سیاتل شهر شورای گسترش اخراج توقف پرداخت مرخصی استعلاجی

Category: سیاتل No comments

The Seattle City Council met remotely by conference call. It was only mildly disruptive.

سیاتل شورای شهر ملاقات از راه دور توسط کنفرانس تماس بگیرید. آن را تنها کمی عجیب و غریب است. لستر سیاه

شهردار جنی Durkan اعلام اورژانس را بیش از آخر هفته که به حالت تعلیق مسکونی اخراج مربوط به پرداخت اجاره (به عنوان مخالف به کسی گرفتن لگد از یک واحد به دلایل دیگر) برای 30 روز. این یک حرکت قابل توجهی در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها شغل خود را از دست داده و بسیاری از بیشتر به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود را به زودی.

دیروز شورای شهر سیاتل ملاقات از طریق کنفرانس تلفنی و رای به تایید و گسترش Durkan را توقف. آنها نیز گسترش یافته پرداخت می شود بیمار و امن ترک مزایای سیاتل کارکنان.

شورای اصلاحات به شهردار اضطراری سفارش شامل:

• کشش آن را فراتر از 30 روز تمام راه را تا زمانی که شیوع به پایان رسیده و یا تا زمانی که این شورا به پایان می رسد مدنی اضطراری جهت است که سیاتل در حال حاضر تحت

• حفاظت در برابر انواع اخراج—نه فقط پرداخت-مربوط—به منظور نگه داشتن مردم در داخل و امن

• افزایش اجاره کمک بودجه

• درخواست پادشاه شهرستان کلانتر بخش نیست برای انجام هر گونه اخراج سفارشات در حالی که مهلت قانونی است و در اثر

• تمدید مهلت قانونی برای مستاجران تجاری عبارتند از:

آخرین اصلاح یک نقطه چسبیده به شورا نمی کند چرا که آنها نمی خواهید برای کمک به مستاجران تجاری (به عنوان مثال کسب و کار) اما از آنجا که دفتر شهردار اعلام کرد در این جلسه که آنها خواهد بود و حرکت تجاری و اخراج و تعلیق مستقل شورا عمل است. (شهردار به حال لمس کردن در این موضوع خاص در فرمان اجرایی—که این شورا تنها سازمان به تصویب و تایید اصلاح و یا رد.)

قضاوت از بحث رخ داده است که در این جلسه اعضای شورا دریافت نکرده سر تا درباره شهردار آینده اجرایی مربوط تجاری اجاره توقف. سوال این است که باقی مانده است—و احتمالا مورد بحث که در شورای رفت و به یک دو ساعته بسته-درب های اجرایی جلسه این بود که آیا این شورا می تواند در واقع اصلاح زمان اجرایی به منظور به طوری که این پیشی چه شهردار تا به حال مشخص شده است.

در نهایت شورای آمد. آنها پیشنهاد تنها پوشش کسب و کارهای کوچک و غیر سود خود را اخراج مهلت قانونی متمم. اما که باعث حتی بیشتر بحث است. در نهایت آنها تصمیم به جلو و اصلاح به طور کامل و صبر کنید تا زمانی که شهردار با حکم اجرایی مربوط تجاری اجاره توقف در مقابل آنها برای اصلاح آن.

به عنوان یک نتیجه تنها فعلی مسکونی توقف اخراج شد بر گسترش و تصویب توسط شورای.

* * *

علاوه بر این شورای گسترش پرداخت بیمار و امن را برای کارگران است.

در جلسه روز گذشته این سیاتل شورای شهر به تصویب یک قانون است که اجازه می دهد مردم را بیمار پرداخت می شود و امن مرخصی از محل کار اگر یک عضو خانواده مدرسه و یا محل مراقبت بسته است. اساسا پدر و مادر خواهد بود و مجاز به شیر را به آنها پرداخت می شود بیمار زمان اگر کودک مراقبت های خشک به دلیل مدرسه و یا مهد کودک تعطیلی—به عنوان اتفاق می افتد بیش از همه در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Councilmembers الکس پدرسن و ترزا-little images اضافه شده در اصلاحیه ساخته شده است که روشن “این نه فقط در مورد این بیماری همه گیر” پدرسن گفت: “اما فراتر از آن است.” حکومت باقی خواهد ماند و در جایی فراتر از COVID-19 شیوع. این بدان معناست که برای مثال پدر و مادر می تواند پرداخت را ترک کنند در طول یک روز برفی.

قانون را نیز پوشش مکان های که خود به خود به نزدیک نه تنها اماکن دستور داد تا از نزدیک توسط یک مقام دولتی. این شامل کسب و کار و همچنین مدارس و اماکن از مراقبت.

Councilmember Kshama Sawant رای دادند و در حمایت از این لایحه. او را دیدم آن را به عنوان یک بهبود اما گفت که او به رسمیت شناخته شده است که میزان مرخصی با حقوق برای کارگران “است و نه به اندازه کافی زمان در شرایط عادی است و قطعا در این زمینه یک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>