سیاتل پارک در سن اجتماعی فاصله: چه چیزی مجاز است ؟

Category: سیاتل No comments

A postcard of Woodland Park in 1915, a few years before the Spanish Flu pandemic.

یک کارت پستال از وودلند پارک در حدود سال 1915 چند سال قبل از “آنفلوآنزای اسپانیایی” بیماری همه گیر. سیاتل شهری Archives

کافه ها و کافه ها بسته به دستور دولت است. بنابراین در حال بولینگ alleys, تئاتر, ورزشگاه, سالن مو و تاتو سرو. مدارس تعطیل هستند daycares بسته رستوران ها تنها مجاز به ارائه را خارج و آب و هوا خوب است تمام هفته.

بنابراین به طور طبیعی بسیاری از Seattleites پله از توصیه خود “قرنطینه” در حال حاضر و پس از آن با فرار به سیاتل را از 6400 هکتار از پارک.

این در سیاتل شهردار جنی Durkan ذهن در روز دوشنبه هنگامی که در یک کنفرانس مطبوعاتی با فرماندار به اعلام جدید اجتماعی فاصله حکم او صادر پارک های مربوط به درخواست.

“لطفا همه” Durkan گفت. “تعداد یک چیز شما می توانید انجام دهید: در خانه بمانند اگر شما می توانید نگه داشتن فاصله خود را. و برای کسانی که takeout, من می خواهم بگویم در سیاتل—من مصرانه از شما—این بدان معنا نیست که حتی اگر آن را زیبا شما فقط رفتن به پارک و شام خود را وجود دارد با هم.”

اما آنچه می تواند به ما در واقع در سیاتل پارک?

وجود دارد بیش از 485 آنها. آنها نه زیبا. آنها باید یک جمعی 120 مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی و اگر وجود دارد در حال درس برای امروز در 1918 “آنفلوآنزای اسپانیایی” همه گیر یکی از این درس ممکن است که Seattleites نمی تواند جمع آوری با هم در عادی خود ثابت شده آنها را به مجموعه ای از راه رفتن.

“هیچ جایی برای رفتن” را بخوانید سیاتل تایمز با تیتر از قفل پایین زمستان سال 1918 “پس Seattleites پیاده روی خیابان.”

در این اوایل بهار سال 2020 از آنها در حال قدم زدن در پارک ، در سیاتل پارک های این هفته مردم نیز دوچرخه سواری و دویدن scooting, hoverboarding و گرفتن بچه های خود را به زمین بازی. ساحه رزرو شده لغو شده اند به عنوان حوادث در پارک ساختمان. اما پارک ها هنوز در حال گرفته شده تا در تمام باقی مانده ارائه می دهد.

بنابراین از من خواست Durkan سخنگوی Kamaria هایتاور اضافی چه راهنمایی شهردار ممکن است در مورد استفاده از سیاتل پارک در سن اجتماعی فاصله. “شما باید به بهداشت عمومی در آن” هایتاور گفت. وقتی که می آید به اجتماعی فاصله, هایتاور ادامه داد: “ما اجازه مقامات بهداشت عمومی منجر شود.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من وحی رسیده به بهداشت عمومی — سیاتل & King County است. این نامعقول آژانس در حال حاضر در حال غرق با وظیفه تلاش برای مدیریت افزایش مرگ و میر و عفونت از coronavirus همه گیر نیست به من که بسیار قابل درک است.

من پس از جستجو از طریق سیاتل, پارک وزارت توییتر خوراک و آژانس استقبال افرادی که می خواهید به استفاده از سیاتل پارک تا زمانی که آنها “عمل #SocialDistancing” که با توجه به King County شامل باقی مانده شش پا را از افراد دیگر در هر زمان ممکن است.

قرار دادن آن در بیشتر بخشنامه شرایط پارک های گروه می گوید: “لطفا نه جمع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>