سیاتل شورای شهر مورد بحث آمازون مالیات. در ضمن بودجه ای.

Its big business tax season, baby.

این کسب و کار فصل مالیات عزیزم. شهر سیاتل

وجود دارد سیاتل شورای شهر بودجه کمیته در جلسه امروز است. نه همه اعضای شورا حضور داشتند. شورای شنیده می شود دو چیز است: چگونه عمیقا COVID-19 fucked شهر 2020 بودجه و برای اولین بار از سه لوایح مربوط به حقوق و دستمزد مالیات در حدود 800 سیاتل بزرگترین کسب و کار.

برای اولین بار وجود دارد می تواند به عنوان بسیار به عنوان یک 300 میلیون دلار درآمد مالیاتی سوراخ در سیاتل بودجه شهرستان. چرا که حدود 60 درصد از بودجه می آید از فروش و B&O مالیات و کسانی که همه چیز به خصوص مالیات بر فروش است که کاهش حدود 20 درصد تا کنون—”به شدت تحت تاثیر شرایط اقتصادی” را به عنوان Councilmember Tammy مورالس گفت: امروز.

“این است که رکود بزرگ” بن شریف با دفتر بودجه گفت, توضیح بودجه پیش بینی او ارائه به شورا. “ما پیش بینی به یک وضعیت ما هرگز قبل از دیده می شود.”

بخشی از این پیش بینی نیاز به پیش بینی چگونه اقتصاد می تواند در مسیر بازگشت در طول زمان هنگامی که معلوم نیست چگونه و یا زمانی که شهر را بازگشایی شده است. نجیب گفت که خود را مدل سازی مالی پیش بینی “شل شدن زمان اجتماعی فاصله استاندارد” با آغاز سه ماهه سوم. یا جولای.

در حالی که وجود ذخایر شیر به مانند سیاتل صندوق روز بارانی (که $60.8 میلیون) و یا صندوق اضطراری ($66.9 میلیون) “وجود خواهد داشت برخی از مجموعه ای از کاهش هزینه است که باید رخ می دهد” شریف گفت. “بسیاری وجود دارد که ما امیدوار به این که ما نمی خواهد بود قادر به انجام است.”

ترک آن را در ترسناک است که توجه داشته باشید این شورا پس از آن شنیده مورالس’ و Councilmember Kshama Sawant, قوانین: یک شرکت, مالیات حقوق و دستمزد (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان آمازون مالیات). آن را 1.3 درصد مالیات بر کسب و کار با اشتغال بیش از 7 میلیون دلار به منظور افزایش 500 میلیون دلار است.

این پول از مالیات خواهد شد فورا به کمک Seattleites در پی COVID-19. در سال های پس از آن ایجاد خواهد شد مقرون به صرفه مسکن و سرمایه گذاری در ساخت ساختمان های سازگار با سبز معامله جدید (بدون سوخت های فسیلی). تا سال 2025 مالیاتی پیش بینی شده است به بسیج 1.9 میلیارد دلار و در اطراف 5,600 مقرون به صرفه واحد است.

“ما خواهد بود در ضخامت از آن برای مدتی” مورالس گفت: با استناد به نوبل در ماه جولای پیش بینی برای آرامش اجتماعی فاصله گرفته است. “که دقیقا به همین دلیل ما باید برای انجام کاری به ارائه پشتیبانی می کند.”

تنها هزینه های طرح از سه لوایح ارائه شده در این کمیته امروز. همه انتظار naysayers مانند Councilmember الکس پدرسن به نظر می رسد ماندن مادر تا هفته آینده که اکثر این لایحه بحث خواهد شد. پدرسن تا کنون تنها عضو شورای است که صحبت کردن در برابر مالیات. او نوشت: این op-ed, منتشر شده در سیاتل تایمز این هفته است. Spike طبقه بندی op-ed به عنوان یکی از “چهار ضربه قطعات منتشر شده در سیاتل تایمز” در برابر مالیات.

پدرسن نوشت: op-ed با متی گاردنر یک اقتصاددان در ویندرمر است که در رژیم صهیونیستی. جی Inslee شورای مشاوران اقتصادی. مایک Faulk فرماندار مدیر ارتباطات گفت: غریبه که “گاردنر است برای صحبت کردن خود را در اینجا و نه برای دفتر فرماندار… ما فوق العاده متمرکز در COVID-19 در حال حاضر.”

بخش عمده ای از امروز بحث در مورد هزینه های طرح شده بود در اطراف شهر چگونه خواهد انتخاب 100,000 خانواده های کم درآمد برای توزیع $2,000 در کمک به سراسر یک دوره چهار ماهه ($500 چک یک بار در ماه به مدت چهار سال). در حال حاضر خانواده های کم درآمد خواهد بود انتخاب شده بر اساس اینکه آیا آنها در حال ثبت نام در شهرستان برنامه های کمک. دیگر جمعیت های آسیب پذیر مانند افرادی که مشاغل از دست رفته در طول همه گیر سالمندان مهاجران و پناهندگان و افراد بی خانمان مردم دچار خشونت و انتظار می رود بیشتر به واجد شرایط.

اگر این چیزی که یک بسته از سه صورتحساب کردن زمین می شود و سپس این طرح به تقسیم 200 میلیون دلار در میان 100,000 در-نیاز خانواده ها با شروع در ماه ژوئن.

به جز اولین, این می تواند رای دادند در مارس 13.

رئیس شورای Lorena Gonzalez پرسید که چگونه به زودی این پول را برای خانواده ها. تحلیلگران در شورای مرکزی کارکنان پاسخ داد که آن را “وابسته به چگونه به سرعت ما می توانیم با کار اجرایی در راه های توزیع که پول نقد است.” اجرایی و یا شهردار جنی Durkan است نه اعلام حمایت از او برای شرکت, مالیات حقوق و دستمزد.

“به طوری که کار هنوز انجام شده است” Gonzalez اشاره کرد.

پشتیبانی غریبه

گونزالس به نظر می رسید با احتیاط در مورد فقدان جزئیات در هزینه های طرح.

“من باز به صحبت کردن با اعضای شورای خاص در چیزهایی که آنها می خواهم برای دیدن بودجه هستم و همه به صورت بسیار خاص بودن برای چه این پول می رود به خانواده” Spike گفت.

کسانی که مکالمات و بسیاری دیگر شروع خواهد شد تا دوباره بعد از چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im