سیاتل شورای شهر می شود بیشتر پول برای کسب و کارهای کوچک, ابزار پرداخت کمک

Councilmember Tammy Morales of District 2 is trying to get small businesses the money they need in an equitable way.

Councilmember Tammy مورالس منطقه 2 در تلاش است تا کسب و کارهای کوچک پول آنها نیاز به در یک راه عادلانه. لستر سیاه

بیشتر COVID-19 کمک از سیاتل شورای شهر در راه است.

در اکثر آن بدون درز کنفرانس جلسه شورای هنوز سیاتل شورای شهر اضافه شده پول به دفتر اقتصادی و توسعه کسب و کار کوچک صندوق تثبیت و چشم پوشی از هزینه های اواخر و پرداخت بهره برای سیاتل خدمات عمومی و سیاتل شهرستان نور است. هر دو صورتحساب تصویب به اتفاق آرا 9-0.

رئیس شورای Lorena گونزالس بود که برای اولین بار روز پنج شنبه پس از برش به او مرخصی زایمان حدود دو هفته کوتاه برای مقابله با COVID-19 همه گیر در این شهرستان است. او اتو کردن اکثر اگر نه همه از این کنفرانس تاب برداشتن و رهبری موجز نشست.

برای اولین بار در جدول Councilmember Tammy مورالس لایحه است که انتقال حدود 1.4 میلیون نفر از این شهر Human Services Department بودجه به توسعه اقتصادی کوچک کسب و کار صندوق تثبیت. پول از این صندوق خواهد بود doled برای کمک به کسب و کارهای کوچک. کمک های مالی کوچک هستند تا $10,000 پاپ. شده اند وجود دارد هزاران نفر از برنامه های کاربردی ارسال می شود و بیشتر انتظار می رود. مهلت به پرونده چهار شنبه, مارس 25.

“این صندوق اضطراری سرمایه کمک های مالی به میکرو-کسب و کار از پنج یا کمتر کارکنان” مورالس گفت: “به ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس امداد و سرمایه در گردش برای کسب و کار قادر به پرداخت کارکنان پرداخت اجاره و یا مدیریت به عنوان بهترین آنها می توانند.”

پول آمد از HSD را unspent بودجه دلار از 2019 و پول اختصاص داده شده برای ارشد مرکز است که نمی خواهد در واقع شروع به ساخت و ساز تا 2021. مورالس افزود اصلاحیه که مطمئن شوید اعطای انتخاب شد و از طریق انجام یک نژادی سهام رویکرد است. مورالس در حال حاضر مبارزه در هفته گذشته برای دریافت اطلاعات در مورد برنامه های کاربردی کمک کردن در زبان های بیشتر از فقط به زبان انگلیسی است.

راه دیگری برای اجرای این کار از طریق یک “وزن سیستم قرعه کشی.” که به معنی اولویت کسب و کار در محله های بیشتر در معرض خطر ابتلا به جابه جایی و دریافت کنندگان با درآمد خانوار کمتر از 80 درصد متوسط درآمد سالانه بودن در اولویت قرار گیرد.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Councilmember الکس پدرسن لایحه را “چشم پوشیدن از تمام هزینه های برای قبوض آب و برق به ارائه اضافی برای کمک به صدها هزار نفر در سراسر این بحران” او توضیح داد.

این شامل هزینه های اواخر و هزینه بهره از سیاتل خدمات عمومی و سیاتل شهرستان نور است. این لایحه خواهد شد تا شهرستان آسانسور آن وضعیت اضطراری و یا تا تاریخ 1 اوت. این شورا می تواند رای به تمدید این لایحه اگر وضعیت تغییر نکرده ،

پدرسن همچنین اصلاح این لایحه به مطمئن شوید که تمام سازمان های غیر انتفاعی هستند واجد شرایط برای این تاخیر در پرداخت نیز هست. که یک معامله بزرگ برای بشر ارائه دهندگان خدمات Councilmember ترزا-little images اشاره کرد. علاوه بر این Councilmember اندرو لوئیس گفت: این باعث می شود تفاوت بسیاری از سازمان های هنری مستقر در منطقه خود (منطقه 7) که “سازماندهی شده به عنوان ماموریت محور غیر انتفاعی” و در حال حاضر “واقعا وضعیتی وخیم” از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de