلیس سفید پوست از یک عمل نیروی اگر مسابقه درگیر است. در آن موارد, آن را نه تنها شخصیت پلیس که مصرف این, اقدام, اما کل تاریخ آمریکا برده داری. این است که درک چوین زانو. 400 سال فشرده به گذشته نه دقیقه جورج فلوید زندگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de