سیاتل مقصر بودن برای ظهور سوسیالیسم و ساندرز در آمریکا

Karl Marx in Seattles Pioneer Square...

کارل مارکس در سیاتل پیشگام میدان… چارلز Mudede

یک روز پس از دنی Westneat ادعا کرد که ما سیاسی جریان اصلی است که Seattlelized (که اگر من درک Westneat درست است خام تقابل بین رادیکال راست و چپ رادیکال) محافظه کار مجله ملی بررسی شده در این مقاله: “سیاتل است که سوسیالیسم را در آزمایشگاه و از آن زیبا نیست.” این نوشته توسط کریستوفر Rufo و ایده اساسی این است که در سیاتل سیاست تبدیل شده است چنان شدید است که آن را غیر ممکن است برای یک گفتمان مدنی که شامل فوتبال در سمت چپ و راست. از ملی نقد و بررسی: “…سیاه و سفید-بلوک فعالان و Antifa نظامیان ارعاب هر پتانسیل مخالفت با اخلال در حوادث خرابکاری در خانه و حتی سازماندهی تهدید به مرگ سیاسی دشمنان.” مفهوم این است که سیاتل می تواند تبدیل به کل ما برای حق. ما در آزمایشگاه برای آینده سیاسی است که هر کسی که موافق نیست با افراط گرایان مانند Kshama Sawant میخ به صلیب.

که اگر این کافی نیست سیاتل یک سیاه آفریقایی مفسر است که مارکسیست و ارائه سیاتل چپ با یک چارچوب نظری برای انجام حملات در سمت راست. این مفسر است که البته در حال حاضر نویسنده است. Rufo به نقل از من: “” ما در قرن 21 است. ما در یکی از غنی ترین شهرهای روی زمین است. و هنوز جنگ بین کسانی که در استخدام نیروی کار و کسانی که خود را به فروش نیروی کار است که هنوز هم بسیار با ما.” در حال حاضر این داستان می آید در حدود همان زمان بلومبرگ گزارش داد که “افراد مشغول به کار در اطلاعات بخش در منطقه سیاتل کسب… در مورد $279,000 یک سال است.” آن است که به طور خیره کننده 56 درصد بالاتر از آنچه به طور متوسط به دست آورده است با کسانی که در وال استریت. و در اینجا ما باید این نوع از مسائل است که مردم در ایالت های قرمز گرم است. اولین کسانی که پرواز-بیش-us ساحلی عموم جهان وطن هستند سوسیالیست (به معنی آنها می خواهند مقدار زیادی از چیزهای رایگان): و بعد آنها درآمد همه پول (بیشتر از رشد کار در مناطق شهری). اجازه بدهید چند لحظه از فکر به این روستایی نارضایتی.

اولین و آخرین چیزی که باید درک کنیم این است که همبستگی بین روستایی طرز فکر و ایران محدود است به سفید رای دهندگان. آن است که وجود دارد برای روستایی سیاه پوستان و لاتین. این واقعیت باید حلقه, زنگ, بلندترین آن است که روستایی تعهد به ایران است نه صرفا اقتصادی است. اما اگر چنین نمی باشد—اگر این عقیده در میان رای دهندگان روستایی مورد awfulness از غنی/شهرستان سوسیالیستی مردم است نه در همه ایالات و سپس آنچه در آن است در اینجا رفتن ؟ چرا سفید روستایی مردم رای اکثریت در جهت درست است ؟ از آنجا که عیسی مسیح است ؟ به دلیل سقط جنین ؟ به دلیل قضاوت در روز ؟ کسانی که می دانم هر چیزی در مورد ما تاریخچه (چگونه تاسیس شد, چگونه آن را انباشته سرمایه بسیار ابتدایی/روش های خشونت آمیز) نمی خواهد صرف تلاش ذهنی تعیین کننده آن است که نژاد پرستی.

الگوهای رای گیری در عمیق ترین قرمز متحده می گویند, می سی سی پی, یا, آلاباما, این کاملا روشن است. روستایی نژادهای رای باقی مانده است. و اگر غیر از این بود در واقع در این مورد پس چرا ایران با صرف انرژی بسیار و زمان سرکوب روستایی آرا در این ایالت و به همین دلیل ما واقعا ساخت یک دیوار ؟ بنابراین آنچه که دقیقا این ترکیب در سمت چپ ما ؟ در حقیقت, آن است که یک اتحاد بین اقلیت (آنها به روستایی یا نه) و جهان وطنی سفیده.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

به عنوان اقتصاددان فرانسوی Thomas Piketty اشاره کرد در خود 2018 مقاله “Brahmin چپ در مقابل تاجر راست: افزایش نابرابری و تغییر ساختار سیاسی جنگ” (PDF), اتحاد قدیمی نیست اما توسعه در 1980s. در دهه 1960 تحصیل سفید پوستان بودند و در واقع تراز وسط قرار دارد با حق با کسب و کار حزب جمهوریخواه. که در آن زمان سمت چپ بود به سادگی این کار کلاس. اما در سال 1980 سفید رای دهندگان در قشر متوسط و پایین شروع به شناسایی مسیحیت با منافع کسب و کار کلاس.

اما در حقیقت این شناسایی نشده بود ساخته شده ممکن است با مسیحیت چون همانطور که گفتم قبل از آمریکایی های سیاه و سفید در مناطق روستایی نیز عمیقا مسیحی است. هیچ. چه روستایی سفیده نمی خواهید به اعتراف است که آنها احساسات سیاسی نمی شد اسیر در ترویج مسائل دینی و آرمان اما در طول تاریخ تشکیل حکومتی بر نژادپرستی. عیسی نیست اما بت پرست اسطوره سفیدی چیزی است که هدایت خود را به رای گیری. در ساختاری شرایط چیزی مشابه اتفاق افتاده در فرانسه. کسانی که متعهد به دین اسلام در واقع با رای سفید نخبگان در پاریس. برای آنها که با آمریکایی ها و Latinos اعتقادات مذهبی حتی بسیار محافظه کار آنهایی که حاضر نیست یک مانع برای درگیر شدن با چپ سیاست است. در واقع آنها ایجاد ارتباط بین آنچه نوشته شده است در کتاب مقدس یا قرآن و آنچه حق تقبیح به عنوان سوسیالیسم: کمک به فقرا غذا دادن به نیازمندان ،

در واقع, آن است که گفت: در کتاب مقدس که در آن طول می کشد یک جهنم از یک مقدار زیادی از کار برای یک فرد ثروتمند پذیرفته شود به بهشت (چشم سوزن). در کل زمان پوشش سیاست های محلی من شنیده ام نیست Kshama Sawant می گویند چیزی به عنوان رادیکال (به عنوان پلاریزه) است که به عنوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de