We cannot let the coronavirus attack what makes these communities so special, Councilmember Lisa Herbold said.

“ما نمی توانیم اجازه coronavirus حمله چه چیزی باعث این جوامع بسیار ویژه” Councilmember لیزا Herbold گفت. لستر سیاه

سیاتل شورای شهر با تصویب قانون برای کمک به کسب و کارهای کوچک و غیر انتفاعی با پرداخت اجاره بها در روز دوشنبه.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در یک کنترل از راه دور-با-راه-از-زوم جلسه با تنها دو قطع اتفاقات ناگوار این شورا به اتفاق آرا تصویب قانون است که به کاهش فشار بر مستاجران تجاری. آن را متوقف خواهد شد و اجاره بها را افزایش می دهد و اجازه می دهد تا کسب و کار است که نمی تواند پرداخت به طرح پرداخت است که می تواند تا شش ماه پس از همه گیر به پایان می رسد.

این لایحه با حمایت Councilmember لیزا Herbold و Tammy مورالس است که به منظور رسیدگی به “ذاتی تنش” میان تجاری اخراج توقف اجرا توسط شهردار جنی Durkan و “این واقعیت است که اجاره است که هنوز هم به دلیل مردمی” Herbold گفت.

“آن را ایجاد یک راه برای صاحبان املاک برای دریافت پرداخت می شود و برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی برای به حداقل رساندن خود را اجاره بدهی آن را به عنوان ممکن است تجمع بیش از حد از این فرایند” Herbold گفت.

تنها کسب و کارهای کوچک (کارکنان 50 یا کمتر) هستند که بخشی از بزرگ و غیر زنجیره ای محلی واجد شرایط هستند. اما Herbold اشاره کوچک franchisees هنوز واجد شرایط حتی اگر خود franchisor نیست. کسب و کار نیز نیاز به تجربه مشکلات مالی مانند دستور برای بستن و یا دیدن یک 30 درصد کاهش در درآمد به منظور واجد شرایط.

ایده این است که به تمرکز بر روی کسب و کار است که “به احتمال زیاد به نیاز به کمک.” در حالی که پول کمک مالی و وام کسب و کار کوچک به trickling در آن معلوم نیست که این پول را به صاحبان کسب و کار که نیاز به کمک در حال حاضر.

“ما کسب و کارهای کوچک نیاز به حفاظت بنابراین آنها را به نوعی از فرصت به آمده به عقب هنگامی که ما در بازیابی” Councilmember Tammy مورالس chimed در. “این به طور کامل به اجاره بخشش آن را فقط توقف را افزایش می دهد و آنها را به یک سال کامل به پرداخت پول است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این لایحه تصویب به اتفاق آرا.

رئیس شورای Lorena گونزالس تقدیر این لایحه است. او دارای یک لایحه که ایجاد حمایت و برنامه های پرداخت برای مستاجران مسکونی در آثار. که انتظار می رود نهایی در اواخر این ماه.

“همه چیز ما می توانیم برای ایجاد به عنوان بسیاری ثبات به عنوان ما می توانیم در این فضا در حال رفتن به کاملا بحرانی بنابراین ما می توانیم اجازه می دهد تا افراد بهترین فرصت برای دیدن نور در انتهای تونل” گونزالس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de