سیاتل فقط سبز روشن جدید بهداشت دسترسی برای بی خانمان

Category: سیاتل No comments

Toilets? For the public? Go on...

توالت? برای عموم? بروید… ananaline/گتی ایماژ

در میان یک بحران بهداشت عمومی, واقعیت این است که سیاتل تنها شش تا 24 ساعت دستشویی های عمومی باید افزایش برخی از زنگ زنگ به ویژه هنگامی که ما حدود 3500 نفر زندگی می کنند unsheltered.

پس از تلنگر از Councilmember لیزا Herbold در حداقل دو متفاوت در جلسات شورای با COVID-19 دیدگاه ذینفعان سیاتل Human Services Department اعلام کرد که “توالت های قابل حمل دست شویی ایستگاه و بهداشت تریلر” مستقر خواهد شد در سراسر شهر.

در پاییز گذشته Tiffani McCoy با تغییر واقعی تحت فشار قرار دادند برای سیاتل به صندوق یک موبایل گودال متوقف کردن برنامه با یک جنبش به نام “همه Poos.” برنامه آغاز شد و در سن فرانسیسکو و تکرار در سراسر کشور به افراد بی خانمان—و هر کسی که نیاز به توجه طبیعت تماس—یک حمام. در ماه نوامبر سال 2019 در این شهرستان اختصاص داده شده حدود 1.3 میلیون دلار برای این برنامه که با ارائه دو تشناب در هر گودال توقف شستن دست و یا مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های پت دفع زباله و سوزن دفع و خواهد بود کارکنان که قبلا زندانی افراد به آنها را یکپارچه بازگشت به سنتی اشتغال است.

و شاید بهترین از همه گودال متوقف می شود نمی خواهد هزینه نیم میلیون دلار برای یک توالت. به دنبال در شما بالارد مستراح.

سیاتل شده است صحبت کردن و صحبت کردن در مورد افزایش سرویس بهداشتی عمومی در دسترس بودن برای سال. اگر این اقدامات تا به حال اجرا شده قبلا McCoy گفت: “ما می تواند استفاده از آنها را در شرایط اضطراری” نه فقط به مردم, حمام, اما دسترسی به “اطلاعات” و استفاده از گودال متوقف می شود “به عنوان یک توسعه ابزار است.”

McCoy در به حال دیده نمی شود هر گونه اقدام به اجرای برنامه پس از نوامبر سال 2019 پول اختصاص داده شد و بودجه نهایی شد. او اذعان کرد که HSD می کند بسیاری, اما او هنوز هم احساس سرخوردگی که از اواخر فوریه ذینفعان جلسه او هنوز هم نیاز به توضیح اصول اولیه برنامه.

“این مهم است به جلو حرکت کند با موبایل گودال متوقف می شود” Herbold گفت: در جلسه شورای اسلامی برگزار شد پس از شهردار جنی Durkan صادر مدنی اضطراری اعلام. “بهداشت عمومی بهترین شیوه استفاده می شود در جاهای دیگر آن را به عنوان مربوط به موبایل گودال متوقف می شود. ما نمی باید به اختراع دوباره چرخ” Herbold خواست.

قدرت داده شده به Durkan با اعلام مدنی اضطراری که تلفن همراه گودال توقف برنامه می تواند از لحاظ نظری دور زدن بسیاری از فرآیندهای اداری و سرعت اجرا شده است.

دوباره در مارس 9, Herbold پرچم شورا “بهداشت سرمایه گذاری” برای معاون شهردار مایک Fong و پرسید: اگر هر دستور اجرایی خواهد بود در این نسخهها کار میکند برای چیزهایی که در حال حاضر بودجه به طور خاص موبایل گودال متوقف می شود.

“ما قطعا نیاز به احتمالا محوری و نگاه به کارگیری این منابع در تسریع راه” Fong گفت Herbold در این نشست است. “من می خواهم به جلو تیم ما هم به نگاهی نزدیک تر است.”

مطمئن شوید به اندازه کافی در شنبه HSD اعلام کرد چهار بهداشت تریلر که قرار داده خواهد شد در اطراف سیاتل. وجود دارد خیلی بیشتر از اطلاعات وجود دارد. McCoy حتی نمی دانند که اگر این تریلر مربوط به تلفن همراه در گودال توقف برنامه.

“این گسترش بهداشت و خدمات چین با شهردار و شورای 2020 بودجه که بیشتر بهداشتی دسترسی در سراسر شهر” خواهد Lemke, یک سخنگوی با HSD گفت غریبه. با توجه به آنچه Lemke گفت Herbold او “مطمئن نیستید که آیا پول کنار گذاشته برای موبایل گودال متوقف می شود که برای این استفاده می شود” Herbold گفت غریبه بیش از ایمیل.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

McCoy در بسیاری از سوالات دیگر مانند: این واحد خریداری و یا اجاره ؟ پاسخ می تواند نشان دهد که آیا برنامه در اطراف چوب پس از COVID-19 همه گیر به پایان می رسد. Herbold تایید کرد که HSD خواهد بود و لیزینگ آنها اما مطمئن نیست “که آیا آنها وجود دارد فراتر از COVID-19 بحران است.”

بدون در نظر گرفتن Herbold گفت که این تریلر می تواند قرار داده شده در اطراف شهر در اوایل این هفته. بهداشت در حال آمدن است به مردم که هیچ دسترسی به آن است.

“من امیدوارم که آنها در حال مستقر در زمان به پهن کردن منحنی در میان این جمعیت آسیب پذیر” McCoy در گفت با اشاره به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 عفونت. “من آرزو می کنم ما تا به حال در دهه گذشته سرمایه گذاری در بهداشت برای مردمی خارج بنابراین ما نمی باید به تقلا. من آرزو می کنم ما نمی باید به تقلا همه زمان ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>